Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

O PROSZE JAK TRAFIŁAM 🙂 NA ZDJĘCIA DOMKU AGUSI.
SUPER AGUŚ. SOWJ KĄCIK. PEWNIE TAK SAMO NIE MOŻESZ SIE DOCZEKAC KIEDY ZAMIESZKAMCIE JAK JA.

NA RAZIE KOŃCZE BO SYRENA SIE WŁĄCZYŁA LENIE 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
Aga, super chata 🙂
No mnie dziś K doprowadził do łez. 😞 Powiedziałam iż mam dosc takiego zwiazku. I że jestem zmeczona tymi ciaglymi klotniami. Pózniej poszlismy na rodzinny spacer z Madzią. Gadalismy tyle o ile..
A popołudnie spędziłam na stawianiu systemu na K kompie. No i już teraz jest miedzy nami ciut lepiej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIEKUJE AGA ZA SETNEGO OKLASKA 🙂

PERSY MÓJ ADAM TAKI SAM. NIE POGADA , A O PRZEPROSINACH TO MOGE POMARZYC. TE CHŁOPY ... UPARTE 😠
MAM NADZIEJE ZE WAM SIE POLEPSZY, TRZYMAM KCIUKI ZA WAS 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LENA JUŻ UMYTA. LEZY W WÓZECZKU I ROZMAWIA ZE SWOIMI ZABAWAKAMI.
BYLISMY NA DŁUGIM SPACERZE. OCZYWIŚCIE DOPÓKI SPAŁA BYŁO OK, ALE JAK SIE OBUDZIŁA TO RYK I TRZEBA BYŁO WYJĄC Z WÓZKA.
KURCZE... MÓWISZ EWO ZE ZADOWOLONA JESTES ZE SPACERÓWKI?? MOZE JA TEZ JEDNAK ROZŁOŻE I BEDE WOZIĆ LENE NA LĘZĄCO.. ALE CZY TO NIE TO SAMO CO W GONDOLI??

A ZDJĘCIA MOJEGO DOMKU SĄ TU http://moj.extradom.pl/Tresci/Zdjecie/MojaGaleria.aspx JEŚLI MACIE OCHOTE OBEJRZEĆ, TYLKO CHYBA TAM TRZEBA SIE ZALOGOWAĆ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AgaW no to to samo co w gondoli tylko, że my wózek z gondolą mieliśmy strasznie ciężki i rozklekotany, a ten jest pierwsza klasa 🙂

A tak w ogóle to dopiero wróciliśmy do domu. Robimy dziś Piotrkowi dzień brudasa. Jak mi się uda to wrzucę jakieś fotki 😉

Póki co lecę do marudera 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AgaK domek fajowy 🙂 zwłaszcza koło domku-synkowie będą mięli gdzie ganiac 😁

Agaw26 ja też nie widze tych fotek

a my dziś byliśmy na romantycznym spacerku, tylko we dwoje a moja mama z synusiem potem poszła 🙂
jutro bede po południu kwiatki przesadzac, bo już powyrastały ze swoich doniczek 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry po południu! 🙂

Kajtucha rzeczywiście mały gigantek
witam dziewczynki ...
my rowniez caly dzien poza donen ... poszlismy do tesciowej czyli zrobilismy sobie taki 6km spacerek ale pogoda byla super ...

Ewa84 czuję twój ból, jak Paweł poszedł spać to mogłam mu powiedzieć - przesuń się! a jak Wikuś się rozwali na łóżku to jemu tak nie powiem 😁
persy7 to rzeczywiście niezły widok
agak domek superasny tez taki chce - moze za 5 lat cos sie postawi sawojego jak nie dalej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to juz ide w kimono bo jestem tak padnieta tym chodzeniem ze nie mam pojecia czy zajd do lozka 😁 jesli co to pawel nie za noge dociagnie 🙃
slodkich snow i przesoanej nocki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć mamusie 🙂

Próbowałam nadrobić posty ale nie przeczytałam wszystkich.

Ja po krótko od piatku wykorzystywałam pogodę i zrobiłam porządek w ogródku. Jeszcze tylko truskawki mi zostały i można będzie tylko czekać na zbiory 🙃
No i jeszcze nabawiłam sie zakwasów. Dzisiaj nie mogłam sie z łóżka wygramolić 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...