Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

a musze wam powiedziec ze jesli beda pieniadze na staże to ide ... mama mi zalatwi do siebie do gospodarki .. czyli bede siedziec na dupie jak teraz i dostawac kase 😁 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

ASIU CZEKAMY ZA TOBĄ DO SOBOTY 🙂

LASKI MAM SUPER WIADOMOŚĆ MAMY PIERWSZEGO ZĄBKA LEWĄ 1 🤪 🤪 🤪 🤪

IDĘ TERAZ KĄPAĆ MOJEGO ZĘBUSZKA 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no i szukałam zacierki w kauflandzie i nie znalazłam 😠

Pikasso dobrze AgaK pisze, piter nie ma ząbków 😜 Kiedyś myślałam, że wychodzi, ale to był fałszywy alarm 😁 Teraz ma już tak napuchnięte dziąsło, że szok i taką górkę, ale przebić się nie chcą.

AguśK gratulacje dla Bartusia 🤪 🤪 🤪

Myślcie o mnie co chcecie, ale oszukując państwo oszukujemy sami siebie. Ludzie wyłudzają różne zasiłki i później brakuje kasy dla tych, którzy naprawdę potrzebują. No, ale rozumiem, że czasami inaczej się nie da.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ewo u mnie panstwa nie da sie zbytnio oszukac bo tam jest napisane ze osoba prowadzaca gospodarstwo rolne moze wziasc na staz osobe nawet z rodziny ... tylko musi spelniac pewne kryteria

no ale ten gosciu to przesada 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MATKO EWKA Z SKĄD TY TEN ARTYKUŁ WYTRZASNĘŁA 🤪 GOŚCIU PRZESADZIŁ 🤢 😁

MÓJ ZĘBULEK JUŻ ŚPI 🙂 WYPIŁ 150 KASZKI I JESZCZE DO TEGO CYC BO BEZ NIEGO ZE SPANIA NICI 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ten facet to nieźle sobie to wykombinował...
U mnie na wsi jest rodzina gdzie rodzice piją i dzieciaki, 5 najmłodszych trafiło do domu dziecka. Zabrał je stamtąd wujek i na każde dostawał z opieki tyje kasy że przestał pracować a i dzieciakom nic nie brakowało. Teraz dzieciaki wzięła starsza siostra z mężem i mają trzy auta, jeden z dzieciaków ma skutera, każdy ma komórkę, mają komputer... No powodzi im się. Ale się nie czepiam bo póki ojciec żył i chlał z matka to dzieciaki nawet majtek i skarpet zimą nie nosiły...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewa84 napisał(a):


Myślcie o mnie co chcecie, ale oszukując państwo oszukujemy sami siebie. Ludzie wyłudzają różne zasiłki i później brakuje kasy dla tych, którzy naprawdę potrzebują. No, ale rozumiem, że czasami inaczej się nie da.


EWO CI CO OSZUKUJĄ PAŃSTWO SAMYCH SIEBIE NIE OSZUKAJĄ, ZAZWYCZAJ TACY MAJĄ PIENIĄDZE. SZKODA TYLKO TYCH, KTÓRZY NAPRAWDĘ UCZCIWIE PRACUJĄ...
POZA TYM WIEM ŻE NIE CHODZI CI O PICASSO, ALE NIE SĄDZE ABY ONA AKURAT NIE PRACOWAŁA NA TEJ GOSPODARCE U SWOICH RODZICÓW. NIE JEDNĄ Z NAS TAM WPUŚCIĆ, A UCIEKAŁY BYŚMY GDZIE PIEPRZ ROŚNIE. PRACA NA GOSPODARSTWIE JEST CIĘZKA...
A TA WYPOWIEDZ TEGO ,,,BIEDNEGO" ZAJEBISTA

MOJA DZIDZIA ŚPI 🙂
MĄŻ ŚPI 🙂
MAM CHWILE DLA SIEBIE, ALE TEZ ZARAZ IDE SIĘ KIMNĄĆ BO ZMECZONA JESTEM...

AGUŚK SUPER ŻE MACIE JUŻ ZĄBKA. NASZEGO JUŻ TROSZKE WIDAĆ, ALE JESZCZE PORZĄDNIE SIĘ NIE PRZEBIŁ.


UCIECKAM SIE PRZYTULIĆ DO LENUSI.

DOBRANOC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AGAW TY MASZ ABSOLUTNĄ RACJE Z PRACĄ NA ROLI 🙂 PEWNIE WSZYSTKIE BYŚMY Z TAMTĄ SPIEPRZAŁY AŻ BY SIĘ ZA NAMI KURZYŁO 😉 😁

JA TEŻ JUŻ MYKAM LULU 🙂

DOBRANOC MAMUSIE 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJ LASKI, ja wczoraj wyrzuciłam Krzyśka z Madzią dwa razy na spacer a sama cały dzień krzątałam się w domu....w końcu umyłam okna u Madzi i ogólnie trochę ogarnęłam chałupę. Zaś wieczorem zamieszczałam namiętnie ogłoszenia na portalach praca...
Bosz...ale nasmarowałyście postów...później spróbuje je nadrobić.
Dziś wybieram się z Madzią do mojej mamy. No i pewnie będziemy spacerować sporo...jeśli tylko pogoda dopisze.
Muszę jej zrobić jeszcze zupkę.
Dziewczyny, czy Wasze dzieci też się wiercą w nocy, śpią niespokojnie, bądź płaczą przez sen?
Często dajecie desery na bazie jogurtu bądź jogurty bo Madzia się w nich rozsmakowała.

Wczoraj były na tapecie tatuaże i kolczyki. Ja mam dwa tatuaże




[URL=http://img714.imageshack.us/i/tatoo2d.jpg/][IMG]http://img714.imageshack.us/img714/7621/tatoo2d.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Persy mój Szymon już od jakiś dwóch tygodni tak śpi jak piszesz i już na łeb dostaje bo np w ciągu godziny wstaje do niego co 5 minut, potem jest spokój i znowu to samo... Ja już nawet nie jestem w stanie zliczyć ile razy wystaje w nocy...
Dziś w nocy znowu to samo. Mąż przyjechał po jedzenie ok 4 rano i mówi że też go układał bo się tak kręcił...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...