Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

PATRZYŁAM BARTKOWI NA DZIĄSEŁKA I NIE MA NAPUCHNIĘTYCH ANI BIAŁAWYCH 🤢 ALE TAK PCHA RĘCE A I TEZ NERWUS KOSZMARNY 🥴
KAMILKOWI NAWET NIE WIEDZIAŁAM ŻE ZĘBY WYCHODZIŁY TAK ŁAGODNIE PRZECHODZIŁ 🙂 TYLKO ŁYŻECZKĄ JAK ZADZWONIŁ JAKIŚ ZĄBEK TO WIEDZIAŁAM ŻE WYSZEDŁ 🤪
ALE WIADOMO DZIECKO NIE RÓWNA SIĘ DZIECKU 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka!

Dla Antosia duzo zdrowka!

Dla Emilki sto lat z okazji 4 miesiecy!

Dziewczyny jak dajecie dzieciom kaszke to po jakim czasie podajecie im mleko? Moja ostatno zjadla kaszke ze 100ml mleka i za godzinke znowu 160ml mleka z butli 🤔 😮

Majeczka tez ma ostatnio marudny tydzien i dziaselka na dole jakby bielsze ale nie stukalam lyzeczka zeby sprawdzic 🤪 🤪 🤪 ja rano 🤪porozdawalam plaski. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie nadrobiłam forum 🙂

Pisałyście że mleko NAN powoduje zielone kupki a ja właśnie to mleko dawałam Kamilkowi żeby mu ta wstrętna zielona biegunka minęła 🤨
I przy okazji muszę się pochwalić że od 4 dni nie daję mu sztucznego mleka i kupki są OK!!! 🤪 🤪 🤪

Kamil sobie śpi więc też się na chwilę położę, na prawdę będzie to chwila bo On wyczuwa chyba że się kładę bo zaraz się budzi moja cholera mała 🤪 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiolu u mnie była ta sama sytuacja z kaszka. Zjadł 15oml kaszki na mleku i za godzine plakał o mleko. Na razie zrezygnowalam z kaszki, bo to nie ma sensu jak dla mnie 😞 Szkoda jednak bo myslalam ze ona bardziej zapełni brzuszek Mikołaja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne dziwne. Ostatnio nawet pisała do mnie kolezanka, która ma blizniaki i u niej jest podobnie. Mały zaraz po zjedzeniu kaszki w ryk i musiała zrobic flaszke z mleczkiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiolu musiałam nie doczytać ja podawałam zwykły NAN 1.
Jak miał 2 tygodnie Kamilek to musiałam mu przez jedną dobę podawać NAN H.A bo żółtaczkę miał i później kupy nie mógł zrobić 🤨 ale jak zrobił to raczej normalna była bo bym pamiętała że zielona. 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laski!

Wszystkiego dobrego dla dzieciaczków z okazji chrztu 🙂

Buziole dla Emilki 😘

My z mężem wymiękamy, Piter ciągle marudzi i płacze, już naprawdę nie wiemy co robić 😞
Jutro mąż idzie po receptę na mleko bo może jest głodny nasz Miś. No, ale masakra, mówię Wam!

No i wczoraj dowiedziałam się, że będę świadkową na ślubie siostry męża w sierpniu 🤪 To czeka nas fajna imprezka... i wydatki 😁

Co do świąt to moja mama dała Piotrkowi białą kiełbasę do pociumkania, oczywiście jak to zobaczyłam to mu szybko zabrałam, a babcie przekrzykiwały się jedna przez drugą, że muszę mu już dawać zupki. Najlepsze, że najpierw przeżywały, że jest taki gruuuuby, a później twierdziły, że sama pierś mu nie wystarcza -NO BOMBA PO PROSTU!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewa dobre z ta kiełbasa 😉 U mnie tez wszyscy twierdza ze powinnam zaczac dawac zupki małemu, ale ja im tłumacze ze jeszcze nie mozna. To kiwaja głowami ze jakas dziwna jestem.

Agnieszko to fajnie ze maluszek chce siadac, bedzie ci wygodniej nosic go np. na bioderku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
duzo wygodniej ale chce poczekac z tym siadaniem jeszcze zmiesiac, d kuzynka zaczela siedziec okolo4 miesiaca i ma teraz wypchane zebra, za wczesnie wiec musze go troche przetrzymac ale ciezko bedzie...

jutro jade do rodzicow i na zakupy do smyka dla malego.. kupie mu cos ladnego na chrzciny.. od wszystkich dostal tylko nie od rodzicow ☺️ nie bylo czasu... jutro nadrobie 🙂 karta bankomatowa i wio 🙂

maly na chrzciny zebral troche kasy wiec caly czas mu kupka rosnie bo mu pieniazki od poczatku narodzin zbieramy....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mam znajomą której dziecko zaczeło szybko siedziec i chodzic w 8 miesiacu. Teraz maluszek musi chodzic do ortopedy 😞
Wiec masz Agnieszko racje - niech poczeka !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJ MAMUSIE 🙂

A MY BYLIŚMY U ZNAJOMYCH 🙂 W KOŃCU SIĘ WYBRALIŚMY BO NIE BYLIŚMY U NICH JUŻ DAWNO 😉
OSTATNI RAZ CHYBA NA JESIENI JAK W CIĄŻY BYŁAM 🙂

BYŁ TAM RÓWNIEŻ CHŁOPCZYK 8 MIESIĘCZNY A TAK SIĘ PRZYGLĄDAŁ BARTKOWI A BARTEK JEMU I TAMTEN W PEWNEJ CHWILI SIĘ ROZPŁAKAŁ 😁 😁 😁 😁

MÓJ MĄŻ ZALICZYŁ ZGONA ALKOHOLOWEGO 😠 JESTEM TAK WŚCIEKŁA NA NIEGO BO PROSIŁAM ABY ZA DUŻO NIE PIŁ ALE JAK FACETOWI DUPA SIĘ ZACZERWIENI TO NIE WIE KIEDY SKOŃCZYĆ 😠
OCZYWIŚCIE ABY POŁOŻYŁ SIĘ GRZECZNIE SPAĆ TO BYŁAM MIŁA DLA NIEGO AŻ MNIE MDLIŁO JAK MU SŁODZIŁAM ALE JUTRO TO JUŻ TAK SŁODKO NIE BĘDZIE 😠 😜 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIEWCZYNY TAK CZYTAŁAM NASZ STARE POSTY I PAMIĘTACIE TO
http://parenting.pl/9-miesiecy-ciaza/5914-pamietnik-dzidziusia-z-wnetrza-brzusia.html

FAJNIE POWSPOMINAĆ PRAWDA 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJ MAMUNIE 🙂

MY JUŻ PO CHRZCINACH, BYŁO SUPER 🙂 LENKA W KOŚCIÓŁKU BYŁA BARDZO GRZECZNA 🙂 PÓŁ MSZY PRZESPAŁA, DRUGIE PÓŁ OBSERWOWAŁA WSZYSTKO DO OKOŁA NO I JAKIEŚ 5 MINUT POBECZEĆ MUSIAŁA , ALE NAPRAWDE JESTEM DUMNA Z MOJEJ CÓRCI 🙂
IMPREZA PO KOŚCIELE TEZ SIE UDAŁA. JEDZENIE ZROBILI PYSZNE, I STRASZNIE DUŻO TEGO WSZYSTKIEGO. GOŚCIOM PAKOWALIŚMY DO PUDEŁEK JAK ODJEŻDZALI.
WÓDKA TEZ BYŁA, CHŁOPY POD KONIEC SOBIE POPILI, ALE KULTURALNIE I NIE DUŻO.
OGÓLNIE JESTEM BARDZO ZADOWOLONA Z DZISIEJSZEGO DNIA.
MĄZ JUŻ ŚPI, LENKA TEŻ.

AGNIESZKO84 MOJA LENA TEZ CHCE JUŻ SIEDZIEĆ. KŁADĘ JĄ TAK NA PÓŁ LEŻĄCO BO GADZINA MAŁA NIE CHCE JUZ NA PŁASKO LEŻEĆ. ALE PODNOSI SIE SKUBANA ŻE HEJ.


EWO NIE WYDAJE MI SIE ŻEBYS MIAŁA ZA MAŁO POKARMU. PRZECIEZ KARMISZ CAŁY CZAS PIERSIĄ WIĘC MASZ UNORMOWANĄ LAKTACJĘ I WCIĄZ TYLE SAMO MLECZKA... NO NIE WIEM, ALE MYSLĘ ŻE PIOTRUŚ NIE JEST WCALE GŁODNY. MOŻE PO PROSTU POTRZEBUJE BYĆ CZĘSCIEJ PRZY CYCUSZKU... NO NIE WIEM,...


JA TEZ UCIEKAM DO WYRKA.
DOBREJ NOCY KOCHANE.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO AGUS K JA PAMIĘTAM... AZ SIE ŁEZKA W OKU KRECI.
W TAMTYM ROKU NA WIELKANOC JESZCZE NIE WIEDZIAŁAM ZE JESTEM W CIĄZY. PIŁAM SOBIE DRINKI Z MĘZEM I MIELIŚMY DOŁA ZE NIE MOZEMY MIEC DZIECKA. 14 KWIETNIA DOWIEDZIAŁAM SIE ZE JESTEM W CIĄZY 😁 😁 😁

OK UCIEKAM
BUZIAKI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej!

MOje dziecko juz siada i nie ma na nia sily, jak ja chce polozyc to sie podnoisi, z polsiedzacej pozycji sama sie podciaga i siada no i siedzi sobie, czasem sie tylko przechyli . Ja tez tasz szybko siadalam a wszystko w porzadku z moimi biodrami, kolanami i kregoslupem, wcale nie musi przeciez byc zle jak dziecko szybko siedzi czy chodzi.

AgaW ciesze sie ze chrzest sie udal.

AgaK o ja...... to maz Ci znowu narobil 🤨

Majka cosik marudzi i niue chce spac 😮

Dobrej nocki! Jutro bioderka, mam nadzieje, ze wszystko w porzadku 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DOBRA LASKI TRZA MYKAĆ DO ŁÓŻECZKA I CHRAPIĄCEGO MĘŻA-WĘŻA 😁 😁 😁

A TAK JESZCZE WRACAJĄC DO STARYCH POSTÓW 😉
AKOMPF CZY WY MACIE JESZCZE KERMITA ???

DOBRANOC MAMUSIE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie kobietki i dzieciaczki!

Weszcie udało mi się wejśc na forum 🙂 Znowu czasu brak, tym bardziej, ze świeta za pasem i bylismy u teściów 2 dni, a dziś u braciaków...

Wybaczcie ale nie jestem w stanie wszystkiego nadrobić...

Po pierwsze wszystkiego najlepszego dla cukiereczków, które dziś były chrzczone!
Po drugie wszystkiego najlepszego dla cukiereczków, które dziś obchodzą miesięcznicę urodzin 🙂 a także dla mamusiek tych slodziaków!!! 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘

Mimo, ze Wasze maleństwa już do siadania się zabierają ostro, to ja jestem dumna jak paw z mojej Basienki! Zaczęła W KOŃCU(!!!!!!!) podnosic sie na łokciach 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 Co prawda muszę jej odpowiednio ułozyć ale sobie juz lezy na brzuszku bez marudzenia i patrzy przed siebie. A łzy wylewałam czekając na to! Oprócz tego slini się i wkłada całe piąstki do buźki. Dzis zauwazyłam tez bialą kropkę na dziąsełku - nie wiem co to... chyba nie ząb, choć ja dostalam w 4 miesiącu 🤪 🤪 🤪 🤪 więc wszytsko możlie. Basiulek jest o niebo spokojniejsza i mniej marudna, wiecej gada i sie rozglada 🙂

Wiolka, ja podaje NAN1 i Basce chyba sluzy, choć kupy ma śmierdzące na maksa 🤪 🤪 🤪 🤪

Kiełbaska dla maluszka mnie rozbawila a Kajtuchy tesciowa przegięła z lekka.... Ale takie one już sa. Na nas też synowe i zięciowie będa narzekać 🙂 🙂 🙂

Do jutra kochane! Ide męża zmolestowac, bo ostatnio mamy tak niewiele sił na cokolwiek... 🙂 Trzymajcie kciuki! 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...