Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

WITAM SŁONECZNIE 😎 😎 😎 😎

U NAS NOCKA SUPER 🙂

PERSY PIĘKNE TE TATUAŻE 🙂 JA CZASAMI OGLĄDAM NA DISCOVERY MAIAMI INK TO PROGRAM O TATUAŻACH I ROBIĄ TAM CUDNE TATUAŻE 🙂

MÓJ BARTUŚ ŚPI SPOKOJNIE I NIE PŁACZĘ PRZEZ SEN WIĘC WSPÓŁCZUJĘ WAM DZIEWCZYNY 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Witam dziewczynki.
Młodsza pociecha obudziła mnie po 7.00 po czym sama poszła spać i śpi do tej pory 😠

Wybaczcie, ale nie odniosę się do postów.. Mam doła jak nie wiem. Mój mąż trafił na dywanik za spóźnienia do pracy. Całą jego wypowiedź zinterpretowali sobie inaczej i jutro czeka go jakaś dyscyplinarna rozmowa ☺️ Po prostu ktoś chce go udupić i tyle ☺️ Jezzu jak zostanie bez pracy to ja nie wiem co zrobimy ☺️ 😞 🥴

Persy Mam ten garnuszek, kupiliśmy go Majce jak miała roczek, więc teraz czeka w szafie na Marikę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM

PANNO NIKT LUDZIE TO SĄ STRASZNE CHAMY... NIE ZDZIWIŁABYM SIĘ, JAK BY TO POLACY ZACZELI MIESZAĆ TWOJEMU MĘZOWI W PRACY.... TRZYMAM KCIUKI, ŻEBY WSZYSTKO WYSZŁO JEDNAK OK.

PERSY JA DAJE LENCE OKOŁO 4 RAZY W TYG JOGURCIKI Z NESTLE LUB DESERKI NA BAZIE JOGURTU. WCZORAJ JADAŁA Z HIPP Z MORELAMI 🙂
TATUAŻE MASZ EKSTRA 🙂
A GARNUSZEK ŚWIETNY 🙂 WŁASNIE MUSZĘ KUPIĆ LENCE JAKĄŚ CIEKAWĄ ZABAWKĘ, WYDAJĄCĄ DŹWIĘKI, EDUKACYJNĄ 😉 ITP
A NOCKI U NAS SĄ SPOKOJNE. LENKA ŚPI ŁADNIE. GDYBY NIE POBUDKA , CZASEM DWIE NA CYCA TO BYŁO BY IDEALNIE BO ŚPI OD 21.3O DO 8 ( NIE ZAWSZE, ALE NAJCZĘSCIEJ )

DZIŚ O 2 NOCY ZBUDZIŁY MNIE JAKIEŚ KRZYKI , WYJRZAŁAM PRZEZ BALKON... STAŁ U MNIE POD BLOKIEM RADIOWÓZ POLICYJNY, PO KLATCE SCHODOWEJ CHODZILI MUNDUROWI I PUKALI DO SĄSIADÓW... 😮 NIE WIEM O CO CHODZIŁO, ALE ZBUDZIŁAM MĘZA BO TE KRZYKI BYŁY OKROPNE, TAK JAK BY SIĘ DARŁA JAKAŚ KOBIETA 🤨
POTEM DŁUGO NIE MOGŁAM ZASNĄĆ, NAWET LENKA SIĘ OBUDZIŁA...

A TERAZ ZROBIŁAM SOBIE PIERWSZĄ OD NIE PAMIETNYCH CZASÓW KAWKĘ, TAK MNIE NASZŁO ŻE SZOK 🤪 MAM NADZIEJE, ŻE LENUSI NIC NIE BEDZIE, WYPIJE TYLKO PÓŁ FILIŻANKI 😁 😁 OGÓLNIE TO JA NIE PIJĘ KAWY, NIE WIEM CO MNIE WZIEŁO, ALE TAK MI SMAKUJE , JEJKU,... MAM NADZIEJE, ŻE TO NIE CIĄŻA 😁 😁 😁

LENKA ŚPI, JA JUŻ POSPRZATAŁAM NASZYKOWAŁAM NA OBIAD A TERAZ IDE SIĘ UMYĆ I UBRAĆ BO NADAL W PIŻAMIE JESTEM 🙂
POTEM NA SPACEREK, A PO POŁUDNIU PRZYJEŻDZA DO MNIE MOJA MAMA I MOJA BABCIA A PRABABCIA LENY. ZOBACZĄ SIĘ DOPIERO PIERWSZY RAZ BO MOJA BABCIA MIESZKA NA ŚLĄSKU, 600 KM ODE MNIE 😞 😞

MIŁEGO DNIA 😘


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień doberek!

AgaW a pewnie, że byśmy spieprzały gdzie pieprz rośnie 😁 To jest naprawdę ciężka praca!

Persy super tatuaże! Garnuszek też mi się podoba, oglądałam go w sklepie i jest super!

PannoNikt mam nadzieję, że Twój mąż nie straci pracy! Ojj ale ludzie potrafią być wredni, ciekawe czemu się czepili 🤢

miłego dzionka!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EWO JUŻ SIE NIE MOŻE DOCZEKAĆ 🙂 WYSYŁAŁAM JEJ ZDJĘCIA W KOPERCIE, ALE TO NIE TO SAMO CO ZOBACZYĆ PRAWNUCZKĘ NA ŻYWO 🙂 MOJA BABCIA MA TYLKO JEDNO DZIECKO - MOJĄ MAMĘ , WIĘC JESTEŚMY DLA NIEJ NAJBLIŻSZĄ RODZINĄ 🙂



LENKA NADAL ŚPI 🙂 ALE MAM FAJNIE 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AGNIESZKOW TO BABCIA SIĘ CIESZY ŻE W KOŃCU ZOBACZY PRAWNUCZKĘ 🙂

A Z MOJA BABCIĄ JEST NIE CIEKAWIE 😞 PRZEZ TE WYSOKIE TEMPERATURY PODNOSI SIĘ JEJ TEŻ CIŚNIENIE 😞 OSTATNIO TO O MAŁO W SZPITALU NIE WYLĄDOWAŁA 😞 A TERAZ MAJA BYĆ JESZCZE WIĘKSZE TEMPERATURY TO AŻ SIĘ BOJE JAK ONA TO BĘDZIE ZNOSIĆ 😞 DODAM ŻE BABCIA NA DWÓR NIE WYCHODZI BO WIADOMO STARSZA OSOBA I O LASCE CHODZI 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczynki!!1

Tak piszecie o tych swoich babciach, moja ma 87 lat i już nie widzi ani nie słyszy i strasznie jej z tym ciężko bo ma ogromną rodzinę a jest tak jakby zawieszona w prozni. Przyjeżdzam do Gdańska w sobotę ale juz w niedziele do niej pojadę, chce zeby chociaż poczuła Majeczkę. Jak o tym piszę to płaczę 😞 😞 😞 😞 kurcze.....

Ewa pytałaś czy to spagetti robiłam sama ale nie, kupiłam gotowe z Hippa, jakos mam zaufanie do tej firmy.

Persy swietne sa te dziarki, mam nadzieje ze uda nam się chociaz na chwile zobaczyć i wyskoczyc na kawę jak bede w wawie 🤪

PannoNikt mam nadziejke, że wszystko skonczy się pozytywnie.

Ten garnuszek rozwala mnie swoja nazwą 😁 😁 😁 😁

DObra spadam dac mojemu brzdacowi jesc, pewnie bede za 2 godziny jak skonczymy 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EWO MOJA BABCIA MA 2 PRAWNUKÓW, MOJĄ LENKE I MOJEGO BRATA 2 LETNIEGO SYNKA 😉
MOJA BABCIA MA 70 LAT, JEST W PEŁNI SPRAWNA, CZASEM CZUJE SIĘ GORZEJ JAK TO STARSZA OSOBA ALE OGÓLNIE NA ZDROWIE NIE NARZEKA. LUBI SOBIE ZAPALIC PAPIEROSKA I WYPIC KAWKĘ 😉 OGÓLNIE JEST FAJNA TYLKO STRASZNIE GRUBO SIĘ UBIERA, NAWET W UPAŁY NOSI SKARPETKI I CIAGLE MI POWTARZA ABYM SCHOWAŁA PLECY 😁 😁 KOCHAM JĄ STRASZNIE 🙂

WIOLUŚ NA PEWNO JEST CI PRZYKRO 😞 SZKODA ,ŻE TWOJA BABCIA TAKA SCHOROWANA, ALE NA PEWNO BĘDZIE SZCZĘSLIWA, ŻE O NIEJ PAMIETASZ.

AGUŚK TWOJA BABCIA TEZ BIDULKA, ALE CO ZROBIĆ, STAROŚĆ NIE RADOŚĆ... SZKODA ŻE CZŁOWIEK NIE MA WIECZNIE 25 LAT....

A LENA NADAL SPI.... OJ TO DO NIEJ NIE PODOBNE 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiolu to przykre, że Twoja babcia taka schorowana 😞 Ważne, że ma kochającą rodzinę 🙂

AguśK mam nadzieję, że Twoja babcia dzielnie przetrwa te upały.

No a moja babcia ma 91 lat, jest w pełni sprawna i sama zajmuje się sobą. Co 2-3 dni lata do wujka (swojego syna) obiadki mu robić i pranie zanieść bo wujek jest chory. Wsiada sama do tramwaju i jedzie! Także tylko pozazdrościć takiego zdrowia. Wiadomo, że ma swoje choroby i dolegliwości, ale naprawdę życzę wszystkim takiego zdrowia i samozaparcia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EWO TO TWOJA BABCIA MA JESZCZE KRZEPĘ 🙂

MOJA MA 82 ALE W TYM ROKU SKOŃCZY 83 🙂

A DRUGA NIESTETY OD 10 LAT JUŻ NIE ŻYJE 😞

OGÓLNIE TO MI I TOMKOWI ZOSTAŁO PO 1 BABCI 😉 TOMKA ZMARŁA JAK WIECIE W KWIETNIU TEGO ROKU 😞 TE BABCIE TO SĄ MAMY NASZYCH MAM 🙂

WIOLU TWOJA BABCIA NIE WIDZI I NIE SŁYSZY ALE PRZEZ DOTYK MOŻE ZOBACZYĆ WIĘCEJ NIŻ PRZEZ OCZY 🙂 POMIMO TAKICH CHORÓB TWOJEJ BABCI ŻYCZĘ 100 A NAWET WIĘCEJ LAT ŻYCIA A Z RESZTĄ WSZYSTKIM BABCIOM TEGO ŻYCZĘ 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EWO TO SUPER, ŻE TWOJA BABCIA JESZCZE NA TAKIM ,,CHODZIE" 🙂

JA MAM JEDNĄ BABCIĘ , MAMĘ MAMY .
TATY RODZICÓW W OGÓLE NIE ZNAŁAM BO BABCIA ZMARŁA JAK TATA MIAŁ 14 LAT A DZIADEK JAK MIAŁAM 3 ...
NATOMIAST MAMY TATA ZMARŁ JAK MIAŁAM 16 LAT, BARDZO DOBRZE GO PAMIĘTAM... LUBIAŁ SOBIE WYPIĆ, ALE BYŁ WSPANIAŁYM CZŁOWIEKIEM, STRASZNIE DOBRYM... 😞 SZKODA, ŻE JUZ GO NIE MA 😞

OBUDZIŁA SIĘ MOJA KSIĘŻNICZKA 🙂 IDZIEMY NA SPACEREK NAD RZECZKĘ 🙂

DO POTEM :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Laski miałam nikomu nie mówić (wczoraj napisałam posta, ale szybko skasowałam, może któraś z Was zdążyła przeczytać hehe) ale jutro jedziemy z mężem oglądać za miasto domek 🙂 A w zasadzie pół domu bo to bliźniak. Umówiliśmy się z właścicielami na 20. Nie wiemy czy coś z tego wyjdzie, ale chcemy się zorientować co i jak. Tylko martwią nas codzienne dojazdy do pracy i wożenie Piotrusia. No, ale pożyjemy, zobaczymy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki 🙂

U nas nocka podobna chyba do nocki Kajtuchy tylko moja nie płacze przez sen tylko strasznie się wierci i wstaje do niej co troche 🤢 ale ja już się chyba przyzwyczaiłam,rano za to do 10 polulałyśmy 🙂

Czytam że o babciach piszecie no ja już nie mam niestety żadnych ani babć ani dziadków a znałam tylko rodziców mojej mamy,rodzice mojego taty zmarli jak byłam całkiem malutka moja siostra tylko zaznała wielką miłość babci bo była pierwszą i jedyną wnuczką.Babcia miała dwie córki,ale niestety zmarły a potem już miała tylko 3 synów.A mama mojej mamy zmarła 2 lata temu w dzień matki 😞 no i tak prababć moje dziewczyny już nie mają.

AgnieszkoW super że babcia wreszcie zobaczy wnuczke,a gdzie konkretnie mieszka? bo wspomniałaś że na śląsku.

Ewo Twoja babcia to ho ho świetnie sobie radzi a i tak po ciuchu żeby nie zapeszyć będę trzymała kciuki za ten domek oby Wam się ułożyło tak jak byście chcieli 🙂

AgnieszkoK zdrówka dla babci musi jakoś przetrzymać te upały.

Wiolu babcia napewno będzie przeszczęśliwa móc chociaż wyściskać Maje 🙂

PannoNikt mam nadzieję że ta cała głupia sytuacja dobrze się skończy trzymam mocno kciuki i daj znać kochana co i jak.

No i coś jeszcze chciałam,ale Emila się obudziła i się wzięło i zapomniało
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello,
dziewczyny za 2 godziny jade z małą do laryngologa z tym języczkiem... Ma takiegi pietra, że szok. Jestem ciekawa czy będzie jej to podcinał... 🤨
Co do tego kręcenia w nocy, to Kajtucha ja już chyba z dobry miesiąc tak wstaje do Amelki i chyba końca nie widać, a naprawde jestem już tym tak zmęczona...
3majcie za nas kciuki.Odezwe się może wieczorem i napisze co i jak.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczynki
widze ze babcie na topie 😁
mam dwie maja okolo 70 i 82 lat ... w pelni sprawne tylko ta starsza chodzi o lasce bo ktorejs zimy sie przewrucila i potlukla miednic to z nia siedzialam i jej przyslugiwalam przez pol dnia zanim mama nie przyjdzie i mnie nie zmieni...
umulam okno w kuchni i powiesilam nowa firanke - odrazu jasniej sie zrobilo 😁 😁
jeszcze zostal pokoj 🤢
cos jeszcze chcialam napisac ale pralka sie wylaczyla i musze firanki powiesic i mi sie zapomnialo 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewo trzymam kciuki
Anniiuussiiaa i za Was również trzymam kciuki

Ja mam dwie babcie i jednego dziadka.
Babcia ma 83 lata, dziadek 86 i są rodzicami mojego taty. Dziadek jest niezniszczalny normalnie 😁 Za to babcia nam się troszkę posypała jak umarła jej córka - moja ukochana ciocia 😞 Ale to tak bardziej psychicznie sobie rady dać nie może. Jest bliska mojemu sercu, bo mnie z ciocią wychowywały 🙂 Dziadkowie mają dwóch wnuków i 3 wnuczki i tyle samo prawnuków i prawnuczek plus jedno w drodze 😉
Druga babcia ma prawie 71 lat. Mam z nią mniejszy kontakt i to jakoś tak od dzieciństwa. Ale oczywiście jest fajną babcią. Wnuków ma coś około 20, jednego prawnuka, trzy prawnuczki i jeszcze jedno dzieciątko urodzi się w grudniu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewo powodzenia.
Aniu, 3mam kciuki i czekam za info!
Ja mam tylko dziadków od mamy. Taty rodzice nie żyją. Dziadek nie doczekał mojego brata i nie żyje 18lat a babcia zmarła 2 lata później. Dziadkowie są po 70, dziadek 77, babcia 74 i zasuwają non stop, uprawiają działkę, dziadek ciągle pracuje bo mu się nie chce siedzieć w domu. Mają 3 córki, 4 wnuczki i 2 wnuków i narazie tylko Szymka jako prawnuka. Tamci dziadkowie mieli synów bliźniaków-mój tata i córkę. Wnuków by mieli 7, 5 wnuczek i 2 wnuków i 1 prawnuczke i 1 prawnuka. Mimo że tak dawno zmarli, brakuje mi ich niesamowicie. Żyjący dziadkowie są super ale z lat dzieciństwa i z wspomnień większy sentyment czuje właśnie do dziadków którzy już nieżyją. Jak jestem na cmentarzu to zawsze z nimi rozmawiam i opowiadam im o nas. Muszę jechać tam z Szymkiem pokazać im prawnuka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ewo ja widzialam wczoraj ta twoja wiadomosc 😁 ale i tak po cichutku trzymam kciuki aby wszystko bylo ok
aniusia mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze ... daj znac jak przyjedziesz do domku

dziewczynki umylam okno w pokoju i powiesilam 1/4 firanki 😁 i juz mi sie nie chce ... a jeszcze trza obiad zrobic bo pawel bedzie wyzywal bo dzis jest goraco i nie bedzie mial sil zeby sobie cos zrobic 😮 no nic ... tylko pytanie co - jak nie ma pomyslu i swiatlo w lodowce 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A propo bliźniąt... Nie wiem czy Wam mówiłam ale ja na początku jak byłam w ciąży to miałam mieć bliźnieta... Ok 13 tygodnia ciąży niestety, albo i stety okazało się że zostało jedno jajeczko. To silniejsze, żywiło się drugim... Jak mi gina powiedziała że jest jedno to mi się przykro zrobiło ale teraz mogę tylko odetchnąć z ulga, bo jak się jest samemu z jednym to czasami człowiek sobie nie radzi przy jednym a z dwoma to ja bym oszalała... No ale byłoby wesoło...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...