Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
A ja sie wypluskalam, pomalowalam jeszce zrobie wlosy tzn wyprostuje i sie odstrzele i lece na spacerek 😁

sama sobie sie dziwie ze zapominam o Marcinie z predkoscia swiatla. nawet mi jest lepiej bez niego niz z nim .... dziwne? hmm.... nie wiem , ale to chyba dorbze co ??


No i czekam az odpisze moj facet z autobusu :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O matko Ewo co za chamstwo... Aż nie do uwierzenia że coś takiego może się przytrafić. Co za gnojek... Całe szczęście że nic innego niż złamana ręką się nie przytrafiło babci, tyle się teraz słyszy o napadach z nożem... Matko aż strach się ruszać z domu!
My też pójdziemy na spacerek tylko mały musi zgłodnieć i zjeść...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ubieram Kamila tak: body krótki rękawek, bluzeczka, rajstopki, skarpetki, buciki (strasznie marzną mu stópki więc skarpetki daję dodatkowo) spodnie, bluza z kapturkiem i czapeczkę bawełnianą 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jejciu jak czytam jak ubieracie maleństwa to aż mi głupio bo mój mały ma cienką czapeczkę body z krótkim rękawem spioch i bluzkę z długiem rękawem i przykryty jest kocykiem, ubrałam go w tego kroliczka i był upocony więc go zdjęłam... Kark ma cieplutki więc nie jest mu za zimno
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agnieszka84 nie zakładam kurteczki wychodzę z założenia że lepiej aby dziecku było trochę chłodniej niż było przegrzane 🙂 Poza tym jak mu sprawdzam karczek to ma cieplutki więc chyba mu dobrze tak ubranym 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jacieee wróciłam 4,5 godziny łażenia bez przerwy 🤪 zrobiłyśmy sobie wycieczke do sąsiedniego miasta.Mała jak nie spała to sobie patrzyła aż w końcu zasnęła na dobre i przespała pore karmienia i zjadła dopiero o 16 🙂
A nogi to mi dziś chyba odpadną 🤪

A ja ubrałam małej body z długim rękawem rajstopki spodenki buciki i taką cieńszą kurteczke ala bluze i była prezykryta kocykiem.Napewno nie było jej zimno bo kark cieplutki nóżki też sprawdzałam cieplutkie i rączki też cały czas miała cieplutkie 🙂

A i mama se kupiła bluzke 🤪 łoł pierwszy raz sobie taką bluzke strzeliłam 🤪 :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A tak mi się spodobała i nie była droga bo 30 zł więc sobie myśle wezme sobie.
Była też inna taka zajebista ale kosztowała 119 🤪 i jakaś taka szczupła była więc stwierdziłam że brzuchol będzie mi odstawał no a po za tym cena bardzo zniechęcała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...