Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Mittka ja karmię butelką i nadal używam 1 a do kaszki manny zwykłego, a dziurę powiększyłam nożyczkami, żeby kaszka mogła dobrze przepływać i nie wiem jak można określić rozmiar tego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
No i zapomniałam przywitać ponownie Skóreczkę 🙂 Fajnie, że do nas wróciłaś 🙂

Pikasso to niezły numer z tą wychowawczynią 😁 😁 😁 No i pozdrawiam siostrę 😉

Mittko ja nie używam butli więc nie pomogę, ale też chciałam już kupić 3 😮

Kurde kusi mnie żeby dać Piterowi kaszkę, ale muszę spytać lekarki bo ona podejrzewa, że Piter może być alergikiem (co jakiś czas pojawia się mała wysypka). Mleko też mi chce przepisać takie na receptę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mittko ja używam butelek Avent i jakieś 2 tyg temu kupiłam 3 i używam na dzień 2 a w nocy 3 bo szybciej leci i mały sie nie denerwuje, szybko zjada i ponownie zasypia 🙂

picasso ale historia z tą wychowawczynią 😁 😁 😁 😁

skórka witaj ponownie 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EWO JA JUŻ WSPOMINAŁAM MĘŻOWI O BASENIE 🙂 I TEŻ CZEKAM AŻ BĘDZIE CIEPŁO 🙂 MĄŻ SIĘ ZGODZIŁ I JAK CZAS BĘDZIE MU PASOWAŁ TO NA PEWNO BĘDZIEMY JEŹDZIĆ 😉 JUZ NAWET NIE MOGĘ SIĘ DOCZEKAĆ 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie dziewuszki 🙂
Co do butli to moj mały pije teraz mleko z butelek z Canpolu po 250ml. Mam tez z avent ale długo mu idzie jedzenie z nich wiec wykorzystuje je do soczkow, bo soczku pije mało i nie trwa to wiecznosc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie! 🙂
W końcu miałam częściej pisać 😁

Przed chwilą chciałam dać mojemu urwiskowi deserek z Bobovity "złociste jabłuszko" , żeby poczuł się dużym chłopcem 😁 na początku dawałam mu pół łyżeczki - wypluwał, przez moment chwycił śliniaczek i wprost wytarł sobie buziaczka, czasem jak daję mu mleko to pieluchą tak robi, pomaga mi 😜 , rozcieńczone z wodą (żeby było podobne do soczku) - wypluwał, dodałam dwa ziarka cukru 🙂 - wypluwał, zaczęłam dawać mu takie malusieńkie porcje WSZYSTKO WYPLUWAŁ 😁
Jak zorientowałam się to ten śliniaczek cały do prania, więc zrezygnowałam chyba nie chciał jeść, bo pół godziny temu dostał mleko (tata go nakarmił), a tuż przed jabłuszkiem pił herbatkę (siostra mu dała i ogólnie o tym nie wiedziałam), dam mu deserek później zobaczę jak to będzie. Widocznie był najedzony.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej womenki 🙂

u nas też leje 😠
Agak to Bartosz kawał chłopa 😮i supoer , że tak dzielnie zniósł szczepionkę 🙂
A ja mam dzień marudy lena wydziera się na cały dom, już mnie łeb boli a jej jest mi strasznie szkoda 😞
Chciałam dzisiaj zakupić jabuszka od wszystko po 4 msc a moje dziecko takie malutkie jeszcze, no nic jeszcze poczekamy, na razie poszytam jak wasze skarby plują 😁

coś Agaw się mało pojawia???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co mi wiadomo to też tak ok 2 łyżeczki na początek, a później zwiększać po 1.
A moja Lenusia już śpi, wykąpana, ale po południu dała mamusi popalić 😜

Milego wieczorku grudnióweczki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WIOLA TERAZ PRZY MĘŻU TO JUŻ MAŁO WAŻNE 😁 😁 😁 BURDEL NIECH SOBIE BĘDZIE 😜 NAJWAŻNIEJSZE ŻE TY JUŻ SZCZĘŚLIWA 🙂

MOJE SMYKI PO KĄPIELI 🙂 BARTUŚ LEŻY U SIEBIE W ŁÓŻECZKU I WCISKA W BUŚKĘ SWOJE PIĄSTKI ŚLINIĄC SIĘ PRZ TYM NIEMIŁOSIERNIE 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze zajrze. Moj szkrab wykąpany, zjadł poł słoiczka przecierku owocowego i czeka na mleczko. A ja czekam na spagetii. Zjem bo udalo mi sie zrzucic wszystkie zbedne kilogramy. Dobranoc wszystkim, uciekam bo mały wrzaskun sie wkurza. papapa
P.s jak pierwszy raz dalam przecierek to zjadł pol słoiczka, ale mało co nie zjadł z łyzeczka hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...