Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

AGA84 ALE PRZECIEZ WIAZANIE BANDAZEM NIE ZAHAMUJE LAKTACJI...

EWO MÓJ MAZ TAK SAMO JAK TWÓJ NA KAZDY PŁACZ LENKI CZY MARUDZENIE KAZE MI DAWAC JWJ CYCKA 😠

AGAK TAK JAK MÓWI AGA84 KARM BARTUSIA DALEJPIERSIA I RÓB MU DODATKOWO MLECZKO W BUTLI SKORO MU MAŁO TWOJEGO.
JESTES MADRA DZIEWCZYNA I NA PEWNO NIE POSTAPISZ ZLE 🙂

MUSIAŁAM LENE NASMAROWAC OLIWKA I UBRAC BO JUZ MAZ NIE DAŁ RADY 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamy, ale dawno mnie nie było.

Moja Baśka dziś wyjątkowo wcześnie wykąpana i smacznie śpi, M wybył a ja mam chwilkę dla siebie. Mamy w tą sobotę chrzciny, a ja jeszcze nie wiem w co ubiorę siebie i Basię 😁

Moja córcia waży 7900 g i mierzy 68 cm i jest małym żarłokiem 🙂 Cokolwiek nowego jej nie zaproponuję otwiera szeroko paszczę i zamiata aż miło. Wczoraj wciągnęła calutki słoiczek zupki jarzynowej. Nie dajemy jej kaszek żeby nam się nie upasła dziewoja za bardzo, ale ogólnie jest stworzeniem wszystkożernym wyciągała nawet łapki po kiełbasę 🤪

Widziałam,że na tapecie był temat praw jazdy, ja mam od 5 lat, ae od egzaminu nie jeździłam i muszę się Wam pochwalić,że wczoraj jeździłam znów z instruktorem(kolegą M) przeżyłam i nie było tak źle 🙂

Mój M też przy Basi wszystko robi sam od pierwszych chwil jej życia, ale tylko jak nie ma mnie w domu. Jak tylko jestem w pobliżu czuje się zwolniony z wszelkich obowiązków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczynki ale mnie boli po prawej na dole wlasnie na ranie... tak jak bym sie czegos nadzwigala a przeciez tylko maluszka znioslam ze schodow na dol i do gory jak szlismy na spacer ... moze on juz jest za ciezki dla mnie - jak by nie bylo to juz 6kg ... uciekam sie polozyc do jutra ... moze uda mi sie kogos jeszcze poklepac :P dobranoc 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wróciłam i mam nerwa na księdza 😠 😠 😠, nic nie załatwiłam mam iśc jutro bo dzisiaj miała próbę do bierzmowania i kuźwa nie mógł ze mną załatwić tylko powiedział, że mogę godzine poczekać, kuźwa matka małego dziecka ma czekać żeby w 5 min załatwić formalności, no nic pójdę jutro 😠 😠 😠 😠

ewa u mnie jest to samo mądraliński wie najlepiej, a tak mnie wkurza on do księdza nie pójdzie a jak wróciłam to pretensje, że mała mu ryczała, to niech kuźwa idzie to mi nie będzie ryczała 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewo nie doradze Ci niestety jak zachamować laktacje u mnie było coraz mniej aż się skończyło pomimo że robiłam co mogłam 😞

Jej a moja maruda wreszcie śpi a ja prowadze wojne sms-ową z mężem właśnie oznajmił że mam mu sprawdzić samoloty i on jutro wraca 😜 on taki biedny jest ii wogóle zawsze odwróci kota ogonem i to jemu jet ciężko nie mnie 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki my po wizycie u neurologa. Pani doktor powiedziała ze nie mozna dziecka oszukiwac herbatkami. Musi zjesc co jego. Kiedys mu minie taka ochota na mleczko. Powiedziała ze Mikołaj bedzie duzym chłopakiem, bo to widac na oko 🙂 Poza tym to wszystko dobrze. Ciesze sie bardzo. No i pokazał ile ma siły. Tak kopał panią doktor 😉 Sama była w szoku ze on ma tyle siły 🙂
Sprawdzała w tabeli i miescimy sie w normie wagowej 🙂

Co do laktacji to mnie sama mineła, ale bardzo sie bałam jakis zapalen. Polecam wizyte u lekarza, on przepisze tabletki zatrzymujace laktacje 🙂

Dobranoc mamusie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No emmax to się nachodzisz do księdza 😁 Kurde Ci nasi mądralińscy faceci mnie dobijają 😠

Pikasso mam nadzieję, że jutro nic Cię już nie będzie bolało 😉

Skóreczko to świetnie, że z Mikołajem jest wszystko w porządku 🙂

Ja to mam takiego nerwa, że nie wiem kiedy zasnę 😠

Aga84 do pracy wracam chyba w lipcu...

Dzięki za rady, macie rację, pójdę do lekarza po jakieś tabletki. Najbardziej mnie dołuje to odciąganie bo nigdy tego nie robiłam 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurcze dziewczyny tak sobie mysle.... ile policzyc za te ubranka? bo sama nie wiem? jest 69 sztuk ... myslicie, ze 200zl to za duzo? wychodzi niecale 3 zl za sztuke .... a trzeba wziac pod uwage ze sa tam tez 3 kombinezony zimowe. No i moj ulubiony..... pajacyk miś 😞 no ale trudno, trzeba to trzeba.

Co o tym myslicie? bo jakbym policzyla 3zl za sztuke to wychodzi 207zl.

to link do zdjec http://picasaweb.google.pl/112642762168847547414/Ubranka#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AgaK jeszcze dodalam 2 rzeczy czyli jest 71szt.

no ale niektore to czapeczki, skarpetki itd. ale sa jeszcze 3 kombinezony, kozaczki i kilka innych "wiekszych" rzeczy no i dalam jeszcze rozek.

Mysle ze 220zl ( 3.09 zl za 1 szt) jest ok?

+ koszty przesylki.

No wlasnie ile przesylka moze kosztowac?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fredeczko cena nie wydaje się być wysoka 😉

Skoreczko cieszę się, że z synkiem wszystko ok.

AgnieszkoK a dajesz już coś do jedzenia Bartusiowi? Może warto rozszerzyć mu dietkę a dokarmiać cysiem?

Ewo "daj cycka" 😁 Ja też to słyszę od męża jak tylko mała zacznie marudzić 😁 A co do zahamowania laktacji, to nie koniecznie musisz odciągać laktatorem. Czasem masując nabrzmiałe piersi mleko samo może wyciekać i nie trzeba laktatora... Powiem szczerze, że jak odstawiałam Majkę od piersi, to zupełnie się do tego nie przygotowałam i myślałam, że umrę z bólu 🤨

Emmax szkoda, że nie udało się nic załatwić. Mam nadzieję, że jutro się uda 😉

Marika już śpi... Ostatnio na wieczór jest okropnie marudna 🤨 A starsza maruda robi z tatusiem kanapę dla lalek barbie i jutro pewnie nie będzie mogła zwlec się z łóżka 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam dzien u grudniówek 🙂

my noc ok, pobudka o 24 i o 3;30 no i przed 6 ale wlasnie zasneła ponownie, wiec rozdam oklaski i tez ide dalej spac 🙂

fredka mysle, ze ta cena jest ok 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM

NOC OK POZA TYM Z LENKA STANDARDOWO OD 6.30 NIE ŚPI 😠


FREDECZKO JAK DLA MNIE CENA ZA TE CIUSZKI NIE JEST WYGÓROWANA. W SKLEPIE ZA 200 ZŁ TYLE NIE KUPISZ. SAM KOMBINEZON ZE 100 ZŁ 🤪

PERSY JA SOBIE ZOSTAWIE KILKA ŁADNIEJSZYCH CIUSZKÓW I TAKICH UNIWERSALNYCH A RESZTE ODDAM BO I TAK MAM ICH O WIELE ZA DUZO. A DZIECKO PLANUJĘ DOPIERO ZA JAKIES 3 LATA. MAM NADZIEJE ZE WCZESNIEJ NIE WPADNIEMY 😁

A MÓJ MĄZ JESLI CHODZI O KWESTIE ZAŁATWIANIA RÓZNYCH SPRAW TO NIE MAM Z NIM PROBLEMU. CHRZEST SAM ZAŁATWIŁ, NA NAUKACH PRZED CHRZTEM BYŁ SAM.. OGÓLNIE NIE NARZEKAM
MIŁEGO DNIA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...