Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

ASIULA WIESZ ZE JA TEZ Z KAZDYM DNIEM PRZEKONUJE SIE DO DADY. NAJPIERW JAK JE KUPIŁAM TO SIE WKURZYŁAM ZE TAKIE TWARDE ITD ALE TEZ NIE PRZECIEKAJĄ, MAŁEJ SIE DUPKA NIE ODPARZA .. MIAŁA WRÓCIĆ DO PAMPERSA ALE CHYBA ZOSTANE PRZY DADZIE BO SĄ TAŃSZE I W GRUNCIE RZECZY NIE TAKIE ZŁE 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie Madzia czuje się lepiej. Chociaż nadal jest ciut rozpalona i marudząca. Noc minęła dobrze. Pobudka o 5.00 🙂
Czy któraś z Waszych pociech ma już ząbki?

Patrze na Wasze Skarby i coraz bardziej jestem zaniepokojona wagą Madzi. Mojej koleżanki (która ze mną razem rodziła) syn przy wyjściu ze szpitala ważył tyle co Madzia a teraz 7 kg. 😞 A moja taka kruszyna 😞 😞

Dziękuje za OKLASKI!

I czy któraś z Was już rozszerzyła dietę maluszkowi?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam
dziękuję wszystkim ciociom w imieniu mojego 3miesięcznego synka i innym solenizantom życzymy później wszystkiego co najlepsze i dużo zdrówka!
U nas noc do bani, mały co 2godz się budził, dostał cyca i zaraz zasypiał. Płakał przez sen... Chyba ma jakaś traume po tym szczepieniu i potrzebuje bliskości... Ale ja jak na wstecznym... Od 6 do 8 wstawałam do niego co 15minut.

A mój mąż lunatyk przyniósł dziś do naszego pokoju szczotkę do czyszczenia kibla...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laski!

no tragedia okropna, z resztą jak zawsze jak giną ludzie 😞

Wszystkiego dobrego dla naszych dzieciaczków, które kończą dziś 3, 4, i 5 miesięcy 🤪

AgaW śliczny płaszczyk!

AgaK to ładnie, że tak o nas dbasz i nie podsuwasz nam tu ciach 😁 😁 😁 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie wiesci od rana 😞 😞 😞 😞 😞

Modlę się za nich wszystkich.... [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*]

Wszystkiego najlepszego dla naszych małych jubilatów! To już 5 miesięcy od pierwszego maluszka grudniowego 🤪 🤪 🤪 jak ten czas leci!!!


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...