Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Kajtucha no mnie też się podobają takie malutkie stopki, ale nie fajne są takie rozmiar 45 jak ma Paweł no i jak nie umyje ich to można tylko paść i zęby wybić, dobrze że to dzieje się bardzo rzadko. Jak przychodził latem z roboty to mówiłam mu żeby butów nie ściągał 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

No my też się pożegnamy zaraz 22.00 - można by się położyć już, bo jak Wikuś już śpi a do tego nie zjadł dużo to obudzi się o północy, a ja razem z nim. Już dawno się nie wyspałam 😞 i chodzę taka pół żywa. Dobrze, że siostra pisze w moim imieniu to porobię trochę rzeczy.
Więc życzę dobrej nocy, a przede wszystkim przespanej, a do tego korolowych snów!! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to mój Szymek u Klaudii, swojej kuzynki. Szymek u niej wygląda jak gigant!!! a to ona jest taka malutka, drobniutka! ma 3 latka a kuzynka często jej kupuje rzeczy w rozmiarze 74 🙂 bo jej jeszcze są dobre. Dzis jak przyłożyłam do niej śpioch małego (rozmiarówka tesco 3-6 miesięcy) to był jej może o 10cm za mały 🙂 a małemu nagawki są za długie o jakieś 5cm

[URL=http://img62.imageshack.us/i/24551638.jpg/][IMG]http://img62.imageshack.us/img62/6132/24551638.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wpadłam sprawdzić co słychać 🙂

Kajtucha dałam Ci setnego oklaska hehe 😁 Szymuś rzeczywiście wygląda na giganta 🙂 No i chyba mój synek podłapał od Twojego nocne harce bo zamiast spać to gada i się śmieje a to już po 22 🤪

Dobranoc dziewuszki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no nie wierze!!! coś cicho się zrobiło, zaglądam do pokoju, a Piotruś i mężol śpią 😁 😁 😁 😁 Nie wiem jak to się stało bo nie ma opcji żeby Piotrek zasnął bez cycka z buzi 🤪 szczególnie, że 5 minut temu gugał na całe mieszkanie 😁
jedyny problem to taki, że nie ma dla mnie miejsca w łóżku tak się rozwalili 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze nie śpię 😉

Mittko sukieneczka jest prześliczna, Emi będzie wyglądać jak księżniczka 🤪
Kajtucha rzeczywiście synuś duży się wydaje. Jak zwykle jest przesłodki!
Wiolu fajnie, że te samoloty nie latają 😜

A ja spać nie mogę. Smutno mi strasznie 😞 Kupiłam dziś album na zdjęcia i właśnie powkładałam zdjęcia. W styczniu moja przyjaciółka wróciła na stałe do Polski 😞 Ryczę jak tylko widzę jej zdjęcia albo jej córeczki 😞 Majka też coraz bardziej za nimi tęskni ☺️

Spróbuję dać Wam oklaski.
Miłej nocki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My wstałyśmy o 5.00. Nocka taka sobie.Madzia spała niespokojnie. Wczoraj dałam jej kaszkę w odpowiednich proporcjach (o odpowiedniej konsystencji) no i po 60 ml był ryk a później pawik 😞: Oczywiście smoczek do kaszki sprawdził sie...no nic będę powoli zwiększać dawkę a póki co przez 2-3 dni będę jej podawać dwa razy po 60 ml.
Ehhhh....wczoraj K złapał focha...czasami nie rozumiem facetów. Gorzej niż z małymi dziećmi. Obraził się za to iż nie zrobiłam mu kanapki. Aaaa sytuacja wyglądała tak iż on jadł kolację kiedy ja usypiałam małą po czym jak Madzia usnęła poszłam zrobić sobie cos do jedzenia. A ponieważ robił coś przy kompie i mając na uwadze iż jadł dopiero co nie zapytałam się czy też chce. No i nastąpiła obraza. Mieliśmy spędzić wieczór razem a skończyło się iż ja poszłam spać do Madzi a on siedział naburmuszony przy kompie. 🥴

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry, i znopwy persy mnie uprzedzilas 🙂

wczoraj caly dzien odpoczywalam nie liczac spaceru 🙂

persy, no to dziwna sytuacja tym bardziej ze juz jadl i sie pogniewal, przejdzie mu 🙂

a moj jak zwykle spi i to ja musialam wstac, nie on.. ale tak zawsze jest...

robie malemu mleko o bedzie papusiac... poki co to lezy i gada...

persy, juz mnie uprzedzilas z oklaskami? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ide robic snaidanie, d juz nie spi...

maly zrobil mega kupe 🙂

pewnie odezwe sie wieczorkiem, bo a to obiad a to spacer i d sciagnal sobie wszystkie sezony house i oglada od wczoraj wiec o medycynie wiem juz chyba wszystko a dopiero 1 sezon oglada gdzie tam do 6 po 20 odcinkow... jhihii

milego dzionka, buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM NIEDZIELNIE 🙂

MY TEŻ NIE ŚPIMY OD 6.00 🙂 TATUŚ POJECHAŁ DO PRACY 😞 I ZOSTALIŚMY W 3 W DOMKU NIE LICZĄC BRATA I MOJEGO TATY 😉

OGLĄDAŁAM DZIŚ Z RANA JAK TRUMNY Z CIAŁAMI PARY PREZYDENCKIEJ WYLATYWAŁY DO KRAKOWA 😞 RYCZAŁAM JAK MAŁE DZIECKO 😞 MÓJ KAMILEK KTÓRY JUŻ TEŻ WSTAŁ PYTA SIĘ DLACZEGO PŁACZĘ WIĘC MU WYTŁUMACZYŁAM 😞 WIEDZIAŁ OD SAMEGO POCZĄTKU ŻE BYŁA KATASTROFA SAMOLOTOWA ALE JESZCZE NIE ROZUMIE ILE I JAKIE WAŻNE OSOBISTOŚCI ZGINĘŁY W TEJ KATASTROFIE 😞


MÓJ SMOCZEK LEŻY NA RODZICÓW ŁÓŻKU I BAWI SIĘ SWOIMI STÓPKAMI 😁 😁 😁 W MIEDZY CZASIE WKŁADA SOBIE RĘCE DO BUZI 😁 😁 😁 😁

DZIĘKI ZA OKLASKI JA TO CHYBA W NOCY BĘDĘ MUSIAŁA WAM DAWAĆ BO NIGDY NIE UDAJE MI SIĘ WAM WSZYSTKIM ROZDAĆ JEDYNIE PO KILKA OKLASKÓW 😉 😁 😁 😁

KAJTUCHA ALE TWÓJ SZYMEK FAKTYCZNIE DUŻY A NAJMŁODSZY Z GRUDNIOWYCH BOBASÓW 😁 😁 😁
SUPER ŻE TAK FAJNIE TOBIE ROŚNIE TWÓJ UPARCIUSZEK 😁 😁 😁

AGNIESZKOW JA TEZ CZEKAM NA TĘ NOCKĘ KIEDY PRZEŚPIĘ JĄ BEZ PRZERWY 😜 😜 😁 😁

MOJE MALEŃSTWO NAUCZYŁO SIĘ WOŁAĆ DA DA TAK W CIĄGU 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AAA I DZIŚ BASIA AKOMPF KOŃCZY 5 MIESIĘCY 🤪 🤪 🤪 🤪
AGUŚ DLA TWOJEJ BASI MILIONY BUZIAKÓW 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki 🙂

U nas nocka taka sobie,ale rano ładnie pospałysmy.

Kajtucha Szymek naprawde duzy 🙂 slicznie wyszedł

Wszystkiego najlepszego dla Basienki,kurcze jak ten czas leci 🙂

Kurcze cos mi sie stalo z klawiatura na forum wszystko sie pozamieniało i polskie znaki nie wiem gdzie mam 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...