Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

MITTKO TO BARDZO PRZEPRASZAM I ODKUPIE SZKLANKI OBIECUJĘ 😞 🙂 😜 😁 (CHCIAŁABY 😜 😜)

MATKI PRACZKI I SPRZĄTACZKI JA ZMYKAM SPAĆ 🙂 Z RESZTĄ WY TO JUŻ DAWNO ROBICIE BO CISZA NA GRUDNIÓWKACH JAK MAKIEM ZASIAŁ 😞 😜

PERSY MI TEZ JUŻ SIĘ MARZY BASEN ALE TA POGODA JEST JESZCZE DO DUPY BO BOJE SIĘ JA WYJDĘ NA DWÓR TO BARTUSIA PRZEWIEJE 😞 MAM NADZIEJE ŻE JUŻ NIEDŁUGO POGODA SIĘ ZMIENI I POJADĘ Z CHŁOPAMI NA TEN BASEN 🙂 🙂 🙂

DOBRANOC MAMUSIE 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

NO WKOŃCU MOJA MARUDKA ŚPIOCHA SOBIE 🙂

WIOLCIU TO NIEZŁE PRZEBOJE MIAŁAŚ ZE SMOKAMI
MY TEZ DZIŚ ZASZLIŚMY DO NASZYCH.... A ONI POKŁÓCENI, NIE ODZYWALI SIĘ DO SIEBIE 😁 😁


IDE SPAĆ
TEGO POSTA PISAŁAM PÓŁ GODZINY BO W MIEDZY CZASIE ZADZWONIŁA DO MNIE MAMA I DŁUGO Z NIĄ ROZMAWIAŁAM 🙂

DOBRANOC 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko na chwilę, bo mąż woła mnie do kuchni chleb smarować 😁

Mam takie kubki:
http://www.tommeetippee.pl/viewproduct/parentcat/2/subcat/6/pageid/98/
http://www.tommeetippee.pl/viewproduct/parentcat/2/subcat/6/pageid/99/
http://www.nokaut.pl/butelki-kubeczki/tommee-tippee-pierwszy-kubek-190ml-4m-0-bpa.html

Tylko ten trzeci kubek to mam z trzema różnymi wieczkami. I w sumie jest najlepszy, bo nie jest niekapkiem i małej coś tam do buźki wleci. A te dwa pierwsze to zasysać może.

Wiola ożesz 😠 Jaka Ty jesteś cierpliwa dziewczyno!! Ja bym babsku wygarnęła!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry... nie bylo mnie wczoraj bo rano bylam u tesciowej a pozniej mielismy gosci...

maly spi u nas na lozku rozwalony jak nie wiem....

dzis jade z tata kolezanka co byla wczoraj na zakupy i z dzieciakami, ona tez ma mala core, dobrze ze ma kombi bo dwa nosidelka wejda plus wozki chociaz jamam spory i moz enie wejsc 🙂

dzis mam wolne, a d idzie do pracy ale wyjdzie wczesniej...

w pracy jest sporo pracy ale gdyby kazdy robil to co doniego nalezy kazdy by sie wyrobil a takto pracuja lenie.. ja zrobilam wszystko co do mnie nalezalo...

jak cos to zycze mielgo dzionka...

poklepe Was troche i zabieram sie za czytanie zaleglosci 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A my dziś kończymy z Madzią pół roczku;-) Jak ten czas leci... 🙂
Dziś idę kupić Madzi kubek niekapek...powoli czas zacząć odzwyczajać od butli ze smokiem 🙂 Tym bardziej iż bardzo ładnie je pokarmy łyżeczką.
No i musimy iść do lekarza bo niestety odkąd Madzia przeszła na mleko sojowe to je dużo mniej..i nie wyciąga dziennej normy.
Później do Was wpadnę...a póki co życzę miłego dzionka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Kobietki 🙂

Kamil już się wyspał o 6:30 pobudka 🤢 🤢 🤢 Siedzę kawkę piję i jak zwykle na brzuchu siedzę 😜

Nocka nawet nawet, chyba mu mija to budzenie się co godzinę 🙂

Mąż śpi od ściany więc nie miała bym jak zrzucić 86kg żywej wagi 🤢 😁

Oj Wiola nieźle miałaś wczoraj w jamie smoczycy 😮 🤢 🤢 🤢 i niezłego pościka walnęłaś 🤪

Ja chyba dokupię sam ten dzióbek niekapek AVENT bo do butelek pasuje 🙂 Kamil od niemowlęcia nie ma problemu z piciem z butelki na szczęście 🙂

No to ja wypiłam kawę a Kamil się ululał przy cycu mogła bym się położyć to nie usnę teraz 😮 🤢 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIEŃ DOBRY

O 5 MIAŁAM POBUDKĘ. MOJEMU DZIECKU ODECHCIAŁO SIE SPAĆ, ALE CO SIĘ DZIWIĆ JAK OD 20 TEJ ( Z MAŁYMI PRZERWAMI NA POMEMLANIE CYCUSIA) SPAŁA. MUSIAŁAM JEJ PRZYNIEŚC MATE BO TAK MNIE KOPAŁA W ŁÓŻKU, ŻE NIE DAŁAM RADY. FIKAŁA Z PÓŁ GODZINKI PO CZYM WZIEŁAM JĄ Z POWROTEM DO ŁÓŻKA I SPAŁYSMY DO 7.30

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI PÓŁ ROCZKU DLA MADZIUNI 🙂 NIECH ROŚNIE SILNA I ZDROWA 🙂

WRACAJĄC JESZCZE DO WCZORAJSZEGO POSTA WIOLI - WIOLU TY NAPRAWDE MASZ STALOWE NERWY. NIE OPOWIADAŁAM WAM WCZORAJ BO JUZ MI SIE PISAC NIE CHCIAŁO, ALE JAK BYLIŚMY WCZORAJ U SMOCZYCY TO ONA WZIEŁA NA RECE LENKE A JA POSZŁAM DO WC DO DOMU BO SIEDZIELIŚMY NA PODWÓRKU. WRACAM A ONA UMAZANA CZKOLADĄ. JAK SIĘ WKUR... WZIEŁAM JEJ ZABRAŁAM LENE I DOSŁOWNIE KRZYKIEM SIĘ ZAPYTAŁAM KTO JEJ POZWOLIŁ DAWAĆ LENIE CZEKOLADE !!!!! A ONA NA TO - JA JEJ NIE DAWAŁAM. OKAZAŁO SIĘ , ŻE TO MÓJ POMYSŁOWY MĄŻ WYMAZAŁ JEJ BUZIE ( SZWAGIERKA MI POWIEDZIALA BO INACZEJ BYM NIE UWIERZYŁA) NO ALE TEŚCIOWEJ SIĘ ZJEBA DOSTAŁA. MĄŻ NA TO ,,BABACIA JUŻ LENKI NIE DOSTANIESZ, BO AGA SIE WKURZYŁA " HAH , NO CHOCIAZ WIE , ŻE JESLI CHODZI O LENE TO JA SIĘ NIE PIERDZIELE I MÓWIĘ CO MYŚLE.

JEJKU CZY WASZE DZIECI TEZ SĄ TAKIE MARUDNE??? NO WYJDE Z SIEBIE ZARAZ I STANĘ OBOK !!

IDE DZIŚ TEZ KUPIC TEN NIEKAPEK CO EWA MI POKAZAŁA 🙂

NA RAZIE ZMYKAM BO MEEEEE MEEEEE MEEEEE WRRRRRRRRRRR 😁

MIŁEGO DNIA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJ MAMUSIE 🙂

U NAS NOCKA OKROPNA KAMIL WSTAWAŁ ZE 3 RAZY BO PIĆ MU SIĘ CHCIAŁO A I BARTUŚ TEŻ NIE SPAŁ DOBRZE BO PRĘŻYŁ SIĘ WIĘC CHYBA GO BRZUSZEK BOLAŁ 🤢

KOCHANE A JESZCZE MAJECZKA I MARIKA KOŃCZĄ 6 MIESIĄC ŻYCIA WIĘC DLA NASZEJ CAŁEJ TRÓJECZKI WSZYSTKIEGO DOBREGO 😘 😘 😘 😘 😘

PERSY TO NIEDOBRZE ŻE MADZI NIE SMAKUJE MLECZKO 😞

AGAW WSPANIAŁY MĄŻ 😠

A JA PO WCZORAJSZYM UDANYM WIECZORZE OD DZIŚ NIE ODZYWAMY SIĘ Z MĘŻEM DO SIEBIE 😠 CZUB, CZUB I JESZCZE RAZ CZUB 😠 MYŚLAŁ ŻE NA PSTRYKNIĘCIE PALCÓW WSZYSTKO KOŁO NIEGO ZROBIĘ, BO PAN I WŁADCA WRÓCIŁ DO DOMU 😠 A CHODZIŁO O TO ŻE WSTAŁ RANO A JA BARTKA KARMIŁA CYCKIEM I DO MNIE MÓWI TAK ŻE MAM IŚĆ NAPUŚCIĆ MU WODĘ DO WANNY I TO JUŻ BO ON SIĘ SPIESZY DO PRACY A JA MÓWIĘ ŻE KARMIĘ BARTKA TO ON ŻE MAM PRZESTAĆ I IŚĆ NAPUŚCIĆ MU TĘ WODĘ 😠
TAK ZADZIERAM KIECĘ I LECĘ 😁 😁 NIEDOCZEKANIE JEGO 😜 😜 😜 POJECHAŁ NA FIRMĘ Z WIELKA OBRAZĄ 😜 😜 CHUJ MU W DUPĘ 😠 😠 😠

A U MNIE W KOŃCU SŁONECZKO ZA OKNEM 🤪 🤪 🤪 🤪

MIŁEGO DNIA 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dzieweczki!!!!

Dziękujemy za zyczenia!!

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA MARIKI I MADZI!!!! DUUUZO ZDROWKA!!!

Matko kochana to już pół roku minęło, ja nie wierze! 🤪 🤪 🤪 🤪 Z tej okazji moje dziecie dostanie swojego pierwszego kurczaczka 🙂 I tu pytanko, mam juz zupkę ugotowaną to tylko uigotować skrzydełko obrać z kości i wrzucic do tej zupki?

AgaW nieźle z ta czekoladą 😲

AgaK 😁 😁 😁 😁 😁 ty to masz męża uidanego!! Kobieto nie masz wstydu, jak mogłaś nie napuścic mężowi wodyu do wanny! Wstyd! 😁 😁 😁 😁 😁

Ja jadę w czwartek do dermatologa to od razu skoczę na miasto i kupie jakieś nowe kaszki od 6 miecha i kubek nie niekapek bo młodej sie nie będzie chciało ssać ale taki, ż którego samo będzie lecieć 🙂

Boże jak ja kocham to moje małe potworątko 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i się odnosze do zaległych postów (upłakana ze smiechu) 😁 😁 😁 😁 😁

wioluno to miałas dzień ze smokami 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁o kurwuś ale nerwy to ty masz ze stali 😁 😁 😁 😁
Agaw z czekolada niezłe, biednej smoczycy się dostało i to mężuś winny 😁 😁 😁 😁
Agok, o ty niedobra żono, król w dom a ty Bartka karmisz, jak możesz być taka niewrazliwa na potrzeby męża 😁 😁 😁 😁

STO LATEK DLA MAJKI, MARIKI I MADZI 😘 😘 😘

a tak swoją drogą to jak ja lubię czytać wasze opowieści o smokach 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak pospaliśmy jeszcze półtorej godzinki 🙂 🙂 🙂

Głowa mnie boli potworaśnie 🤢 🤢 🤢

Kamil zrobił takiego twardego kupala ze aż w szoku jestem, 🤪 pewnie się musiał namęczyć bidoczek 🥴 Już mu podgrzewam jabłuszko żeby następna była ok 🙂

Ach jejku dla Majki i Mariki również wszystkiego naj! naj! naj ! 😘 😘 😘 😘 😘 😘
😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘

Ach ci mężowie... i ich mamusie... 🤢 🤢 🤢 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LASKI A PO CO BÓG OBDAROWAŁ MĘŻCZYZNĘ RĘKOMA ŻEBY SIĘ TYLKO KURWA PO DUPIE DRAPAŁ 😠 😠 😠
JA WYSZŁAM ZA MĄŻ ZA NIEGO ŻEBY URODZIĆ MU DZIECI, POKOCHAĆ SIĘ Z NIM, SPĘDZAĆ MIŁO CZAS A NIE USŁUGIWAĆ MU 😠
A DLA MNIE DZIECI SĄ WAŻNIEJSZE NIŻ LATANIE MĘŻOWI KOŁO DUPY 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Położna wychodzi do oczekującego ojca z trójką noworodków na rękach:
- Nie przeraził się pan, że tyle ich?
- Nie!
- No to niech pan te trzyma, ja lecę po resztę.

🤪 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam Was dziewczynki

najlepsze życzenia dla Mariki Mai i Madzi!!!

kurcze wczoraj nie mogłam się do Was dobić... jak wykradłam mamie neta to kurna brzuszek się spierdzielił i wczytywało mi same literki, żadnych obrazków nic, po prostu jak word, tabula rasa i czarne literki... no a jak juz wszystko było ok i napisałam posta to kurna jak go wysłałam to wyskoczył error a potem to już się nie mogłam dobić do kompa bo oczywiście mama i allegro...

Agaw i AgaK, to wasi mężowie nieźle dowalili wczoraj... AgaK- mój to też chce żeby wkoło niego skakać... placek...

Wiolka, ojjj, to Ty masz stalowe nerwy... ja bym nie wytrzymała... no z tym stawianiem pod ścianą to kobieta przegięła... jak roboty dzieci traktuje? porąbana laska...

PannoNikt superaśnie że masz już mleczko, wierzę że Marika jednak się d niego przekona!!!

miałam wam powiedzieć co i jak u tego lekarza...Ach co się uśmiałam... Powiedziałam mu prosto z mostu co chcę to mi powiedział "nie wiem co na mieście mówią ale żeby wystawić L4 muszę najpierw stwierdzić czy pani stan psychiczny tego wymaga, nie wystawiamy zwolnień ot tak" no i pomyślałam sobie- klopsssssss... i już chciałam wyjść kiedy facio zaczął wypytywać mnie o moje dane do kartoteki. Kurde, psychol jakiś mało... słuchał jakiejś psychodenicznej muzyki która działała na mnie jak płachta na byka, po prostu każdy kolejny ton coraz bardziej mnie rozwścieczał... na ścianach olbrzymie pstrokate obrazy, kwadraciki układające się w koła... masakra. Koleś ok 40lat, kolczyk w brwi, okulary... a pisał piórem maczanym w kałamarzu!!!! oj a jak pisał... po prostu jakieś opływowe hieroglify...
No i tak pisał i pisał. No i nagle mnie zapytał "czy czuła pani w ostatnim tygodniu, 2,3 tygodniach frustrację, ogólną niechęć, że sobie pani nie radzi itp?" powiedziałam, że codziennie. No i jak się koleś rozpisał to wyszło mu na całą stronę A4, po czym jak skończył, to oświadczył "no to ma pani depresję" 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
no i teraz co dwa tyg po kolejne zwolnienie i co to oznacza? że mogę siedzieć z moim maluszkiem kochanym najsłodszym ze spokojem do końca roku i będę dostawała jakąś kasiorkę.

wczoraj myślałam że zamorduje tego mojego męża... usypiałam małego 40 minut i co mały zamykał oczy to ten kurna placek zaczął hałasować... bo na 22 do pracy... no i tak tu szafą walnął, tu zaszeleścił, tu coś mu spadło no kurwa myślałam że go zajebie... ręce do ziemi i do wymiany... no i w efekcie sam go usypiał

a mnie tak kręgosłup nawala że nie mogę normalnie... na wysokości klatki piersiowej.. masakra, myślałam że to może od garbu, od tego że np nie karmie małego w fotelu tylko na łóżku i bez oparcia... no i dziś pierwszy raz od ciąży położyłam się spać na brzuchu... oj jak mi było źle... no ale spałam tak 1,5godz i jest jeszcze gorzej... nie mogłam się w ogóle przewrócić na bok, tak mnie bolał cały kręgosłup po całości...

teraz już spadam, jeśli ominęłam czyjegoś ważnego posta to przepraszam... muszę sprzątać, dziś matula ma urlop i zarządziła dzisiaj sobotnie sprzątanie więc muszę się zabrać do roboty póki mały śpiocha a potem mają moi dziadkowie przyjechać 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak natchniona przez Was zaczęłam czytać kawały o mężczyznach 😜
ten jest straszny ale myślałam że padnę 🤪 😁 😁 😁
Rozmowa dwóch facetów:
- Dlaczego na swoją żonę mówisz flanelciu?
- To zdrobnienie...
- Od czego?
- Ty szmato...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ASIULKA DOBRE 😁 😁 😁 😁

WIECIE CO JA JUŻ FACETÓW W OGÓLE NIE ZROZUMIE 🤢 MÓJ CZUB PRZYJECHAŁ I SIĘ PYTA CZY OBRAZIŁAM SIĘ NA NIEGO 🤪 NOSZ KURWA JA NA NIEGO PRZECIEŻ TO ON WYSZEDŁ OBRAŻONY 😁 😁 😁 WIĘC PODSZEDŁ DO MNIE I MNIE PRZYTULIŁ I POCAŁOWAŁ 😜
FACECI 😜 😜 😜 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...