Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Oh Kajtucha szkoda,ale doskonale Cię rozumiem bo też unikam zdjęc jak się tylko da 😜

Ku 🙂rcze ma problem w niedziele ide w zastępstwie mojego męża do jego chrześnicy na roczek i nie mam pojęcia co jej kupić.Macie może jakieś pomysły??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
Kasiu ja też Ciebie rozumiem i tez staram się uciekać od zdjęć bo koszmarnie wychodzę. Po ostatnim grilu jak oglądałam zdjęcia to tak wyszłam jak bym była dalej w ciąży i to na samej końcówce 😠 Kuźwa koszmar 😠 😠

Ja też już zmykam

Dobranoc kobietki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIEŃ DOBRY 🙂 😎 😎 😎

U NAS KOLEJNA NOCKA TRAGEDIA PRZEZ UPAŁ 😞 A DO TEGO DRUGIE OCZKO ROPIEJE BARTUSIOWI 😞

WIECIE CO TA SIĘ ZASTANAWIAŁAM ŻE PERSY MIAŁA SIĘ ODEZWAĆ PO ZARAZ PO POWROCIE A TU WTOREK I NI SŁYCHU NI WIDU 🤢 NO I EMMAX TEŻ SIĘ NIE ODZYWA 🤨

KOLEJNEGO UPALNEGO MIŁEGO DNIA WAM ŻYCZĘ 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Kobietki 🙂

To moje dziecko w nocy mnie rozbraja 🤢 no tak się cholernik turla ze szok 🤢 jak się połozy nie tak to zaraz się budzi i ryk 🤢 Stałam sobie w nocy dzisiaj przy łóżku jego z godzinkę 🤢 bo on się turlał w czasie snu i bałam się że się udusi cholera 🤢

Ja chcę temp 28 stopni i ani kreski wyżej 🤪 😮

Jejku tak mnie kręgosłup boli jak małego wkładam do łóżeczka (a jest na tym najwyższym poziomie) jak będzie kojec na tym najniższym to nie wiem jak się wyprostuje 🤢
Chyba będzie pożegnanie z karmieniem we wrześniu 🤢

Chodzi u mnie wiatrak cały czas i się zastanawiam żeby Kamila nie zawiało ale się nie da bez tego wiatraka bo do godziny 14 mam słońce w oknach 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamusie, może później uda mi się nadrobić zaległości forumowe z 3 dni.
Ale póki co jestem przygnębiona.
Wczoraj byliśmy u dr rehabilitacji w sprawie napięcia mięśniowego u Madzi. Okazało się iż jest ono minimalne i powiedział że nie ma się czym przejmować. Natomiast zauważył u Madzi asymetrie kończyn dolnych.
Powiedział iż wydaje mu się iż Madzia ma lewą nóżkę około 5 mm krótszą coby wskazywało na zwichnięcie stawu biodrowego czyli dysplazje.
No ku...a byłam w pod koniec lutego u ortopedy i powiedział iż dziecko rozwija się idealnie. I że nie widzi potrzeby robienia USG.
A zapisy na USG były kosmiczne...bo na czerwiec, lipiec więc skoro uznał że wszystko gra to nie zrobiłam USG. I teraz mam ....!
Muszę iść ponownie do ortopedy i na USG no i jak się okaże że to jednak dysplazja to będzie Madzia miała nogę na wyciągu.
Kur....a mać! Konowały.... 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PERSY KOCHANA WIEM ŻE TERAZ JESTEŚ ZŁA ALE WAŻNE ŻE TO ZOBACZYŁ INNY LEKARZ NIŻ W OGÓLE NIE ZOSTAŁO WYKRYTE 😞 ALE KUŹWA SAMA AŻ SIĘ POPŁAKAŁAM 😞 TRZYMAM KCIUKI ŻE TO JEDNAK NIE DYSPLAZJA I MADZIE OMINIE WYCIĄG 😞
TRZYMAJ SIĘ KOCHANA 😘 😘 😘 😘

JA LASKI WYŁĄCZAM KOMPA BO ZNÓW MI SIĘ PRZEGRZEWA 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć lasencje!

Asiu Piter chwile siedzi jak się go posadzi, ale po chwili zalicza glebę 😁 W wózku z pozycji półleżącej siada sam, ale z całkowicie płaskiej powierzchni jeszcze mu nie wychodzi 😉

Persy no masakra jakaś!!! Spróbuj być dobrej myśli i leć do tego ortopedy! Oby to nie była dysplazja. Wiem co czujesz bo Piter też miał zagrożenie włożenia nóżek w szyny 😞 Kurde i jak tu ufać lekarzom 😠

Mittko może jakaś fajna zabawka edukacyjna?? Za 200zł to można kupić już coś super. Może ten garnuszek na klocuszek albo szczeniaczek uczniaczek??? Ja Piterowi kupię coś z tych dwóch rzeczy na roczek 😉

AgaK szkoda, że komp Ci się przegrzewa bo podnosisz frekwencję na brzuszku, a jak Cię nie ma to pustki 😞

Miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

persy7 współczuję 😞 Pojebani lekarze 😠

W Piotrkowie kazali mi zrobić usg stawów biodrowych profilaktycznie, ale jak Kamil miał miesiąc to się tu przeprowadziliśmy i tu pediatra stwierdził ze nie trzeba tego robić ja jednak w dupie ja miałam i prywatnie zrobiłam co bym sobie później w brodę nie pluła.

A jak zaczęłam mieć problemy z kręgosłupem to stwierdzono u mnie że mam lewą nogę o pół cm krótszą!!!!! Nikt wcześniej tego nie zauważył nie wiem po chuja było w podstawówce korekcyjne 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamil siedzi już bardzo ładnie jak się go posadzi 🙂 łapie równowagę i się nie przewraca bo kiedyś to co chwile leciał 😁 Ale czytałam że mittki córa już chodzić chce więc się pytam czy same dzieci siadają bo mój Kamil jeszcze tego nie umie 😉

Kajtucha a to wesele trochę przesadzone jak dla mnie 🥴 ja tam wolę zwykłe pląsy w rytmie DISCOPOLO 😉 😜 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zostawiłam Piotrka na chwilę samego w pokoju w tym leżaczku bujaczku, wracam, a on głową prawie na podłodze. wychylił się i wisiał głową w dół! Kur... durna baba ze mnie!!! Leżaczek idzie w odstawkę! Ale wydygałam!

Asia ja też wolę zwykłe pląsy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EWO DZIĘKI KOCHANA 😘 😘 STARAM SIĘ BYĆ JAK NAJCZĘŚCIEJ ALE WAS TAK MAŁO SIĘ POJAWIA 😞

BARTUŚ SIEDZI JUŻ ŁADNIE ALE SAM JESZCZE NIE POTRAFI USIĄŚĆ 😉
W WÓZKU OWSZEM BO SIĘ ZŁAPIE ALE NA ŁÓŻKU JESZCZE NIE 😉

NO NIESTETY STARY KOMP I SIĘ NIE CHCE DZIAŁAĆ DOBRZE W TAKIE UPAŁY 🤢 A NIE CHCE ŻEBY COŚ SIĘ POPSUŁO BO WTEDY TO JUŻ DŁUGO Z WAMI SIĘ NIE ZOBACZĘ BO NA NOWY BRAK KASY 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki 🙂

U nas nocka nawet spoko 🙂
Moja podnieść się też jeszcze z leżącego nie podniesie,ale z siedzącego już wstanie na nogi.W łóżeczku posiedz chwilke zajmie się zabawkami a potem już po szczebelkach wstanie.Zresztą po mnie też się wspina i zaraz na nogi chce wstawać.

Persy mam nadzieję że wszystko dobrze się skończy.Właśnie żeby nie było takich problemów robiłam usg trzy razy.Ja miałam krótszą noge wykryli to u mnie dopiero jak miałam 4 miesiące i musiałam nosić taką rozpurke.Mama opowiadała ile to się musiała ze mną namęczyć ile nocy nie przespała bo ja płakałam i nie chciałam w tym siedzieć.
Dlatego mam nadzieję że okaże się że Madzia nie ma dysplazji i skończy się tylko na strachu.

Mój laptop wczoraj też się przegrzał i wyłączył 😲 chociaż mam go na podpórce.

A dziewczynki co myślicie o takim rowerku??
http://www.allegro.pl/item1102001611_rowerek_trojkolowy_zyrafka_promocja.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczynki
nie bylo mnie 3 dni myslalam ze naskrobiecie wiecej a tu dup ... ale i tak nie pamietam dokladnie co tam pisalyscie
duzo zdrowka dal wszystkich dzieciaczkow ktore mialy swoje male swieto
mam nadzieje ze darunia znajdzie kogos a ona i dzidzia sobie odpoczna w szpitalu i posiedzi jeszcze w cieplym brzuszku ...
musze wams sie pochwalic co moj mlody potrafi robic no wiec ...
- ja sie go trzyma za paluszki u rak to potrafi przejsc okolo 10m na wlasnych nozkach - kiwajac przy tym pupa 😁
- z pozycji siedzacej przejsc do pozycji na raczkowanie tylko raczki chodza a nozki sa zgjete czyli tylko idzie rekami az brzuch nie dotknie ziemi
- obracac sie z brzuszka na plecy ... ostatnio jeszcze tego nie potrafil i zdaza mu sie z pleckow na brzuszek ale to juz zadko
chrzciny wyszky dobrze bylo goraco ... poszla tylko jedna butelka wodki i 20 piw przy ognisku ktore bylo zrobione wieczorem .. jedzenia zostalo duzo ale sie nie przejmuje bo czesc rozdalismy a czesc jest zamrozona wiec nie robie obiadu przez najblizszy tydziem bo trzeba lodowke oproznic 😜 z prezentow to dostal tak
- basenik i pilki do niego
- misia 🙂
- takie autko http://www.tomiko.pl/files//baby-design-jezdzidelko-kiddy.jpg
- piszczace krzeseleczko ... jak usiadzie to piszczy i jak wstaje 😁
- i oczywiscie nocnik 😁
- troszke pieniedzy z ktorego kupilismy mu spacerowke ... jak zrobie focie to pokaze bo nie umiem znalesc ja w necie

a tu my juz po calej mszy ... nie podoba mi sie trosze ta focia bo wygladam dziwnie mala 😠 no i mlody mi usnol przed chwilka na rekach i zrobila sie z niego taka duza ciezka lalka 🥴 [URL=http://img171.imageshack.us/i/p7115659.jpg/][IMG]http://img171.imageshack.us/img171/6853/p7115659.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
na ksiedza tez bylam zla bo ja musialam trzymac przez cala msze dziecko 😠 zamiast pawel

a tu jak ksiadz polewa mu glowke 🙂
[URL=http://img689.imageshack.us/i/p7115633.jpg/][IMG]http://img689.imageshack.us/img689/3104/p7115633.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
cos czuje ze ten post bedzie na cala strone 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Lachonki 🙂

ale się stęskniłam, ale moje marudzące, najkochansze dziecię na świecie mi na to nie poswala bo w dzień śpi 1 godzinkę (w sumie) i cały czas marudzi a wiecorem zasypia ok 22 to ja już umieram ze zmęczenia a jeszcze mam siostrzenicę i w ubiegłym tygodniu miałam bratanicę, ale cóż dam radę 🙂

postów nie dam rady nadrobić, bo albo [poczytam albo napiszę więc wybrałam że napiszę co u nas:
zębów nadal nie mamy, ważymy 6500 i rozwijamy się prawidłowo, a tak poza tym wszystko ok 🙂 🙂 🙂 🙂

bardzo was pozdrawiam i całuję i mam nadzieję, że będę mogła zaglądać codziennie bo mi brakuje naszych pogaduch 🙂 🙂 🙂

Pytanko ile kropli Vigantolu dajecie na dobę????

buziaczki kachaniutkie 🙂 🙂 🙂 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

persy7 mam nadzieje ze usg bedzie szybciutko zrobione i malusia nie trafi na wyciag ...
kajtucha czekamy na focie ... a panna mloda miala super suknie i chyba ewa pokazywala swoja wymazona - tez mi sie podoba bardzo 🙂
agak to lepiej wylaczaj tego kapa a byc z nami niz zeby cie nie bylo przez kilka tygodni
mitko rowerek fajny ale tez nie mam pojecia co mozna kupic dziecku na roczek

w nocy byla masakra ... wiatrak taki duzy co sa w sklepach chodzil caly czas wiec mlody troszke pospal ... teraz sa okna pootwierane a w domu 31 stopni i spi w samym pampersie ... woda w baseniku juz sie grzeje ... potem tylko pileczki wzuce i bedziemy sie bawic w cieniu w cieplej wodzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mittka bardzo mi się te rowerki podobają 🙂

pikasso na prawdę malutka wyszłaś 🤪 a ja nie byłam jeszcze na chrzcie na którym dziecko było by trzymane przez kogoś innego niż mamę 😲 Ja też mam zamiar trzymać Kamila i nikomu go nie oddam 😜 😁

Dziewczynki czyżby mój Kamil tylko został bez chrztu? 🤪 😮 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asiula ale ksiadz sie uparl bo tak to bym dala pawlowi zeby go trzymal ponad godzine na rekach ... bo to przeciez jest maly klocek ... jak przyjechalismy do domu to myslalam ze rak z podlogi nie podniose bo mialam takie dlugie 😁
a wyszlam taka malutka bo mata jest wysoka i robila zdjecia z gory zamiast z dolu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem malutka bo zaledwie mam 155cm wzrostu ... chlopaki sa wyrosnieci a mpoja siostra byla na obcasie na ktorych nie umiem hodzic ... wiec zdjecie jest jakie jest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PIKASSO NAJWAŻNIEJSZE ŻE CHRZCINY SIĘ UDAŁY 🙂
U NAS JEST TAK ŻE CHRZESTNY TRZYMA DZIECKO 🙂
WIKUŚ ŁADNE ZEBRAŁ PREZENTY 🙂
A ZDJĘCIA SĄ ŚLICZNE 🙂
A I ZDOLNY TWÓJ SYNUŚ 🤪 🤪 🤪

MITTKO ROWEREK SUPER I JAK NAJBARDZIEJ NADAJE SIĘ NA PREZENT 🙂

U NAS MARUDZENIA CIĄG DALSZY 😞 JEŚĆ NIE, SIEDZIEĆ NIE, LEŻEĆ NIE, BAWIĆ NIE TYLKO PŁACZ 😞 TERAZ ŚPI 🙂

U NAS JUŻ SŁONECZKO ZA CHMURKAMI I CHYBA PADAĆ BĘDZIE 🙂 WIATR SIĘ ZERWAŁ I CHOCIAŻ NA DWORZE JEST JAKO TAKO 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kaczuszka987 napisał(a):
Hej Mamuśki 🙂
AGAK czy u nas w szpitalu wymagaja podkładów podczas rodzenia??? czy oni dają??? mam nadzieje ze wiesz o czym ja tu pisze bo kurde zakreciłam sie 🙂 🙂


KACZUSZKA NIE NIE WYMAGAJĄ 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...