Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
półśpiochy zwykłe żółte, zielone, niebieskie http://www.allegro.pl/item996160907_polspiochy_pinokio_franio_r_74_najtaniej.html

bodziaki 1623 i 1620 http://www.allegro.pl/item992625644_body_r_74_100_bawelna_formax.html

bodziak zielony http://www.allegro.pl/item992642252_body_pinokio_marcelino_r_74_najtaniej_kolory.html

bodziak 1614 http://www.allegro.pl/item992622732_body_kr_rekaw_r_74_100_bawelna_formax.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Bardzo ładne te bodziaki Ewo 🙂 Moze tez skorzystam? 🙂
Ja tez zakładam małemu półśpiochy i body do spania. Czasem na to kaftanik, w zaleznosci czy body sa z krótkim czy z długim rękawkiem. Półspiochy kupuje jednak takie z cienkiej bawełny, zeby nie było złosci ze za cieplo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewo super zakupy!!!

Krzesełko do karmienia u nas się sprawdziło. Mieliśmy w takim stylu: http://znam.to/userfiles/R/047/R047-1f3074f.jpg i byłam bardzo zadowolona, bo jest to krzesełko ze stoliczkiem i potem Maja sobie przy tym stoliczku rysowała i bawiła się 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EWO KUPOWAŁAM U TEGO SPRZEDAWCY. MAM DWA BODZIAKI I DWA PÓŁSPIOCHY OD NIEGO W TYM JEDEN BODZIO TAKI CO TY ZAMÓWIŁAS ZIELONY W NIEBIESKIE PIESKI
[URL=http://img710.imageshack.us/i/dsc06053640x480.jpg/][IMG]http://img710.imageshack.us/img710/4158/dsc06053640x480.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJ MAMUSIE 🙂 JA JUŻ W DOMKU 🙂 NAJMŁODSZE DZIECKO WYKAPANE STARSZE WŁAŚNIE SIEDZI W WANNIE A NAJSTARSZE DZIECKO HMM CO TU DUŻO MÓWIĆ JESTEM NA NIEGO WŚCIEKŁA JAK OSA BO SIĘ NABZDRYNGOLIŁ A TERAZ SOBIE SAM MASZYNKĄ WŁOSY OBCINA 😠 😁 😁 😁 😁 😁 😁

EWO DLA TWOJEJ MAMY DUŻO ZDRÓWKA ŻYCZĘ 😘 😘 😘 😘 I DZIĘKUJĘ ZA OKLASKI 😘 😘 😘

ALE LENUSIA SŁODKO ŚPIOCHA 🤪 🤪 🤪 TYLKO POZAZDROŚCIĆ 🤪 🤪 🤪

A DALEJ NIE PAMIĘTAM CO MIAŁAM NAPISAĆ 😜 😜 😜 DOBRZE ŻE SKLEROZA NIE BOLI 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki 🙂

ja na wstępie mam wspaniałe wieści.Dzwoniła do mnie Emilka (Dorunia) i powiedziała że jest baaardzo szczęśliwa.Fasolka rozwija się prawidłowo,wszystko ma na swoim miejscu.Serduszko bije 140 uderzeń na minute.Jest zdrowa i duża wyszło że to 15 tydzień 🙂 Kazała Was serdecznie pozdrowić i ucałować 😘 😘 😘 jest naprawde szczęśliwa 🙂

A ja byłam na przymiarke,ale nic nie załatwiłyśmy wrrrr wściekła jestem 😠

Ewo Super ciuszki 🙂
A Lenka to taka dama ślicznie pozuje 🙂
Ja też uwielbiam zakładać Emili body i półśpiochy i tych drugich musze dokupić bo już mi się pokończyły.

PannoNikt też miałam takie krzesełko i byłam bardzo zadowolona.Dominika też potem korzystała ze stoliczka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALE MAM WKURWA NA TOMKA 😠 😠 😠 😠 DZIŚ BYŁ NA BUDOWIE I ROBIŁ ROWKI NA RURKI OD CENTRALNEGO WIĘC BYŁO PEŁNO KURZU I TE JEGO WŁOSY SĄ SZTYWNE JAKBY LAKIEREM POPRYSKAŁ A ON CHCE ŻEBY MU WŁOSY OBCIĄĆ JAK NAWET MASZYNKA NIE CHCE CHWYCIĆ 😠 😠 😠 😠 😠 UPARTY DUPEK 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A Piotrek śpi w pajacach 😜 Body i półśpiochy zakładam mu w dzień bo na rajstopki to już trochę za ciepło po domu.

AgaW fajny ten zestaw w pieski, ja mam taki niebieski 🙂 O jak się rymnęło 😁

Oj AgaK faceci to mają pomysły 😁 Wiem, że Ci nie do śmiechu, ale wyobraziłam sobie jak on goli tą głowę 😁 😁 😁

Fredeczko to super, że Ci się podobało 🙂 No i czemu nie dałaś się pocałować??? 😁

Mittko no to super wieści nam przekazujesz od Doruni! Oby tak dalej!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć kochane ale super wieści od Emilki strasznie się cieszę hurrra szkoda tylko ze nie ma internetu i się do Nas nie odzywa ale niedługo pewnie się pojawi 🙂 normalnie aż mi się humor poprawił takie super dobre wiadomosci 🙂pozdrawiam bardzo serdecznie i buziaczki dla Was i skarbusiów malutkich 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OJ EWCIA W GŁĘBI DUSZY TO DRĘ Z NIEGO ŁACHA ŻE SIKAM ŻE ŚMIECHU 😁 😁 😁 😁 😁 ALE NIE MOGĘ DAĆ MU DO ZROZUMIENIA ŻE MNIE TO BAWI 😉

MUSIAŁAM MU POMÓC OBCINAĆ TE WŁOSY BO MASZYNKA COŚ SIĘ ZJEBAŁA I OBCIĘŁAM MĘŻULKA NA ŁYSO 🤪 😁 😁 😁 😁 TZN NAJKRÓCEJ JAK SIĘ DAŁO TĄ MASZYNKĄ OBCIĄĆ 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Dziewczynki 🙂

Fredeczka - cieszymy się twoim szczęściem 😁
Dorunia - czekam na kolejne dobre wieści, niech rośnie 😁

Zrobiłam dwie rajeczki truskawek. Bobuś spał pod choinkami, potem poszliśmy na zakupy. Teraz Paweł robi placki ziemniaczane, bo ma chęćkę jak baba w ciąży. Wiktor tak mi się wydaje bardzo przytył może przez tą marcheweczkę, ręce to mi już się plątają pod nogami, idę po wagę. 😜 zaraz go wrzucę i zobaczymy. Rozdałam kilka oklasków to mi się udało 😁 teraz jak każda napisze posta to powinno być tak "głośno" od oklasków. Gratuluję Grudnióweczką, które mają już ponad setkę oklasków. chciałam go postawić na wadze, ale coś się kiwał, w bodziaku i pampersiaku waży 6,5 kg chyba dobrze jak po tej biegunce co przeszedł (i moja siostra też) jak ona się zaraziła? Ale się rozpisałam, tyle zajęło to ważenie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A JA ZAPOMNIAŁAM WAM SIĘ POCHWALIĆ ŻE KUPIŁAM DZIŚ MOJEMU SMYKOWI KASZKĘ MLECZNO-RYŻOWĄ Z MORELAMI I WIECIE JAK WCINAŁ 🤪 🤪 🤪
AŻ MU SIĘ USZY TRZĘSŁY 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój ojciec też czasem golił się po pijaku i wyglądał jak idź stąd i nie wracaj, ogolił się z jednej strony a drugiej nie i taki zadowolony i się zrymowało.

Bardzo mi się podobają drewniane krzesełeczka do karmienia zupkami. Wielofunkcyjne są najlepsze, moja mama ma w sklepie taki mam zamiar kupić, potem można coś innego z niego zrobić i to ma być WIELOFUNKCYJNOŚĆ 😁 .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PERSY JA DAŁAM BARTKOWI KASZKĘ PIERWSZY RAZ I ZROBIŁAM TAK JAK NA OPAKOWANIU PISAŁO ALE NIE DAŁAM MU WSZYSTKIEGO BO ZA DUŻO TEGO BYŁO 🙂 RESZTĘ JA ZJADŁAM BO MI NAWET POSMAKOWAŁA 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AgaK ale sie usmialam 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁

Persy ja jej daje tak jak pisze i chyba sie nie najada ta zbozowa bo nie raz juz bylo ze po godzince byla glodna ale jak jej dalam ta mlecznoryzowa to byla glodna dopiero po 5 godzinach.

Mittka dzieks! 😘 😘 😘 Moja tez juz chrapie. Dzisiaj dalam jej mleko jak nie spala, darla paszcze przez pol godziny ale w koncu wypila 50ml, jak dla mnie to sukces 🤪 🤪 🤪 🤪 chyba bede musiala ja tak przemeczyc, moze sie w koncu nauczy jesc jak nie spi 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No a ja taka mądra jestem, że kupiłam spacerówkę, której nie da się bujać 😠 Zależało mi na dużych kółkach i zapomniałam o tym, że powinna mieć miękkie zawieszenie. Jak wybujałam Piotrka to zasypiał, a teraz dupa, nie ma bujania 😠 😠 😠 😠

AgaK a jaki jest wózek coneco ten co masz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...