Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Kajtucha to widze że Twój mąż to ten sam typ co mój.Jak to wczoraj powiedziała pani Małgosia u której załatwiamy komunie,wszyscy faceci tacy sami najlepiej do jednego wora i do rzeki 🤪 😁

A PannoNikt czy wiesz że Marika to po Bułgarsku i znaczenie ego imienia to podobno Małgosia 🙂
Bo właśnie tej kobietce się podobało i chciała dać córce Marika ale mąż się uparł że ma być Małgosia i teraz ma dwie Małgosie w domu hehe

Pikasso powinnaś przebrać małemu tą kupke w nocy bo narobi się właśnie problemów z odparzeniami.Moja też dzisiaj zrobiła w nocy i zaraz ją przebrałam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

ja dziewczynki zmykam, będę wieczorkiem i napisze co załatwiłam 😜

trzymajcie kciuki, żeby mnie niczym nie wku... ten ksiądz 😠
nienawidzę rozmawiać z księżmi, to ich specyficzne, oderwane od rzeczywistości podejście dożycia 😠 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobietki można wziąć nospę jak się karmi piersią? 🤨
Biorę tabletki anty Azalię już 3 miesiące i od trzech miesięcy przez około tydzień mam bule podbrzusza i PSM jakiego świat nie widział! A okresu nie dostane przecież bo się non stop te tabletki bierze 🤨 Mąż nie może już wytrzymać z moimi humorami chyba muszę zmienić tabletki ale co to da tylko nazwa tabletek się zmieni a hormon zawarty w nim taki sam będzie bo to dla kobiet karmiących 🤨 Ech już sama nie wiem co robić 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym macierzynskim nie powinno byc problemu jesli tylko ksiegowa wysle papióry... pytanie tylko kiedy.... wrrrr

i miesiac zaległego urlopu jeszcze....

no i zaraziłam sie o Baśki i mam kaszel od kilku dni... i mnie wkurza bo jak mała spi a ja musze odkaszlnac to ja czasami budze... staram sie wychodzic ale czasami nie dam rady....

sorki za bledy ale pisze jedna reką bo mała urzadzila histerie, dostala cyca i zasneła mi na rekach... a mi sie chce kaszleć... ;/;/;/

co do chrztu to nie wiem jak tojest. My mamy doniesc zaswiadczenie od chrzestnej oraz zgode z mojej parafii, bo chrzcimy w parafii meza... A tam bralismy slub wiec wszystkue dokumenty juz są... poza tym, w mojej parafi ksiadz sie dziwił po co nam tyle papierów... czyli co parafia to inaczej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U nas też potrzebne tylko świstki od chrzestnych i akt urodzenia.O ślubie nic nie wspominał.Kiedyś jak chciałam papierek że mąż może być chrzestnym to tylko pytała czy mamy ślub i gdzie braliśmy,ale nawet nic nie sprawdzał i papierek od ręki wypisał 🙂

Co do chrzcin to jestem za dziecko potem sobie wybierze co z tym zrobić dalej.Potem jest komunia i na prędko nieraz rodzioce chrzczą.A dzieci sa jakie są nie zawsze reagują tak jak potrzeba.
Ale to oczywiście sprawa jak najbardziej indywidualna i tutaj nikt nie ma prawa nikomu mówić co ma robić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak mittko i dlatego pewnie zdecydujemy się na chrzest. Ja byłam chrzczona jak miałam 7 lat i było mi bardzo wstyd, chcę tego zaoszczędzić Piotrkowi. No bo na pewno będzie chciał komunię jak inne dzieci bo umówmy się, że komunia dla dzieci to tylko prezenty i ładne ubranie... dopiero jak człowiek dojrzeje to rozumie co to wiara.

Skóreczko nie ma problemu, pytaj 😉 Nie jesteśmy z mężem katolikami i tyle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
skóreczko ale ja nie mówie o którejś z Was absolutnie.Mówie tylko na przykładach ktore widze teraz u siebie rodzice chrzczą przed komunią dzieci a te z klasy no komentują to na swój sposób i nie zawsze jest miło.Mojej staram się tłumaczyć,ale też nie wiem jak się zachowuje w szkole.
Dla mnie nie ma róznicy czy ktoś wierzący czy niewierzący dla mnie liczy się czlowiek 🙂 a wyznanie to już każdego sprawa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewo przed Wami też trudna decyzja skoro nie jesteście katolikami to macie prawo tak wychować Piotrusia według własnego uznania.No ale jednak właśnie zostaje potem problem komuni.Bo dzieciaczek jak będzie chcial no to ytrzeba go ochrzcić.No nie wiem Co Ci doradzić sami musicie zdecydować 🙂

A komunia niestety stwierdziłam że 9 lat to jednak za wcześnie moja kompletnie uważam że nie jest na to gotowai nie umiem sobie jej wyobrazić jak pójdzie do spowiedzi bo nie ma pojęcia jako takiego grzechu 😜
Ja też pamiętam jak przyjełam pierwszą komunie to byłam strasznie rozczarowana że to jest opłatek taki jak w święta no i tu wyszłamoja dojrzałość 😜 a wiara masz racje przychodzi z wiekiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ojj dzieci potrafia byc okrutne, nie zaprzeczam bo kiedys sama taka bylam... zreszta pewnie kazdy?

Ja bylam ochrzczona normalnie jako dzieciaczek i u nas raczej nigdy nie bylo sytuacji zeby jakies dziecko mialo 7 lat i bylo chrzczone. jak juz to 2 latka.

rosolek sie gotuje a ja na brzuszku :P a dziadzia pilnuje malolaty 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No pewnie ochrzcimy dla spokoju 😉
Zakończmy już temat bo wiem, że takie rozmowy zawsze wywołują burzę. O pewnych rzeczach się nie dyskutuje 😉

No i muszę Wam powiedzieć, że sterta prasowania jak leżała tak leży bo brzuszek ważniejszy niż ciuszki Piotrka 😁

Mężol wraca już do domu i chyba będziemy jechać do teściówki na gołąbki. Nie chce nam się, ale gołąbki kuszą 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
acha... i jeszcze Wam powiem, że tato kupił sobie nowe autko, a nam dał swojego grata. Wzięliśmy bo jest większy i wygodniejszy od naszego 😉 No i dziś mąż umówił się z gościem żeby sprzedać naszą fiestę i koleś dał mu 300zł 😁 😁 😁 😁 😁 😁 Tyle był wart nasz 15letni ford 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hehe Ewo no to za wiele już nie był wart,ale najważniejsze że macie autko.U nas cholerka jasna na autko są perspektywy ale co z tego jak żadne z nas nie ma prawka ☺️ ja zrobiłam kurs i na tym się skończyło potem coś przeszkodziło [potem w ciąży miałam się za to zabrać a teraz to przepadło.O nie wiecie może ile ważny jest kurs prawka 🤪 może się jeszcze zalapie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jednak zajrzałam 🙂
lenka śpi obiadek wstawiony, a mamusia na brzuszka 😁
Ewka nie wiem co ci napisać, ja należę do katolików, ale nie do jakichś przesadnych, mąż nie chodzi do kościoła, jak już to z wielką awanturą w święta, kiedyś chodził częściej teraz mu cos odbiło, ale ja nie wyobrażam sobie nie ochrzcic dziecka, ja to chciałam chrzest w lutym jak była malutka, ale ze względu na jej chorobę , później przeprowadzka zrobił sie maj, chciałabym żeby była już ochrzczona 🙂
ja chyba bym ochrzciła Piotrusia bez względu na zapatrywania, a jak dorośnie to niech sam decyduje, ale oczywiście zrobicie jak uwazacie, no chyba że traficie na upierdliwego księdza i będzie robił problemy, że nie macie ślubu kościelnego, ale wówczas zawsze zostaje inna parafia 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...