Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

DZIĘKUJĘ MITTKO ŻE PYTASZ 😘
DZIŚ O WIELE LEPIEJ 🙂 WCZORAJ TO CHYBA ZE ZMĘCZENIA SIĘ ŹLE CZUŁAM 😞
ALE SIĘ WYSPAŁAM I DZIŚ JUŻ JEST OK 😘 😘 😘

FREDKA TO SIĘ NAZYWA ALBO ZAUROCZENIE ALBO ZAKOCHANIE JEŻELI TY JUŻ CZAJNIK PRZEPALIŁAŚ :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

DOBRA LASKI JA ZMYKAM 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Witam Kobietki 🙂

Kamil leży i gada jak nakręcony 🤪

Kupy są żółciutkie i gęste jupiiiiiiiii 🙂

Mam ochotę zabić teściów 😠

Trzeba okna umyć ale ochoty brak 🤢

Może uda mi się trochę was poczytać to jeszcze napiszę 🙂

Jeżeli zastanawiacie się kto wam znikną ze znajomych na NK to ja skasowałam profil:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj fredeczko fredeczko coś mi się wydaje że wpadłaś po uszy 🤪
Fajne butki ja to bym się zabiła na takiej szpili ale bardzo mi się podobaja coś podobnego może sobie kupie ale zdecydowanie mniejszy obcas :laugh:

AgnieszkoK to super że dziś już lepiej.Tak to już jest że czasem noiewyspanie daje o sobie znać : 🙂

O Asiula to szkoda że skasowałaś profil 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry,

Poczytałam forum, nie wszystko, ale nie odnoszę się do postów, bo za dużo ich.

My byliśmy wczoraj w Ankarze po paszport dla Nati i wizę dla mojego węża. Nati całkiem dobrze zniosła tak długą podróż w foteliku, bo w sumie prawie 6h jechaliśmy w jedną stronę. Ogólnie cały czas gadała z zabawkami które jej nawieszałam na siedzeniu i poustawiałam w daszku fotelika 😁 W trakcie powrotu już włączyła syrenę jak przyszła pora kąpieli i spania. I zrobiłam jej dzień dziecka i już jej nie kąpałam o 22, bo szkoda mi było ją rozbudzać.
Wzięliśmy wózek, więc trochę sobie pojeżdziła w przerwie na czekanie dokumentów.
Procedura paszportowa trwała 3,5h, złożenie wniosku i odbiór paszportu. Jednak te nasze Polaczki potrafią jak chcą. A dzisiaj mnie boli szyja od wykręcania się do tyłu przez 12h podrózy 🤢 A w niedzielę lecimy do Pl. Ciekawe jak to moje dziecię zniesie pierwszy w życiu lot 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam ale naskrobałyscie od rana 🙂 5 stron 🙂
a ja leże z moim okruszkiem w łóżku, mały śpi a ja w tel 🙂 zamiast ruszyc d...bo robota czeka to ja se leże w najlepsze i olew...

Asiula dziś Ty łap oklaska.

Persy fajnie że z Madzia ok i napewno nie ma żadnego ADHD. Pewnie nie jedna z nas w jej wieku była taka żywa i nikt nie mówił że to jakieś ADHD a teraz nie mają co robić i wymyślają jakieś durne nazwy i z każdego zachowania robią chorobę!

Martus cieszę się że udało Ci się wszystko załatwić 🙂 mam nadzieję że maju mój mały też tak ładnie jak Natka zniesie 5godz jazdy do teściów...

Aga super że lepiej się czujesz.

Fredka Ty mega krejzolko zaczyna być niebezpiecznie 🙂 szalejesz kochana 🙂 jeszcze trochę pogadasz z policjantem, facet z autobusu odpisze jeszcze raz to chatę z dymem puścisz kochana!

Ewa, fajny tekścior! Ale się uśmiałam 🙂

a buty to ja sobie teraz kupiłam takie jak w pierwszym linku! Czarne 🙂 na chrzest 🙂 ale jaja 🙂 ciekawe ile moje nogi w nich wytrzymają 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Siema dziołchy!

Gosiu oklask za 6 godzin bo dzisiaj już poleciał do Persy, wczoraj wieczorem do PannyNikt.

Asiula suoperm, że kupki sa wporząsiu, podajesz mu dalej to sztuczne mleko czy juz samo przeszło?

Kajtucha wysłałam Ci maila 🤪

Fredeczka ja tez mam zamiar kupic sobie takie szpile bo kocham wysokie obcasy a wiadomo, że w ciąży to kicha więc mi się stęskniło :laugh: a co do spalenia chału[py to nieźle. Wogóle to co to za policjant bo chyba nie doczytałam 🙃

Persy jeżeli chodzi o to ADHD chyba przesadzili "odrobinkę" bo jakby tak każde żywsze dziecko miało ADHD to chyba pół społeczeństwa by cierpiało na ta chorobę. Bez sensu tylko straszą.

MOje dziecko kocha Metallikę :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: i już zaczęła growlować :laugh: nie wytrzymiem :laugh: 🤪

Dzisiaj to się wyspałam za miesiąc chyba, moje dziecie jak padło o 20 tak obudziło się o 6.30 🤪 pół godzinki i spanko do 10 :laugh: 🤪

Marta Natlka ma Polskie obywatelstwo, macie zamiar sie kiedys przenieść do PL? Powodzenia z podróżą, mnie to czeka w lipcu i już się boje 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam

kochane nie ma za co resztę będę wysyłać w miarę moich możliwości 🙂

no właśnie Persy coś mi tu nie gra bo u takiego malucha to raczej nie da się jeszcze stwierdzić ADHD.

Ja do was piszę a moje skarby walnęło kupę i to taką że muszę go całego przebrać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...