Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej dziewczyny!

dzisiaj caly dzien zalatany! :P

widzialam sie z Marcinem .... dal 150zl :| bo niby wiecej nie ma pfff. ale w przyszlym tyg jak dostanie pienaidze to przywiezie wiecej ( zobaczymy.....)

ajjj ale sie stresuje! :P juz za 12 godz Krzysiek przyjezdza po mnie i bede bez mojej malej 2 doby!!

dzisiaj odebralam od krawcowej sukienke na poprawiny i jest za krotka jak dla mnie! :P ale zobaczymy.

A dzisiaj ubralam sie calkowicie :P

kiecka czerwona, ponczochy, bolerko , buty torebka i bizuteria iiii no moze byc ewentualnie haha ;D

a jest tutaj ktos czy nie? 😉

Jagoda80 niestety ja Tobie nie pomoge...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
No to było do przewidzenia. Przez to popołudniowe spanie dziś Madzia zrobiła pobudkę o 4.00. Ale przynajmniej udało mi się rozdać oklaski 😜

Fredeczka, ja też bym się bała zostawiając dziecię. Ale kiedyś musi być ten pierwszy raz 🙂

Mam nadzieje iż Marcin okaże się słowny i da Ci kasę dla małej.

Jagoda, moja Madzia jest ulewaczem. Pije Bebilon AR. Ja zaczęłam od marchewki. Przecierów warzywno-owocowych. Najpierw 2-3 lyżeczki.
No i kaszki. Też zaczęłam od ilości 20 ml i zwiększałam stopniowo. Obecnie Madzia je jeden posiłek z kaszki ale daje jej póki co 90 ml bo nie chce jej zbyt obciążyć żołądka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAMY

NASZA NOC TAKA SOBIE. POBUDKA O 2 , O 4 I O 7 😠 I KONIEC SPANIA 😞

A ZAPOMNIAŁAM WAM SIE POCHWALIC WCZORAJ ŻE MĄZ ZNOWU KĄPAŁ LENE. SPODOBAŁO MU SIE CHYBA,A MNIE JESZCZE BARDZIEJ 🙂 🙂 🙂

IDE COŚ ZJEŚĆ.

OKLASKÓW PEWNIE NIE ROZDAM BO AGA84 MNIE UBIEGŁA, ALE CHOCIAZ TOBIE AGUŚ DAM 🙂

MIŁEGO DZIONKA, U MNIE ZAPOWIADA SIE PIĘKNA POGODA.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
brzuch mnie boli, kres jeszcze mam ale lekarz powiedzial ze moze sie troche przedluzyc przez zalozenie spiralki...

maly zjadl i teraz gada i rece je.. dizasla go swedza...

ja dzis sprzatam i piore i w koncu pojde z dzieckiem na upragniony spacer 🙂

obiad mam prawie zrobiony.. zupa cebulowa i kurczak faszerowany w sosie smietanowym i puree 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
butla... 200 ml mleka i 6 lyzeczek kaszki.. pisza ze na 150 4-5 lyzeczek kaszli wiec na 200 daje 6...

maly pije mleko z butelki nuka bo z awentu nie chcial ale butelka aventu ma wieksze dziurki \i kaszke ciagnie mi z tej butli... zje w 2 minuty 🙂 zjadl na noc i obudzil sie glodny dopiero o 7, jak zasnal o 21 po jedzeniu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NAJCZEŚCIEJ SPI OD 22 DO 2, POTEM POBUDKA O 6 I KONIEC SPANIA. CZASEM JAK JESZCZE JEJ DAM NA ŚPIOCHA CYCA TO POSPIMY DŁUZEJ.
CZASEM TEZ BUDZI SIE CZESCIEJ NP CO 2 GODZ ALE NA SZCZESCIE RZADKO.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to nie jest tragicznie, ale pewnie srednio sie wysypiasz tylko juz pewnie przyzwyczailas... moj maly jak jeszcze budzi lsie w n ocy to nie chcial jesc na spiocha nawet jak nastawialam budzik i mu robilam... ale coz...

maly tak piszczy ze pewnie sasiedzi nie spia.. i oczywiscie kaszle bo nie nadaza sliny polykac... i jak jest zly to wywrywa mu sie "ma..mam... ma.." hihi

moj maz jak zwykle spi a ja chcialabym isc prac, snaidanie zrobic i sprzatac ale ktos musi sie dzieckiem zajac.. macie mlotek? wlane go po glowie....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIEŃ DOBEREK MAMUSIE 🙂

U NAS NOCKA W MIARĘ OK 🙂 MOJE DZIECKO ZACZĘŁO ŁAPAĆ STÓPKI 🤪 🤪 🤪
A TERAZ LEŻY I PIELUCHĄ TETROWĄ SIĘ BAWI 😁 😁 😁 😁 😁

PRZEZ TE DWA DNI JAK ZACZĘŁAM DAWAĆ MU MLECZKO MODYFIKOWANE ZAUWAŻYŁAM ŻE BARTEK JEST SPOKOJNIEJSZY, NIE MARUDZI MI TAK CZĘSTO 🙂 ALE CYCUŚ MUSI BYĆ BO BEZ NIEGO NIE ZAŚNIE 😁 😁 😁

MÓJ MĄŻ POJECHAŁ JUŻ NA BUDOWĘ A JA DOŁĄCZĘ PÓŹNIEJ BO MUSZĘ W MIESZKANIU POSPRZĄTAĆ BO SYF NIESAMOWITY 😁 😁 😁 😁 😁

OKI KOŃCZĘ NA TERAZ BO MARUDA SIĘ WŁĄCZYŁA MOJEMU BARTKOWI 😁 😁 😁 😁
NO I W NOCY TYLKO CYCUŚ RZĄDZI 😜 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TROSZKĘ KAMILEK SIĘ NIM ZAJĄŁ 😜 😜

NIE CHCĘ REZYGNOWAĆ Z CYCKA BO NIE MA NIC LEPSZEGO JAK PIERŚ DLA DZIECKA ALE JAK SIĘ NIE NAJADA NIM TO DOKARMIĆ MUSZĘ 🙂

KURCZE DOSTAŁAM TELEFON OD MĘŻA ŻE JUTRO RANO W TRASĘ JEDZIE DO HOLANDII 😞 A MYŚLAŁAM ŻE JESZCZE PRZE NIEDZIELĘ BĘDZIE W DOMKU 😞

NAWET DOŚĆ DŁUGO SIEDZIAŁ TERAZ W DOMKU BO JESZCZE W TYM MIESIĄCU NIE BYŁ W PRACY 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...