Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
kupiłam mojemu Szymkowi na allegro takiego królika http://allegro.pl/item989271228_kroliczek_bibi_mowiacy_po_polsku_gra_swieci.html i powiem Wam że mały jewst zachwycony!!! ciągle sięga do niego rączką, czasami uda mu się nacisnąć na klawisze któe wydają dzwięki i ma taką radochę że szok!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiu jaki ten Twój brzuszek piękny 🤪

Ja mieszkam blisko lotniska... od wczoraj zamknięte i taka cisza, że szok... Nie latają ani samoloty ani heikoptery 😉

Uprawiać nigdy niczego nie uprawiałam, bo nie lubię grzebać w ziemi... Całe życie mieszkałam w mieście, ale moi rodzice wychowali się na wsi, mam dziadków na wsi i nigdy mnie nie ciągnęło do takich prac...

No i tyle na razie, bo dzidzia wstała 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA JUZ MAM POSPRZATANE. LENKA MARUDZI , PCHA WSZYSTKO DO BUZKI, SWĘDZĄ JA CHYBA TE DZIĄSEŁKA. BIEDNA MOJA. ZARAZ IDZIEMY NA SPACEREK.

GOSIU MASZ PRZECUDNY BRZUSIO. ZYCZĘ CI DUZO ZDRÓWKA KOCHANA 🙂

KAJTUCHA FAJNY TEN KRÓLIK.

JA DZIS ZAMÓWIŁAM NA ALLEGRO ALBUM NA ZDJECIA DLA LENY.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja już posprzatałam, a Lenka nadal śpi, no tak to już jest, że jak ma spac to nie śpi i odwrotnie, a na spacer chciałam iść 😠

albumy bardzo ładne, ten od Agik bym kupiła, ale jak na razie nie wywołałam ani 1 zdjęcia 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA KUPIŁAM ZIELONY BO RÓŻ JUZ MNIE MDLI 😁 😁

UCIEKAM NA SPACER Z LENKA , CHOCIAZ ONA TO JUZ GODZINE NA SPACERZE BO NA BALKONIE SPI , ALE MUSZE ZAKUPY ZROBIC I NIESTETY MUSZE JĄ ZABRAC ZE SOBĄ.


DO POTEM MAMUŚKI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kajtucha dzięki kochana na podpowiedzenie scenariusza imprezy, więc jeśli mi się nie zgodzi to zrobię tak jak ty 😘 😘 😘 😘

a lala nadal spi i obiadu dzisiaj nie będzie 😁
ale strasznie wieje 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kajtucha, super ten króliczek 🙂 Sama bym takiego sprawiła Sanderci 🙂 To Szymuś zadowolony zapewne 🙂 🤪

agnieszki, bardzo mi się podobaja albumiki 🙂 I ten różowy i ten zielony 🙂 po prostu cuda 🤪
Też będę musiała wkońcu wybrać jakieś zdjęcia i zanieść do wywołania i nad zakupem albumu też będzie trzeba pomyśleć, żeby wszystkie zdjęcia były w jednym miejscu 🙂

A co do tego pyłu, to powim Wam, że trochę mnie to przeraża... Mam tylko nadzieję, że jednak nie dojdzie do nas w dużej ilości... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fajne albumy 🙂 ja mam już jeden na 300 zdjęć zapełniony i muszę kupić następny 🙂 Wywołuję zdjęcia z każdego miesiąca bo później nigdy bym się za to nie zabrała! w takim tempie to nie wiem ile Piotrek będzie miał zdjęć 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja juz przyszlam z miasta kupikam kilka nasionek ale cos mi sie dzis nie chce ich sadzic ... moj mlody tez ostatnio jest taki niespokojny .... na dworze piekne niebieskie niebo i slonko ale tak wieje ze chce glowe urwac wiec wyskoczylismy tylko na chwilke teraz spi przy oknie bo z balkonu to by go zdmuchlo 🤪
supreasne te albumy - ja postanowilam byc inna i nie kupuje 😁 mam segregator i sama robie kartki i wklejam zdjecia z opisami ... np moja pierwsza kompiel albo tak wygladam jak sie zloszcze 🙃 ... nawet mi to wychodzi nawet raczki odrysowalam na pamiatke zeby pozniej zobaczyl jakie mial male lapki tylko mam problem z nozkami ale tez dam jakos rade kiedys 😜
ide troszke ogarnac w domku ale bede caly czas z wami dziewuchy 😁 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...