Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Witam.

Ale uśmiałam się z tego ADHD :laugh:

Fredeczko Ty na prawdę uważaj, bo puścisz z dymem chałupę jak nic :laugh: Mój mąż jak się we mnie zakochał to 3 czajniki spalił 😉

W szpilkach nigdy nie chodziłam :P Mąż mówi, że czas zacząć :laugh:

Gosiumyszeczka przesłodka 😘

Wiolu nie wiem nic o tej gruźlicy... A Maja była szczepiona?
Dziękuję za oklask.

Ja właśnie wróciłam z przedszkolą. Dzieci miały wielkanocny występ. Wczoraj musiałam ozdabiać Majce kapelusz piórkami, kurczakami i kwiatkami 😉 Marice się podobało, bo uwielbia gwar 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Też mi się nie obiło o uszy z tą gruźlicą.

Wiolu, moje dziecko ma obywatelstwo polskie wg polskiego paszportu, a tureckie wg tureckiego dowodu osobistego, który tutaj wyrabiają natychmiast, ale bez zdjęcia.
Paszport turecki wyrobię, jak będzie już można, bo na razie jest możliwośc dopisania do ojca do paszportu, ale nie dopisywałam, bo będzie potrzebowała wizy do wjazdu do PL.
Później z Tr do Pl będzie jeżdziła na paszport polski, a w drodze powrotnej na turecki 🙂 Oczywiście nigdy paszporty nie będą dawane jednocześnie w drodze do PL, bo zgodnie z naszym prawem obywatelstwo można mieć albo takie albo takie, ale nie podwójne 🤢
Na razie nie planujemy powrotu do Pl. Z jednej pensji żyjemy na całkiem przyzwoitym poziomie, a w Pl...ech szkoda gadać, może starczy na kawalerkę max. 20m i ledwo na życie, a gdzie jakieś oszczędności, podróże, przyszlość dzieci... niedobrze robi mi się na samą myśl.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej my po spacerku 🙂 Pogoda rewelacyjna 🙂

Też nic nie słyszałam o tej gruźlicy 🤢 mam nadzieję że wszystko się rozejdzie.

Kurcze ale macie przeprawy z tymi paszportami pogubić się można 🙃

Gosiu dziękuję za maile i oklask wedruje do Ciebie bo już mogę dać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześc mamuśki 🙂

Kochane moja córeczka obchodzi dzisiaj "małe urodzinki" kończy 3 miesiąc życia 🙂 🙂 🙂 🙂 , a mamusia na urodzinki sprezentowała jej...szczepienie, był płacz ale nie aż taki wielki:P . Niunia waży 5,5 kg i mierzy 65 cm (wielki człowiek z niej:laugh: :laugh: :laugh: )
No i moje serduszko od jakichś 2 tygodni wstaje sobie ok 6 rano 😠 pobawi się ok 1,5 godzinki i później godzinka spania 🙂

dziękuję za oklaski i zaraz komuś dam 🙂

a pogoda faktycznie rewelacja mittko 🙂
o gruźlicy też nic nie słyszałam, czasami lepiej żyć w nieświadomości 😉

idę powiesić pranie i pomyć gary 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NAJLEPSZEGO DLA TWOJEJ LENKI EMMAX 😘 😘 😘

JUTRO MÓJ BRAT KOŃCZY 19 LAT I TAK SOBIE PRZYPOMNIAŁAM ŻE ROK TEMU JAK WYPRAWIAŁ 18-TKĘ TO SIOSTRA MOJA ZABRONIŁA MI NAWET ŁYCZKA SZAMPANA ZA ZDROWIE BRATA WYPIĆ I MIAŁA RACJĘ BO JUŻ W CIĄŻY BYŁAM A DZIŚ TO JA MOGĘ JEJ ZABRONIĆ :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe a ja rok temu jeszcze nie byłam w ciąży:laugh:
a teraz jak patrzę na ciężarówki to jest mi w serduchu żal, że już teraz nie jestem, bo bardzo miło wspominam ten okres 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marta czegoś tu nie rozumiem, właśnie rozmawiałam z konsulem i powiedział, że Maja od razu ma podwójne obywatelstwo ponieważ ja mam obywatelstwo polskie więc przechodzi od razu na nią i nie ma żadnych problemów jeżeli chodzi o wydanie paszportu. Więc o co kaman?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJ KOBIETKI ZOBACZCIE JAKI DORUNIA MA JUŻ FAJNY BRZUSIO 🤪 🤪 PRZEKAZUJE JE JA BO ONA NIE MA KABELKA DO KOMPA 🙂 [img size=320]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/DSC00057-2e8b5c0ff64a0221b9e9369d613ec4ff.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześc Kochane mamuśki

my niedawno wróciliśmy ze spacerku, 4h łażenia... 😉

zaraz nadrobię forum ale wtrące, że pierwszy paszport jest na rok a drugi już od 2-5 roku życia, tak mi powiedzieli w konsulacie w tamtym tygodniu. Mój mały ma obywaltelstwo PL ale jak bedziemy w PL i tak go trzeba zarejstrowac w Urzędzie stanu cywilnego-wie ktoś po co?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...