Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Persy ja chcialam zostawic sobie ubranka ale frajer marcin nie dajepieniedzy na mala a jesli daje to 200zl w tamtym mies dal wiec przyda sie kasa wiec wyprzedaje 😞

a chcialam zostawic dla kogos z rodziny albo poprostu dla siebie dla nastepnego bobaska ale kiedy to bedzie jak partnera nie mam? ajj no trudno ....

a jak juz bede w ciazy to przynajmniej bede mogla kupowac ubranka 😁 kupowanie wyprawki dla malej to byly najwspanialsze zakupy w moim zyciu! zadne inne mi tyle radosci nie dawaly 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
A moja Madzia wstała....teraz trochę zabawy. Potem spanko i jak wstanie to chyba wybierzemy się na spacer.

No ja zostawiam tylko uniwersalne bo w założeniu następny ma być syn 😜 A inne przekazuje mojej koleżance która daje ubranka z kolei do biednych rodzin.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki, ale mi się buźka teraz śmieje 😁 😁 😁 Ten sen Agi musiał być boski 😁 😁 Wyobraźcie sobie pół kościoła dzieciaczków w jednym wieku 😁 🤪 Byłoby wesoło 😁

U nas noc do d...y Majka robiła z tatusiem kanapę dla lalek. Oczywiście nie skończyli, bo zrobiło się późno a ta urządziła scenę, że jej się nie chce spać. No i zaczęli się kłócić i zbudzili Marikę 😠 😠 😠 Efekt: Marika nie spała do 24... I w ogóle to dwie mi się wpakowały do łóżka, więc spałam ściśnięta jak śledz 😜 Terrorystki!!!!

Ubranka po Majce zostawiłam, część się przydała a część oddałam dla biednych dzieci, bo wiem, że nie przydadzą się Marice. A po Marice część sprzedam, część oddam dla innych dzieciaczków 😉 W sumie to zabieram się za tą sprzedaż od jakiegoś czasu i jeszcze nie zrobiłam zdjęć 😉

Karolcia obraziłabym się na tą dziewczynę 😠 Tutaj na Wyspach masz prawo karmić w każdym miejscu publicznym i nikt nie ma prawa zwrócić Ci uwagi 😉 Moja córcia to również cycolinka, nie chce ani butli ani smoczka 😉 Więc ciężka droga przede mną, by ją tego nauczyć. Z Majką kupiłam cały arsenał butelek, by tylko nauczyć ją pić 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PANNO NIKT TO JAK JA ZE SMOCZKAMI. LENA MA ICH CHYBA Z 15 A NIE CHCE DOIĆ ZADNEGO. ZNALAZŁAM NAWET W NECIE TAKIEGO IMITUJĄCEGO SUTKA I DUPA , NIE CHCE 😁 NO CÓZ, TRUDNO. COS CZUJE ZE MOJE DZIECKO NIE POZNA BULTLI, BO JAK JUZ JEJ ZACZNE WPROWADZAĆ POSIŁKI TO BEDE JĄ KARMIC ŁYŻECZKĄ PLUS CYC NADAL A POTEM JUZ KUBEK NIEKAPEK I TAKIE TAM..

ZARAZ BEDE PRANIE WIESZAĆ I POTEM NA SPACEREK 🙂


LENKA SIE OBUDZIŁA , ZROBIŁA KUPE I ZADOWOLONA SPIEWA 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć mamuśki!

Karolcia ja bym zrezygnowała z wizyty u tej koleżanki! Porąbana z deczka 😠
Nie zdarzyło mi się jeszcze karmić na ulicy, a jak u kogoś jestem to korzystam z drugiego pokoju.

Co do ciuszków to te pożyczone oddaję, a kupione zostawiam bo są z dobrym stanie. Z tego co wiem to w najbliższym czasie szykuje się dziecko u siostry męża więc pewnie się przydadzą 😉

AgaK Bartuś super się pluska 🙂

Piotrek zazwyczaj płakał w wanience, ale ostatnio coś się przekonuje do kąpieli. Wczoraj tak pluskał nóżkami, że cała łazienka była mokra 😁

Wiola super, że się pogodziliście 🙂

AgaW buziaki dla Lenki z okazji ukończenia 4 miesiąca 😘

Hmmm... co tu jeszcze? Oczywiście zapomniałam 😜

Czekam aż Piter się obudzi, nakarmię go i wybierzemy się do PEPCO po jakieś ciuszki 😉
A na sobotę jestem umówiona z koleżanką na wyprawę do H&M 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej!

U nas dziś cyrk na kółkach, w sobotę mamy chrzciny i miały być w wynajętej świetlicy w szkole, dziś rano zadzwoniła dyrektorka,że ze względu na żałobę, nie mogą się odbyć. I tak na dwa dni przed chrztem musieliśmy załatwić salę i o dziwo udało się.

Ciuszki po Basi podzieliłam na dziewczęce i uniwersalne i oddałam Marcelince siostry męża i Jędrusiowi mojej siostry, oboje przyjdą na świat w lipcu.

AgaW buziaki dla Lenki! Mój pucuś jutro kończy 5 miesięcy nie mogę nadążyć tak ten czas szybko leci...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My tez pojdziemy na spacerek bo chyba dzisiaj jest cieplej 🙂 Moje dziecko dzis wesołe, rozbrykane, dwie zabawki do buzi na raz wkłada 🙂 Lubię jak tak szaleje.

Ewo udanych zakupów 🙂 Sama musze sie wybrac na jakies zakupowe szaleństwo 🙂
Wiolka ugoda zawarta z mezem- moje gratulacje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Kobietki 🙂

U nas nocka średnia Kamilek ma bardzo płytki sen i wszystko go budzi 😞

Prześliczne są te nasze grudniowe dzieciaczki a ich stopki cud miód 😘 🤪

Jak nadrobię forum to się odezwę jeszcze a na razie idę odbierać poród 🤪 7 dzieciaczków już uratowałam 😉 Rybka mi się koci 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej,a my po szczepieniu.Następne dopiero 8 czerwca 🙂 Emila jak zwykle przy szczepieniu grzeczna a darła się jak ją ubierałam 😜 Kurcze nie wiem jak one waża tydzień temu ją ważyła i było 6650 a dziś 6930 🤪 i 68cm mam w domu kawał baby 🤪 😁

Wszystkiego najlepszego dla Lenki z okazji skończenia 4 miesięcy Zdrówka 😘

AgnieszkoK Bartuś słodko wygląda,też musze wypróbować tej wkładki bo wanienka za mała 🤨
A sen miałaś rewelacyjny musiały byśmy poważnie pomyśleć o jakimś spotkanku 🙂

I co jeszcze to nie wiem zapomniało mi się ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my juz po spacerku, zaraz jakies warzywka ide na obiad zrobic 🙂
kurde tak mi sie cos wydaje za mala mi zaczyna kaszlec, oby nie 😞 😞 😞
a ja musze dzisiaj pit-a rozliczyc bo koniec kwietnia sie zbliza 😉

do pózniej laseczki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MY TEZ JUZ PO SACERKU. NIESTETY KRÓTKO BO MOJE DZIECKO NIE CHCE JUZ LEZEC W WÓZKU JAK NIE SPI. JA PIERDZIU , PRZECIEZ JEJ NIE PRZEŁOZE JUZ DO SPACERÓWKI 🤨


DZIEWCZYNY A WY WOZICIE JESZCZE DZIECI W GODNOLACH??

POSIADZIAŁAM Z LENKA NA BALKONIE JESZCZE 😁

IDE TEZ COS GOTOWAC W TAKIM RAZIE.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
my też po spacerku!
w pepco nic ciekawego nie było, ale za to kupiłam sobie butki do latania 🙂
Jak tak chodziłam z wózeczkiem to myślałam sobie o tym jak bardzo uwielbiam spędzać czas z Piotrkiem, a zostały mi tylko 2 miesiące 😞 😞 😞 😞 Naprawdę cholernie zazdroszczę dziewczynom które mogą zostać z dziećmi w domu!!!!

No i dzwoniłam do mamy, a ta mi mówi, że była u lekarza i ten ją położył na oddział! No co za kobieta!!!! Nigdy się nie przyzna, że źle się czuje i nawet nie zadzwoniła, że w szpitalu leży. Mam nadzieję, że zrobią jej badania i puszczą do domu! Moja babcia taka sama, ma 90 lat, a nigdy nie słyszałam żeby narzekała i zawsze mówi, że czuje się dobrze!

Potrułam Wam i od razu mi lepiej, tylko martwię się mamą.

Wiecie co - ja nie gotuję obiadów! Kurde leń się ze mnie zrobił okropny! Mąż wraca z pracy i robi nam jedzonko. Może dzisiaj wstawię jakieś mięsko i obiorę ziemniaki żeby nie było... 😉

Acha... AgaK oczywiście Kozanów pomylił mi się z osiedlem Kosmonautów 😁 😁 😁 Mieszkam tu prawie 2 lata, a ciągle nie wiem co gdzie jest 😁 W każdym bądź razie jak będziesz u cioci to i tak możesz dasz znać bo Kozanów i tak nie jest daleko 😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AgaW mam ten sam problem! Chyba w najbliższym czasie przerzucę się na spacerówkę bo jak Piotrek nie śpi to jest awantura i muszę wracać do domu. Najczęściej robię tak jak Mittka, wychodzę na dwór jak jest już bardzo zmęczony żeby zasnął 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadrobiłam forum 🙂 tak więc:

fredeczko cena za ubranka jest jak najbardziej ok 🙂

persy7 ja sobie zostawiłam ubranka bo tak za jakieś dwa lata chciała bym mieć dzidziusia drugiego 🙂 Siostra mi przewiduje 2 syna zresztą przy Kamilku powiedziała że będzie chłopak i jest 🙂 🙂 🙂

Karolciaaa jakaś poje... ta koleżanka wcale bym do niej nie szła 😠

Wszystkiego dobrego dla Lenki 😘 😘 😘

AgaK1601 jaki słodki golasek 🤪 😘 Fajne są te podkładki z gąbki tylko że mój mąż tak ostatnio wyciskał z niej wodę ze misiowi urwał głowę i muszę nową kupić 🤪 😁

Wiola super że się z mężem dogadałaś, nie ma co się na siebie boczyć 🙂

Mój Kamil tylko cyca na razie doi ale pije z butelki raz dziennie herbatkę właśnie po to żebym później nie miała problemów że butelki nie toleruje, a jedzonko ze słoiczka mam zamiar dać mu z okazji skończenia 5 miesiąca 🙂

agnieszkoW26 ja już 2 miesiące Kamilka wożę w spacerówce, plecki w niej kładzie się całkowicie na płasko więc nie widzę problemu 🙂
A mój Kamil to nawet jak spał chwilę przed wyjściem na spacer to i tak się ulula na spacerku 🙂

Dzisiaj idziemy oglądać drewniany domek na wsi, trzeba zrobić w nim remont za około 5 tyś. i można w nim mieszkać około 2 lat nie płacąc za wynajem 🙂 Więc może się uda nie mieszkać z teściową 🙂



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewo jak byś pisała o mojej mamie.Nigdy na nic się nie skarży,jak do szpitala to dowiaduje się w ostatniej chwili.Za to teściowa łooo matko kiedy bym do niej nie przyjechała to ona taka chora wszystko ją boli eh te babsko.
Mam nadzieję że z mamą Ewo będzie wszystko ok i zrobią jej tylko badania i wyjdzie do domu.Zdrówka dla niej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...