Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

cześć dziewczynki 🙂

u nas kiepsko Lenka chora, ma kaszel i katarek i muszę dzisiaj jechać do lekarza, ciekawe czy ktoś mnie przyjmie bo ten pogrzeb 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞

Basiu 100 latek i zdrówka 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O jej to nie dobrze mam nadzieje ze szybko przejdzie Lence.Duzo zdrowka dla niej 😘 😘

Persy moze to taki wiekszy kryzys i musicie po prostu przeczekac.Mam nadzieje ze jednak Wam sie wszystko pouklada.Lap buziaki na pocieszenie 😘 😘

Kurcze wykoncze sie z ta klawiatura,wszedzie dziala normalnie tylko tutaj sie pokickala 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O JEJ EMMAX MAM TRZYMAM KCIUKU ABY LENCE WSZYSTKO SZYBKO PRZESZŁO 😞
DZIĘKI ZA OKLASKA PERSY 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘

PERSY MAM NADZIEJĘ ŻE TO TYLKO KRÓTKI KRYZYS I W WASZYM ZWIĄZKU WSZYSTKO WRÓCI DO NORMY 😘 😘 😘 😘 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WŁAŚNIE POLICZYŁAM ZDJĘCIA ILE MA I ZABRAKNIE MI MIEJSCA BO ALBUMY POMIESZCZĄ PO 200 ZDJĘĆ A JA MAM 538 😮
TEŻ JUŻ JESTEM PO ROSOŁKU I ZMYKAM NA SPACER BO POGODA JEST PRZEPIĘKNA 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam
oj nasza nocka do baaaani... mały obudził się o 2 na cyca ale się zakrztusił i był płacz i odbijanie do po 3, w między czasie śmiechy i pogawędki ale tatuś był i pomógł, ponosił... aż padł przy suszarce w środku nocy. Sąsiedzi pomyślą że jestem jeb... 🙂 no i od 7 do 8 wstawałam do małego 4 razy nie wiem co on chciał, chyba ma jakąś potrzebe bliskości...

No ciekawa jestem jak tam Fredka 🙂

Emmax, Dużo zdrówka dla Lenki!!!!

Najlepsze życzenia dla Basieński Akompfowej

PannoNikt zaszalałaś w nocy 🙂

No teraz mykam na spacerek bo pogoda pięknista więc trzeba wykorzystać

papapapapapa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej. ja nadal poza domem. pierwszy raz jesteśmy cały dzień u kogoś! Zabraliśmy spacerówkę i jest super, nie wracamy już do gondoli! Jest rozłożona na płasko więc może tak sobie leżeć 🙂 Teraz śpi sobie na balkonie, jejku jak ja bym chciała mieć w domu balkon!!!! Mąż pije kolejne piwko i niedługo zamawiamy taxi 😉

AgaK super domek!!! Rewelacja!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...