Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
AgaK nie masz pojecia jak sie cieszylam,ze udalo mi sie to ujac 😁 cudowna jest ta moja kruszynka.... ! 🙂 kochana moja mala... 🙂)

u mnie jutro po 8 sniadanko .... ajjjj smutne beda te swieta z jednej strony a zdrugiej najlepsze! bo pierwsze z niunia ale same..... noo z dziadkami .... smutno mi ze tak wyszlo czasami o tym mysle.... i wiecie co? nienawidze marcina!! nienawidze go !! i gdyby wczoraj tu byli mowil mi prosto w twarz to co pisal zabilabym go bez mrugniecia okiem............
jak mogl to zrobic tej malej niczemu niewinnej kruszynce...? 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki 🙂

Przeleciałam przez forum jak burza i tylko pochwale wasze fotki dzieciątka są cudowne,a przy fotce AgiK z cycem aż mi się łezka w oczku zakręciła.

Szalejecie nie ma mnie na forum a już tyyyle oklasków mam 🤪 dziękuję Wam jesteście kochane 😘

Kurcze tak mi się za Wami tęskni a tu nijak czasu nie ma 😞 jutro o teściów i dwóch braci męża z zaproszeniami a w poniedziałek do moich rodziców i tyle tych świąt będę miała i z męża 😞 😞

No nic poszaleje jeszcze z oklaskami i zmykam spać.
Wesołych Świąt dziewczynki 🙂
Dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wieczorkiem 😉

Cały dzień Was tylko podczytywałam, ale nie miałam czasu napisać 😉

Nasze grudniowe dzieciaczki są przesłodkie!!!
Ewo, Skóreczko, AgaK rosną Wam przystojniaki... Sama już nie wiem, którego brać na zięcia 😁
Wiolu mąż może być zajeb*ście dumny, przepiękne ma kobiety!
Fredeczko takie ujęcia są the best 😜

A ja dzisiaj zakupy, gotowanie i takie tam.... Jutro przychodzi do nas mąż mojej przyjaciółki, która wróciła już do Pl na stałe ☺️ Ale cieszę się, że chociaż on z nami będzie mógł być jutro 😉

U nas nie ma niby zająca wielkanocnego, ale jednak pojechaliśmy do miasta i trochę się obkupiliśmy... Majka dostała dwie sukienki i dwie pary kolczyków, Marika sukienkę i czapeczkę, Tatuś kurtkę a mamusia kolczyki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry, a my nie spimy...

maly sie obudzil z krzykiem przed 3 i 20 minut darcia, nie moglam go uspokoiw.. pewnie cos mu sie snilo... masakra byla.. zasnal po 4 i od 5 nie spi... widze ze powoli uklada se do snu ale ja juz spac nie pojde... musze sie szykowac powoli bo mam do wyszykowania siebie, malego i moje drugie najstrasze dziecko-meza 🙂

dzieciaki sa sliczne... maz chrapie ze go na dole pewnie slychac....

milego dizonka Wam zycze... jak sie uda to jeszcze zajrze bo i tak o 6 nic nie bede jeszcze robic...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dla wszystkich zycze po raz setny WESOŁYCH ŚWIĄT!

przyszlam pochwalic sie :P mr policjant w nocy zadal mi pytanie czy jak poznam faceta czy bede w stanie z nim zamieszkac pozniej gadka szmatka gadka szmatka no i spytal czy jak sie spotkamy i zaiskrzy to czy dalabym nam szanse :P ajjjj ale jestem szczesliwa!!!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Życia zabawnego
W jaja bogatego
I w ogóle kurde-
Wszystkiego najlepszego!


______§§____________§§
_____§__§__________§__§
___§§____§_________§___§
__§___§___§_______§____§
_§____§____§_____§____§
_§___§_§____§___§____§
_§§§§___§___§§§§§___§
_________§_________§___§§_§§
________§___§§_§§___§_§§§c§§§
_______§_____________§_§d§§§
_______§______§______§__§§§
_______§____§___§____§___§
________§____§§§____§___§
_______§§§§§_____§§§§§_§
_§§§__§_____§§§§§_____§__§§§
§_§_§§____§_______§__§_§§_§_§
§____§_____§_____§__§__§____§
_§____§____§_____§_§__§____§
__§____§§§§_______§§§§____§
___§____§___________§____§
____§____§§§_____§§§____§
_____§§§§___§§§§§___§§§§
............((_,»*—*« »*—*«,_))
((_,»*—**—*«,_)) ((_,»*—**—*«,_))
*~*~*~*~*WESOŁYCH ŚWIĄT*~*~*~*~*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM KOCHANE GRUDNIÓWECZKI!
Dawno mnie nie było, ale tak to jest przed świętami, kupa biegania i tyle!
U nas wszystko po staremu, mały rośnie, pięknieje i niesie wiele radości dla wszystkich, a ja jako mamusia z każdą sekundą kocham go coraz mocniej......... jejciu zazdroszczę wam że będziecie miały chrzest maluszków za sobą, my niestety musimy poczekać, aż chrzestny nam zjedzie do Polski 😞pewnie będzie to dopiero w sierpniu 😞
no wpadłam tu dzisiaj przede wszystkim żeby złożyć Wam życzonka wielkanocne
Wielkanocnych pisanek
uśmiechu cały ranek
jajek na twardo
królika z kokardą
mokrego Dyngusa
fajnego psikusa
rzeżuchy po pachy
i smacznej kiełbachy!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej laleczki 🙂
Zdjecia dzieciątek super. Fredeczka szczesliwa młoda mama, dobrze ze masz córeczke i ja kochasz całym sercem. A ten twój policjant niech sie postara i Cie uszczesliwi. No i nie tylko Ciebie ale Wiki równiez!!!
No i pierwszy dzien swiat dobiega konca. Tak sobie go spedzilismy. Bylismy u moich dziadkow czyli pradziadków Mikołaja. No a ze moj dziadek ma trudny charakter to było troszke smutno. Juz wrocilismy do domu. Teraz probuje uspic małego marude, który od wczoraj cierpi z powodu dziaselek. Moj Paweł siedzi z moim ojcem wiec postanowilam do was zajrzec. A tu cisza, mało kto zaglada. Pewnie swietujcie i objadajcie sie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MY TEŻ JUŻ PO PIERWSZYM DNIU ŚWIĄTECZNYM 🙂 MINĄŁ NAM BARDZO MIŁO 🙂

BARTOSZ JUŻ WYKĄPANY LEŻY W ŁÓŻECZKU I PLUJE NA WSZYSTKIE STRONY BO JUŻ MU NIEWYGODNIE TAM LEŻEĆ 😁 😁 😁 😁 😁 😁

PRAKTYCZNIE CAŁY DZIONEK U NAS BYŁO CIEPŁO I SŁONECZNIE ALE TERAZ NA WIECZÓR SIĘ ROZPADAŁO 😞 MAM NADZIEJĘ ŻE LANY PONIEDZIAŁEK NIE BĘDZIE LANY Z NIEBA 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...