Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Cholera mały dostał jakiegoś uczulenia, w sumie już od pewnego czasu miał takie krostki na klatce piersiowej ale myślałam że to potówki jednak zaczynam myśleć ze to nie to 🤨 Muszę jutro do pediatry gnać... 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ASIULA A MOŻE TO OD PROSZKU DO PRANIA LUB OLIWKI CZY BALSAMU... NIE ZMIENIAŁAS OSTATNIO KAMILKOWI KOSMETYKÓW???

A JA POMYŁAM NACZYNIA A TERAZ OGLĄDAM PIERWSZĄ MIŁOŚĆ.



JA JESTEM KATOLICZKĄ I WIERZE W BOGA, ALE ZASTANAWIAM SIĘ DLACZEGO ON ZABRAŁ DO SIEBIE TYLU WSPANIAŁYCH, WYBITNYCH, MĄDRYCH LUDZI. DLACZEGO DOPUSCIŁ DO TEGO BY TYLE RODZIN CIERPIAŁO, TYLE DZIECI STRACIŁO OJCÓW, MATKI.... DLACZEGO????

ZAMIERZAM LENKE WYCHOWAC W WIERZE. UCZYĆ JĄ MODLITW, CHODZIĆ Z NIĄ DO KOŚCIOŁA CO JUŻ ROBIĘ A JAKĄ ONA DROGĘ WYBIERZE JAK BĘDZIE DOROSŁA TO JEJ SPRAWA. NIE ZAMIERZAM JEJ DO NICZEGO ZMUSZAĆ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nic nie zmieniłam ten sam proszek i oliwkę stosuję od urodzenia Kamilka, boję się że od jedzenia to może być bo karmię piersią a jem już prawie wszystko więc skąd mam wiedzieć po czym 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
[URL=http://img685.imageshack.us/i/dscn2975i.jpg/][IMG]http://img685.imageshack.us/img685/3073/dscn2975i.jpg[/IMG][/URL]
już puszcza stópkę na tym zdjęciu, ale jak naładuję aparat to cyknę jeszcze jakąś fotkę bo z tego co widzę łapanie nóg to będzie ulubione zajęcie Piotrka przez kilka dni 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A TAKIE STÓPKI DZIECKA TO SĄ TAKIE SŁODZIUTKIE 🙂 JA JAK LENCE PRZEBIERAM DUPKE I LEZY Z GOŁYMI NÓZKAMI TO MUSZE JĄ KONIECZNIE WYCAŁOWAĆ PO TYCH KOCHANYCH STÓPKACH ZA KAŻDYM RAZEM 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj szkrab zasypia sam z wielkim trudem ale sie udaje ... do rana jest u siebie w lozeczku a rano zabieram go do siebie gdy pawel idzie do pracy i tak lezymy jeszcze jakies 30min i ja wstaje a on spi na naszym lozku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
my juz w domu..

maly spal prawie caly dzien, ciekaw ejak bedzie wnocy.. kapie go dzis pozniej bo jadl o 17 i po kapieli nie ebdzie glodny a chce zeby zjadl i spac...

dzieciaczki sa sliczne, i te stopki sa sper 🙂

jutro do oswiecimia do gina... spirala na 3 lata 450 zl z zalozeniem i badaniem

zaraz sprobuje Was okalskac bo sie stesknilam.. 🙂

moj maly wsuwa rece bo go dziasla bola i marudzi troche ale ogolnie nie jest zle...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JEJKU JAKIE TO MOJE DZIECIĘ NA WIECZÓR MARUDNE SIĘ STRASZNIE ZROBIŁO 😞 😞 😞 😞

ZJADŁ CYCA A ON NADAL W KRZYK WIĘC ZROBIŁAM MU 90 ML MLECZKA W BUTELCE NA PRÓBĘ I WCIĄGNĄŁ JE W MGNIENIU OKA 🤪

CHYBA JEDNAK MU NIE WYSTARCZA JUŻ MOJE MLECZKO Z CYCKÓW 🤢 😞

I TERAZ MAM DYLEMAT CZY JUŻ DAWAĆ BARTKOWI MLECZKO Z BUTELKI I Z CYCA TEŻ CZY TYLKO Z CYCA??? 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A MÓJ MĄZ KĄPIE LENE. PIERWSZY RAZ 🙂 DAŁ MI W KOŃCU ODETCHNĄC I PRZEŁAMAŁ SIĘ I JA KĄPIE. JESTEM W SZOKU. KAZAŁ MI TYLKO JEJ UMYĆ CIPKE HAHA

NO ZOBACZYMY, COS DLUGO IM TAM SCHODZI ALE NIE WTRĄCAM SIĘ. JAK JĄ UMYJE TAK UMYJE ALE LICZY SIE GEST. NIE BEDE CHŁOPA KRYTYKOWAC 😁 😁

OCHO LENA JUŻ PŁACZE HAHAH WŁĄCZYŁ JEJ KARUZELKE A ONA I TAK BECZY CHYBA BEDE MUSIAŁA TAM WKROCZYĆ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AgaK to Twoja decyzja, ale skoro Bartuś się nie najada to po co go męczyć? W końcu sztuczne mleczko też jest dobre dla dzieci 🙂 Na pewno podejmiesz dobrą decyzję 🙂
Ja za 2 tygodnie też przestawiam synka na butlę 😞 Muszę poczytać jak zahamować laktację bo nie mam pojęcia 😮

AgaW no proszę, to fajnie, że mąż wyskoczył z taką propozycją.

Mój wszystko zrobi przy Piotrku, ale właśnie siedzi obrażony w drugim pokoju bo ośmieliłam się go skrytykować. Co by Piotrek nie zrobił to mąż od razu krzyczy -daj mu cyca 😠
A najbardziej mnie wkurza, że nie ma go cały dzień, a później przychodzi pan mądraliński i udziela mi rad co mam robić z Piotrkiem 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...