Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Laski paść można, takie temperatury to nie dla mnie ani dla Piotrka!! KOSZMAR po prostu!
U nas w mieszkaniu jest sauna, nie ma nawet jak przewiewu zrobić, a słońce nawala w okno większość dnia!

Biedna Dorunia 😞 Jakby mało problemów miała! Trzymam kciuki żeby dzidziuś grzecznie posiedział jeszcze w brzuszku!!!

Asiula gratulujemy ząbka 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
hej mamki

jeny jak gorąco... zdechnę zaraz...

Najlepszego dla Kamilka!!!

to opiszę Wam trochę wesela. W kościele było pięknie ale trochę przesadnie. Kuzynka miała cudną koronkową suknię i welon też wykończony haftem dookoła. Po prostu jak ją zobaczyłam to aż mi się łezka w oku zakręciła... no i cała msza super, prowadzili ją dwaj księża zaprzyjaźnieni z młodymi bo młodzi od lat działali w duszpasterstwie przy kościele. Kazanie boskie ale np przed przysięgą młodzi mówili jakąś modlitwę, nigdy tego nie widziałam i to mi się wydawało przesadą. Śpiewał zespół który po prostu tak głośno napieprzał że bębenki pękały ale była trąbka, bębny, organy więc nawet ładnie ale za głośno... Kazanie przepiękne, ksiądz mówił tylko do nich, o ich znajomości, właśnie dzięki duszpasterstwu... nie da się opisać, mi się ryczeć chciało...
po kościele sypnęliśmy ich deszczem płatków róż, to było moje zadanie 🙂 no i zaraz po tym puścili młodzi białe gołąbki... nie wiem co to za symbol... wydawało mi sie to małą przesadą i miałam wrażenie że sam kościół był taki naszprycowany wszystkim aż do przesady. Mimo wszystko było pięknie.
Lokal w którym było wesele cudny... po prostu szok, z tyłu piękny ogródek, staw, strumyk... cudo!!! młodzi na pierwszy taniec mieli walca wiedeńskiego. Jak my z mężem zatańczyliśmy walca u nas na ślubie to kuzynka też zapragnęła i zapisali się z mężem na kurs tańca więc oni przez 2 lata to ćwiczyli... no i było jak w tańcu z gwiazdami... z wskakiwaniem na faceta, no po prostu de best!!! cale wesele super, zespół był tylko 2osobowy ale jakby grały 4 osoby po prostu!!! jak pięknie zagrali " 1milion bicycles" Kate Melua na flecie to po prostu kopara mi opadała... po oczepinach niespodzianka. Młodzi usiedli na parapecie, zaczęła lecieć muzyczka, oni siedzą i machają nóżkami, nagle wstają, muzyka zaczęła być bardziej dobitna i buuummm, zaczęli tańczyć TANGO!!!!! brak słów!!! nie da się tego opisać ale choreografia zbliżona do występów z Tańcu z Gwiazdami... Marta wskakiwała na Michała, on ją wychylał do ziemi prawie...no brak słów...
No i to tyle o młodych.. mężu na początku nie pił ale jak już zaczął to idiota sam sobie polewał jak nie było towarzystwa i sam ze sobą pił... no i wiecznie powtarzał że to dopiero 4 kieliszek!!! no i zaczęło się robić ostro. Jednym słowem przed 2 postanowiłam że pojedziemy do domu bo on jak dalej będzie pił to będzie katastrofa. No a akurat przez 2 napisała kuzynka że Szymek nie śpi prawie od godziny i nie zamierza spać więc był pretekst dodatkowy żeby wracać. Oczywiście jak zajechaliśmy to mały zdążył zasnąć 🙂 ale ja już tak bardzo za nim tęskniłam że w sumie mogłabym po oczepinach już wracać... siedziałam przy stole i oglądałam jego zdjęcia w aparacie bo mi tak smutno bez niego było, a mężu jeszcze zamiast siedzieć ze mną to włączył mu się patataj i latał to tu to tam....
Moje stopy to tragedia... zrobiło mi się na każdej stopie po kilka tych pęcherzy z wodą... nie miałam rajstop i odparzały mi się tak nogi że hej. Przyszedł kryzys... ryczałam z bólu... przyszedł Młody i do tańca mnie porwał no i kamerzysta przy nas stanął więc trzeba było zacisnąć zęby i tańczyć z całych sił no i w efekcie pozrywały mi się bąble, skórki poodrywały i z mięskiem na wierzchu musiałam przepękać... po prostu koszmar... ale jeszcze wytrzymywałam, miałam 3 pary butów i w żadnej nie było ok i na końcu wylądowałam w butach mamy... no u było w miarę ok. Dziś te bąble to jakaś paranoja... nie mogę chodzić bo wyszły mi na dużych palcach akurat tak od opuszka po trzon palca i poduszki na stopie...
dobra, koniec pisania... muszę się małym zająć...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kajtucha to bardziej przedstawienie niż ślub i wesele 🤪 No, ale każdy robi jak chce 🙂 Na pewno było pięknie 🙂 🙂 🙂 a jak się bawiłaś??? Do której tam byłaś?

Ciekawe jak Pikasso i Wiktor po chrzcie...

AgaW mogłaby już naprawić komputer!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a bawiłam się super Ewka, przy takiej orkiestrze super. Grali super kawałki, żadnego disco polo... tylko 1 piosenkę- jesteś szalona zagrali bo to była dedykacja od nas dla Marty. Ale upał dawał się we znaki i po 3 kawałkach wszyscy byli dosłownie mokrzy... masakra...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂

Juz jestem 🙂 U nas wszystko w porządku. Jesteśmy na małym wypadzie u mojej siostry i tak jakos brakowało czasu aby na brzuszek zakukać.

Dziękuje wam w moim i Antosia imieniu za pamięć. Czas zasuwa do przodu w straszliwym tempie. To już 7 miesiąc jak nasze maleństwa są na świecie 🤪

My też przesyłamy spóźnione życzonka dla Wszystkich malutkich solenizantów 😘 😘 😘

Jak pisałyście o prababciach to aż mi się łezka zakręciła w oku bo my właśnie byliśmy w odwiedzinach u mojej babuni.

Mój mały smykalec zaczął tupać na swoich super wielgachnych nóżkach. Na razie robi kilka kroczków ale już zajarzył do czego one służą 😜 i najlepsza pozycja to stojąca 😁

A my jutro wybieramy się z siostrą i z dzieciakami nad jeziorko bo w taka pogodę to az żal siedzieć w domku.

Przesyłamy dziubaski 😘 😘 😘 i życzymy miłego wieczoru. No i obiecuje częściej zaglądać jak Mateusz dopuści mnie do kąpa 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiu fajnie, że zajrzałaś 🙂 Baw się dobrze u koleżanki i wypoczywaj 🙂
Jestem w szoku, że grudniowe dzieciaczki chcą już chodzić 🤪 🤪 🤪

Kajtucha piękna ta suknia chociaż nie w moim stylu 😜 No, ale trzeba przyznać, że panna młoda pięknie wyglądała!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJKA BABOLCE 🙂

CO ZA UKROP NA DWORZE 🤢

KAJTUCHA SUKIENKA MŁODEJ PRZECUDNA 🤪 I Z OPISU MOŻNA WYWNIOSKOWAĆ ŻE MUSIAŁO WSZYSTKO CUDNIE WYGLĄDAĆ 🙂

EWO TA SUKIENKA TEŻ JEST ŁADNA 🙂

GOSIUG TO I TWÓJ ANTOŚ CHCE JUŻ DREPTAĆ 😁 CO SIĘ TAK SPIESZY TYM DZIECIACZKOM 🤢
MIŁEGO POBYTU U SIOSTRY 🙂

MOJEMU BARTULEKSOWI OCZKO PRZEWIAŁO I CAŁY CZAS MU ROPIEJE 😞 BYŁAM U LEKARKI I PRZEPISAŁA MU ANTYBIOTYK DO OCZKA 😞 MÓJ BIEDACZEK KOCHANY 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mamuśki mam problem, jak daję Piotrkowi kaszkę albo jogurt to tam gdzie dotkną one skóry Piotrka ma takie czerwone plamy 😮 😮 😮 Jak kapnie na szyjkę to też od razu pojawia się czerwona plama 😮 Nie mam pojęcia co to może być. Muszę iść do pediatry ehhh.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ROZTOPIĘ SIĘ ZARAZ NORMALNIE 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢

Ewa84 zajebista ta kiecka 🤪

Mały leży mi właśnie na kolanach i leje na podłogę bo już kilka godzin bez pampersiocha jest 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Biedny Bartuś oby szybko mu przeszło 🙂

Ewo a co do tej kaszki to też nie mam pojęcia co to może być. Najlepiej poradź się lekarza bo ja nie spotkałam się z taką reakcją na jedzenie. Ja tylko pamiętam jak Mateuszek był mały to miał uczulenie na swoją ślinę ale jak wyszły ząbki to problem zniknął

A upał jest okropny właśnie idę wsadzić Antka do wanny bo też ma już dość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O jej roztopimy się zaraz 😲 😲 eh mogłoby być ciut chłodniej.

Kajtucha widać wesele super,sukienka młodej bardzo super 🙂 i wszystko nam ładnie zaprezentowałaś tylko siebie nie 😠 😠 dawaj mi tu zaraz fotki jak wyglądałaś i jaką sukieneczke miałaś 🙂 Proszę ☺️ 🙂

Ewo no piękną suknie wynalazłaś jej chciała bym jeszcze raz ślub brać.A może się rozwiedziemy i zaszalejemy 🤪 😁 😁
Jeśli chodzi o tą kaszke to nie wiem czemu tak się dzieje Piotrusiowi,może to przez te upałay 🥴

Biedny Bartuś buziaczki w oczka 😘 😘 i niech mu szybko przejdzie.

Asiula no nieźle żeby tylko Kamilkowi w nawyk nie weszło to sikanie na podłoge 🤪

GosiuG super że u Was wszystko dobrze.Miłego pobytu u siostry 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EWO JA TEŻ NIE WIEM CO TO MOŻE BYĆ BO PIERWSZY RAZ SPOTYKAM SIĘ Z TAKĄ REAKCJĄ 😞

DZIĘKI DZIEWCZYNY 😘 😘 NIE PISAŁAM DZIŚ RANO BO ZWYCZAJNIE MI SIĘ ZAPOMNIAŁO ALE JAK SIĘ OBUDZIŁ TO OCZKA NIE MÓGŁ BIEDACZEK OTWORZYĆ TAK MU SIĘ ROPKĄ ZAKLEIŁO 😞

OJ DZIEWCZYNKI SUKNIE ZAWSZE MOŻNA NAŁOŻYĆ NIE ROZWODZĄC SIĘ 🙂 ISTNIEJE COŚ TAKIEGO JAK ODNOWIENIE PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ 🙂

AŚKA UŚMIAŁAM SIĘ Z KAMILKA 😁 😁 SIUSIA NA PODŁOGĘ 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj biedny Bartus, oby mu szybko oczko wyzdrowialo.
A Kamilek ma fajnie 🙂 Szymkowi niestety tak nie można pozwolić bo dywany...
Mittka, nie mam żadnych zdjęć siebie. Unikam zdjęć jak mogę po ciąży. Nie mogę na siebie patrzeć. Jak ktoś mi jakieś podeśle i będę ja to wstawie ale... Sukienka... Z braku laku wzięłam taka która po prostu była mi dobra bez względu na jej wygląd... Jak będę miała jakieś zdjęcie to wstawie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...