Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
pikasso, świetny pomysł z tym segregatorem 🙂 Super pamiątkę będzie miał Wiktorek jak podrośnie 🤪

Moja córa o dziwo śpi już prawie drugą godzinę 🙂 🤪 🤪 🤪
Chyba sama już jest zmęczona tymi dwiema nockami..
a ja przynajmniej mam czas na dokończenie prac do szkoły 🙂 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolcia nie martw sie tymi chrzcinami ja mam zamiar robic dopiero w lipcu jak da rade jesli nie bede miec na tyle pieniedzy to zrobie jeszcze pozniej ... moze jak mlody bedzie miec roczek - tak mi mama podpowiedziala 🙂 bo mam domek za maly i nie pomieszcze prawie 30ludzia wiec robie w lokalu ... ale to sie jeszcze wszystko okaze .... nie martw sie na zapas ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No dzięki Bogu , jak na razie nie wydzwaniał do mnie ani nic, może dlatego, że zmieniłam numer tel...
Ale wczoraj moja siostra mi powiedziała, że widziała dziewczynę jego kolegi, i on ostatnio był u nich podobno i pili wódkę a ten Dupek powiedział tej koleżance, że on podobno codziennie przyjeżdża pod mój dom i patrzy czy nie siedzą u mnie jacyś faceci i wygląda za mną i za Sandrą 😞
Ja osobiście nie zauważyłam, żeby się tu kręcił...
Raz mi kuzyn mówił, że też był tu w mojej okolicy i spotkał mojego ojca, a mój ojciec mu powiedział, żeby się od nas odczepił, że nie chcę go widzieć, tyle, że od kuzyna to słyszałam nie od ojca, może nie chciał mi nic mówić, żebym się nie denerwowała 😞

Jak na razie napisałam już pozew o alimenty do sądu, o ustalenie ojcostwa, bo w akcie urodzenia nie figuruje jeszcze jako ojciec Sandry i napisałam jeszcze o to, aby nie została mu przyznana władza rodzicielska, i zwlekam z oddaniem tego do sądu, bo boje się jak cholera:/
Boję się jak się sprawy w sądzie potoczą, że jednak będzie miał przyznaną władzę rodzicielską i że będzie miał prawo zabierać Sandrę do siebie 😞 a tego bym chyba nie przeżyła 😞 Boję się z nim tam spotkać, bo a rozprawę na pewno przyjedzie 😞 I boję się GO! 😞 😞 😞
ehhh...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karolcia wątpię żeby mu pozwolili zabierać małą, raz że jest po prostu za mała żeby być bez Ciebie po drugie że jest on dla niej obcym człowiekiem.
Złóż te papiery, będziesz miała jasno czarno na białym i święty spokój. Ja bym dołożyła jeszcze wniosek o odebranie władzy rodzicielskiej, wtedy nie będzie miał w ogóle prawa do małej.
Kiedyś przyjdzie ten dzień że będziesz musiała spojrzeć mu w twarz. Może lepiej mieć to za sobą i mieć porządek niż drżeć ze strachu? nie wiem, musisz sama zdecydować, ale ja wolałabym mieć spokój... im prędzej tym lepiej dla Ciebie i Sandry...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OJ KAROLCIA TWÓJ STRACH JEST UZASADNIONY I MASZ PRAWO SIĘ BAĆ ALE PRĘDZEJ CZY PÓŹNIEJ BĘDZIESZ MUSIAŁA ZAŁOŻYĆ TĘ SPRAWĘ I SIĘ Z NIM SPOTKAĆ NA TEJ SALI SĄDOWEJ 😞 BARDZO TO PRZYKRE ŻE ŻE PRZEZ TAKICH FACETÓW TRZEBA CIERPIEĆ 😞
JESTEŚ MŁODA I DASZ RADĘ, WIERZĘ W CIEBIE 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Masz racje Kajtucha...ale jak się boję jak cholera, wkońcu będę musiała to złożyć, chciałabym mieć to za sobą już...

A powiedz mi, jak pisałam w tym wniosku o uznanie ojcostwa, alimenty i nieprzyznawanie władzy rodzicielskiej, to napisać jeszcze o odebranie władzy rodzicielskiej? Bo w sumie to nie wiem jak to jest...? I czy jeśli wnoszę o nieprzyznawanie władzy rodzicielskiej to jaka jest szansa, że mogą mu ją przyznać??? 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki Aguś 😘 😘 😘 Kochana jesteś 🙂
I macie rację dziewczynki, że prędzej czy później i tak będę musiała stanąć z nim oko w oko na sali rozpraw... I chyba faktycznie, żeby stało się to wcześniej, żebym miała to już za sobą 😞

Ehh... nie lubię do tego wybiegać nawet myślami... 😞

Uwierzcie, że najbardziej to się boję jego samego! 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KAROLCIA WSZYSTKO BĘDZIE DOBRZE A JEŻELI BOISZ SIĘ GO TO DO SĄDU MOŻESZ ZŁOŻYĆ RÓWNIEŻ POZEW O NIE ZBLIŻANIE SIĘ DO WAS 😉 UZASADNIASZ W NOSKU ŻE BARDZO SIĘ GO BOISZ 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Możesz tak zrobić jak piszesz. Tak się zdarza że ktoś ma alimenty a nie ma władzy rodzicielskiej, to nie wyklucza jedno drugiego, władza rodzicielska oznacza władzę decyzyjną o dziecku a alimenty to osobna rzecz. Ojciec musi dawac na utrzymanie dziecka skoro przyczynił się do zapłodnienia a jeśli jest nieodpowiednim człowiekiem, groźnym, niebezpiecznym itp to można mu odebrać władze rodzicielska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc laski, siezimy se starymi jak na szpilkach bo wszystkie loty do Polski zostaly odwolane 🤨 i nie wiadomoc co dalej. DObrze ze sidzimy na chcacie a nie na lotnisku bo by sie mozna bylo za przeproszeniem zesrac 😮 😮 😮 😮 😮 🙃 🙃 🙃 🙃

Ciekawe ile to potrwa 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaaaha, myślałam, że mogę jednocześnie w tym wniosku napisać, aby mu ta władza rodzicielska nie została przysądzona...Czyli będę musiała napisać o odebranie 🤢
Ciekawa jestem czy są jakieś szanse, że mu zostanie odebrana... Mam tylko wielką nadzieję, że tak... Podaję za świadka moją siostrę, bo ona wie, jakie on fazy tyrał i była przy niektórych nieprzyjemnych sytuacjach obecna...
mam nadzieję, że będzie ok...

Dzięki Kajtucha 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karolcia, nie bój się, w sądzie pewnie się nawet nie odezwie ze strachu...
moja kuzynka miała podobną sytuację, ale to chłopak złożył wniosek o uznanie i całą resztę, no a w sądzie jak sędzina go zasypała ogromem pytań czy zdaje sobie sprawę z tego co to jest opieka nad dzieckiem, alimenty itp to chłopak się wycofał i powiedział że w sumie to on nic już nie chce...

Bedzie dobrze, głowa do góy pierś do przodu i gnaj do sądu!!! pamiętaj że może w każej chwili zacząć Cię nachodzić roszcząc sobie prawa do małej więc lepiej zrobić z tym porządek!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aguś, też o tym myślałam, ale to chyba nie będzie takie proste, żeby miał zakaz zbliżania się do nas 😞 Cholera, nie sądziłam, że kiedykolwiek będę sie musiała po sądach włuczyć, ale sama sobie naważyłam tego piwa będąc z takim człowiekiem 😞 Muszę stawić temu czoło...

Bardzo bym chciała mu odebrać tą władzę...Póki co, to jak na razie jej nie ma, więc w jakimś sensie przyznam, że jest mi tak wygodnie, bo nie ma prawa się tu pokazywać, gorzej jak już przyzna się do ojcostwa i będzie miał ta władzę i będzie nas nachodził 😞 Mam nadzieję, że na jednej rozprawie wszystko się rozwiąże 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...