Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
jestem wiec pisze 😁

przyjechal po 11. o 12 mielismy jechac ale ja zdolna wyrobilam sie dopiero na 12.30 a kwiaciarnia byla czynna do 14. Ale zdarzylismy 😁

pojechalismy do niego ,porozmawialam sobie z babcia , mama i bracmi, przyszykowalam sie i pojechalismy do kosciola. poznalam jego kolegow z policji i kolezanki,w koscieele ksiadz tak super ten slub prowadzil ze ludzie poprostu nasmiali sie na maxa 😁 pozniej autokarem jechalismy do bornego sulinowa tam gdzie wesele sie odbywalo, na poczatku jedzonko, pozniej tancowalismy. oczko mi poszlo w ponczochach na samym poczatku praktycznie, zmienilam na rajstopy i ok 22 tez mi oczko poszlo. chcialam wracac przez to oczko ale z drugiej strony chcialam tanczyc wiec sciagnelam rajstopy i tanczylam w gloych nogach! 😁 mocno coo ? :P duzo rozmawliasmy itd, tanczylismy , smilismy sie, bralismy udzial w zabawach weselnych. ok 3.30 jechalismy do domu. bylismy ok 4.30 . obejrzelismy film i zasnelismy razem przytuleni........................................................................ :P

rano pobudka CUDOWNA! chcialabym mieszkac w takim miejscu! najblizszy sasiad 1km od niego, ogromne podworko, wielki staw, z 3 stron lasy z 1 strony pola , cisza i spokoj ....... rano sobie wyszlam na taras i ptaszki spiewaly ... ahh no i sie rozmarzylam! :P do szczescia tam mi tylko Wiki brakowalo :P

pozniej leniuchowalismy caly dzien :P ni epojechalismy na poprawiny, chcielismy jechac nad morze ale wolelismy sie lenic haha 😁 no i po poludniu bylo buzi buzi :P i pozniej juz caly czas bylo buzi buzi 😁

o 17 wyjechalismy od niego . w okonku zatrzymalismy sie,zeby poszukac sklepu ktorego nie znalezlismy aleeeeeeeeee........ ?? AUTO SIE POPSULO, nie chcial odpalic. jakis instruktor jazdy przeciagnal nas na linie i wkoncu po chyba godzinie odpalil i pojechalismy do mmnie, zjedlismy kolacje z moimi rodzicami, porozmawialismy, poszlismy do gory z Wikunia moja malutka kochana i sie troche z nia powyglupialismy ,, poprzytulalismy, wycalowalismy no i pojechal do domu ok 21 :P

BYLO BOSKO!! :p

nastepny raz ma przyjechac do mnie jak dostanie urlop czyli za tydz czy za 2 tyg ( jesli ten urlop mu przyznaja. :| )

no i to by bylo na tyle 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dzien dobry, maly wstal o 4...

kurde, ze zabki mnie wykoncza a dopiero sie zaczyna... marudzi strasznie, masc chyba pomoga chwi;lowo... chodze tylko z nim nma spacery by spal.. przed obiadem i po obiedzie.. nawet jesc nie cche 😞 moje kochane malenmstwo a zabek jeszcze sie nie wyzyna.. widac go juz ale jeszcze...

jade dzis do rodzicow. mam nadzieje ze pogoda bedzie i bede mogla isc z nim na spacer...

fredeczka, wqeselicho super i nie tylko weselicho 🙂

poklepe Was bo jestem 1 wiec mam okazje...

buziackzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja jestem druga więc udało mi się dać Agnieszce która mnie ubiegła 🙂
My wstałyśmy o 5.30. Noc nawet całkiem, całkiem.
Zaraz pójdę Madzie nakarmić.
Co do K to jak zwykle przeszliśmy do porządku dziennego i znów będzie się za nami ciągnąć niedomówienie. 😞 😞
Fredeczka, widzę iż u Ciebie pełnia szczęścia. Tak trzymaj! Powodzenia! 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM

U NAS NOC DO BANI. CHYBA ZACZNE MAŁEJ DAWAC NA NOC KASZE CZY CUŚ... BO SIE WYKOŃCZE. POBUDKA O 2, O 3 I 0 6 I KONIEC SPANIA 😞

FREDECZKO STRASZNIE SIE CIESZE ZE JESTES SZCZESLIWA.
I TRZYMAM KCIUKI ZEBY TAK ZOSTAŁO 🙂

PERSY SZKODA MI CIE KOBIETKO. NIE WIEM CO CI PORADZIĆ. MUSIELIBYŚCIE POROZMAWIAĆ ZE SOBĄ SZCZERZE I WYJAŚNIĆ SOBIE WSZYSTKO. SZKODA ŻYCIA NA JAKIES NIEDOMÓWIENIA...

WSTAWIE WAM FOTKE Z MOJEJ BUDOWY 🙂 PRZYKRO MI ZE NIE MOŻECIE OTWORZYC TEJ STRONY , BO TAM MAM SPORO ZDJĘC NASZEGO DOMKU.


TO JEST PRZÓD DOMKU
[URL=http://img89.imageshack.us/i/dsc05399640x480.jpg/][IMG]http://img89.imageshack.us/img89/3757/dsc05399640x480.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POKLASKAŁAM TROSZKE I IDE BO MARUDA MNIE WZYWA.
STRASZNIE OSTATNIO MARUDZI 😞
A WCZORAJ ZASNEŁA PO 21 A O 22 OBUDZIŁA SIE ZE STRASZNYM KRZYKIEM, MUSIAŁAM JĄ NA RĘCE WZIĄŚC I PRZYTULIĆ BO NAWET CYCA NIE CHCIAŁA.
NIE WIEM...MOŻE COŚ JEJ SIE PRZYSNIŁO???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie dziewczynki 🙂

U nas nocka super mała obudziła się o 4:30 no i pospałyśmy ja do 7 ona do 7:30.

AgnieszkoW super domek ah wręcz cudowny.To jak się dziewczynki pobudujecie to ja się wpraszam do Was 😁 😉 żartuje oczywiście.

Fredeczko ciesze się że tak Ci się udało to wesele.Mam nadzieję że teraz będzie już tylko dobrze 🙂

AgnieszkoW moja też ostatnio bardzo marudna,nie wiem co jej się stało.Wszystko praktycznie jest na łee chyba taki okres i trzeba przeczekać 🤨

Ok zmykam sobie zrobić śniadanko póki jeszcze leży i nie marudzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OJ PRZEZ TEN DOM SAME WYRZECZENIA, ALE MOGE SIE WYRZEKAC 😁
DO LASU MAMY DOSŁOWNIE 20 KROKÓW 🙂
NIGDY NIE MARZYŁAM NAWET O TAKIM DOMKU, TO SĄ BARDZIEJ MARZENIA MOJEGO MĘZA, A JA PRZY OKAZJI SKORZYSTAM 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień doberek!

AgaW super fotki! Powtórzę znowu, że Wam zazdroszczę 😜 No, ale tak pozytywnie, cieszę się, że Wasze marzenia się spełniają 🙂

Fredeczko no to super weekend miałaś, oby tak dalej! Fajnie, że jesteś szczęśliwa 🙂

Persy też już nie wiem co napisać... no musicie pogadać!

Piotrek też miał ostatnio okres marudy, myślałam, że wyjdę z siebie i pewnego dnia jak ręką odjął. To chyba jednak te skoki rozwojowe!

Mój mężol popiwkował wczoraj mocno, jeszcze w domu jak wróciliśmy wypił 2 piwa i poszedł spać po północy, a dziś o 5 pobudka. Ledwo żyje chłop 😁 Jakoś wcale nie tęsknie za kacem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No i wiedziałam że tak będzie-nie mamy chrzestnego 😠 masakra jakaś.

AgnieszkoW ja też bym się wyrzekła wszystkiego byle by chociaż być bliżej takiego domku 🙂
No ja czasem jak jestem sama i musze coś zrobić to też się zastanawiam kiedy w końcu ktoś zapuka do drzwi i zapyta co ja z tym dzieckiem robie że się tak dziera 😜 no ale chyba wszyscy już poznali marude i nikt nie przychodzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...