Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
AgaW no fajny ten blender! 🙂

Kajtucha tu Ci męża telefon obudził Szymka a do mnei teściowa przed chwilą dzwoniła! 😮 😮 😲 Kumajcie to.... ona ię martwi czy ktoś mnie nie napadnie bo parę razy dzisiaj miałam głuhy tel. ale to pewnei przez t, że mam bardzo podobny nr do strazy pozarnej i jak usłysza moj glos to sie rozlaczaja i tyle. Niby miłe, że sięmarti ale mogła napisać smsa a nie dzwonić na tel. domowy o godzinie 22. Oczywiście MAjka się obudziła i trzeba ją było znowu bujac a mój kręgosłup woła o pomoc.

Ewa ja też mieszkam w bloku, w sumie bardzo małym ale jednak. W gdańsku mieszkałam w bloku 4/iętrowym więc wiem o co kaman 🥴 🤢 😮 😲

Cos mnie pogryzło i to nie komar, Majkę zresztą też 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

LASKI JESTEM WYKOŃCZONA 😞 BARTUSIOWI CIĘŻKO BYŁO ZASNĄĆ 😞 BIEDACZEK MÓJ 😞

NO I WIOLKA MNIE TEŻ POGRYZŁY ALE KOMARY 😠 😠 😠

AGAW BLENDER EXTRA 🤪 🤪 🤪

NIECH ŻYJĄ DOMKI JEDNORODZINNE 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam dziewczynki z samego ranka ...
wiolu przykro mi ze masz takiego dziwnego sasiada mam nadzieje ze dzis bedzie juz spokoj
blenger bardzo fajny - chyba kazda z nas ktora nie ma musi pomyslec o takim czyms - napewno ja 😁
ale sie tesciowe o was martwia ... moja sie tylko martwila jak bylam chora zebym czasem malego nie zarazila ale co moglam poradzic jak ja tylko z nim siedzialam 🤢
agak mam nadzieje ze juz jest lepiej twojemu malusiowi a jesli kupki mu nie przejda to kup ten kwas mlekowy to jest wlasnie na biegunke - podaje sie raz dziennie
uciekam do malego bo juz nie chce mu sie siedziec samemu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM

NIE SPIMY OD 5.40 .. MASAKRA , NIE WYŚPIE SIE JUŻ CHYBA NEWER EWER 😞

EWUNIU TUTAJ PRAWIDŁOWY LINK DO KUBECZKA http://www.ceneo.pl/showPicture.aspx?productID=1353618
MAM TEN MNIEJSZY 🙂 Z MIĘKKIM USTNIKIEM.

WIOLU A TAK PSIOCZYSZ NA SMOCZYCĘ, A ONA SIĘ TAK MARTWI 😁

AGAK MASZ RACJĘ, DOMKI JEDNORODZINNE GÓRĄ 🙂

IDE SIĘ JESZCZE POŁOŻYC. CHOCIAŻ I TAK NIE POŚPIE PEWNIE.

MIŁEGO DNIA. U MNIE ZNOWU SŁOŃCE. JAK SIĘ CIESZĘ 🙂 WCZORAJ WYJEŁAM Z SZAFKI TROCHE LETNICH UBRAŃ 🙂 ALE SUPER , I CHODZILAM PO DOMKU W SUKIENECZCE NA RAMIĄCZKACH 🙂 SZKODA, ŻE TEGO CIEPŁA MA BYC TYLKO KILKA DNI 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Kobietki 🙂

Pobudka o 6 zabawa godzinę i znowu śpi 🤪 🤢 Idzie spać o 22 a i tak od kilku dni o 6 się budzi 🤢 Chyba chce papa tatusiowi robić jak do pracy idzie 🤪 🤢 😁 Ja kawę wypiłam więc się nie kładę 🤢 😁

Wiola współczuję sąsiada zajebała bym chyba 😠 😠 😠 Maja świetna na filmiku 🙂 Ja też "pingowałam" Kamilowi ale tak mi nie wychodzi jak Tobie 🤪 😁

Ja pierdziele żeby do dziecka lekarza nie było 😠 to tylko Polska... 🤢 współczuję Aga zamartwiania się teraz 😞

Kajtucha przeczytałam Twojego posta jak się wkurwiasz mojemu mężowi i zakończyłam zdaniem widzisz każda babka się tak wkurwia jak jej dziecko obudzą nie tylko ja, pokiwał tylko głową 😁 😁 😁

Blender zajebisty i cena nawet nawet 🙂

agnieszkow26 tylko kilka dni ciepełka ale wreszcie w weekend to ciepełko będzie, mąż mi obiecał że po południu nad wodę pojedziemy 🤪 Zobaczymy co z tego wyjdzie pewnie obiecanki macanki a głupiemu stoi 🤪 😁 😁 😁

Jutro idziemy na chrzest bliźniąt w tym mój mąż ma być chrzestnym chłopczyka, chrzest na 40 osób ma być 🤪 🥴 Tak to jest jak ma się dużą rodzinę i utrzymuje się z każdym kontakty... Na chrzcie Kamila ma być 13 osób ze strony męża w tym te bliźnięta a ode mnie 3 dorosłych i dwoje dzieci no i my 🤨 jak by nie liczył 21 ludzisków 🤪 🥴
Ma być pogoda więc odpierdolę się w nową kieckę 🤪 miałam w niej być na chrzcie u siostry ale było tak zimno że nie dała bym rady 🤢

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotyka się dwóch kumpli. Jeden ma limo pod okiem. Kolega więc pyta go:
-Co Ci się stało?
-No wiesz stary, żona nachyliła się do lodówki i wiesz, tak kusząco to wyglądało, te pośladki i w ogóle, że nie mogłem się opanować i wziąłem ją od tylca.
-To jak, nie lubi od tyłu, czy co?
-Lubi, ale nie w Tesco...

😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MOJA LELECZKA ŚPI. MIAŁAM Z NIĄ POSPAĆ , ALE NIE MOGĘ ZASNĄĆ 🙂

ASIULA ŚWIETNY DOWCIP

NO I WIDZĘ, ŻE GRUDNIOWE KOBIETKI CHYBA NAJBARDZIEJ PRZEKLINAJĄ 😁 😁 😁

A JA NIE WIEM CO MY BEDZIEMY ROBIĆ BO DZIŚ TO MIMO POGODY MĄZ DLA NAS CZASU NIE ZNAJDZIE. DOBRZE ŻE NIEDZIELE CHOCIAŻ SĄ NASZE WSPÓLNE 🙂 TAK ŻE CIESZĘ SIĘ NA JUTRZEJSZY DZIEŃ 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ASIULA ZARAZIŁAŚ MNIE


Wparku na ławeczce siedz sobie para zakochanych.Dosiadł na skraj ławeczki stary dziadek i się przygląda tej parze. Panienka mówi do swojego chłopca:
- Główka mnie boli pocałuj mnie w czółko...
Chłopiec pocałował i pyta się:
- Przeszło?
- Tak przeszło.
- A teraz boli mnie oczko ,pocałuj...
Pocałował i pyta się:
- Co lepiej?
- Tak. A teraz pocałuj mnie tu za uszkiem.
Pocałował.
- O jak dobrze - mówi dziewczyna.
Wtedy dziadek trąca laseczką w ramię chłopca i pyta:
- Panie a hemoridy pan też leczysz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewien facet ożenił się z piękną kobietą. W noc poślubna ucieszony leży w łóżku i czeka na młodą żonkę.
- Kochanie, pośpiesz się i chodź do łóżka...
Patrzy, a żona wyciąga szklane oko i sztuczną szczękę. Facet trochę zszokowany, ale trzyma fason i mówi:
- Kochanie, nie każ mi na siebie czekać tak długo...
Na to żona odkręca drewnianą rękę. Mąż, choć w szoku, ale wciąż napalony:
- Wejdziesz w końcu do tego łóżka?!
Żona odpina sztuczną nogę. Na to mąż, zrezygnowany:
- Wiesz co, kochanie? Może rzuć mi po prostu dupę....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TEN JEST DOBRYYY

Gdy Bóg stworzył Adama i Ewę i rzekł:
- Mam tylko dwa prezenty. Jednym jest sztuka siusiania na stojąco, a ...
Wtedy Adam skoczył do przodu i krzyknął:
- Ja!!! Ja!!! Ja!!!! Ja to chcę, proszę, Panie, prooooszę, prooooszę, istotnie ułatwi mi to życie.
Ewa się zgodziła, mówiąc, że takie rzeczy nie miały dla niej znaczenia.
Wtedy Bóg dał Adamowi prezent, a ten zaczął krzyczeć z radości. Biegał po Rajskim Ogrodzie i obsikiwał wszystkie drzewa i krzaki, biegał po plaży wysikując rysunki na piasku... Nie przestawał się z tym obnosić.
Bóg i Ewa obserwowali oszalałego ze szczęścia mężczyznę, gdy Ewa spytała:
- Jak jest drugi prezent?
Bóg odpowiedział:
- Mózg, Ewo, mózg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

😁 😁 😁

- Czy mogę prosić o rękę pana córki?
- A co, nie masz swojej - zażartował ojciec
- Mam, ale jest już zmęczona. - odpowiedział poważnie kandydat.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BUHAHAHAHAHAH

Dwóm przyjaciółkom po długich namowach, udało się wreszcie przekonać
mężów, żeby zostali w domu, a one same wychodzą na kolacje do
knajpy, żeby przypomnieć sobie dawne czasy. Po zabawnie spędzonym
wieczorze, dwóch butelkach białego wina, szampanie i buteleczce
wódki opuszczają restaurację całkowicie pijane! W drodze powrotnej
obie nachodzi nagła potrzeba, może dlatego ze dużo wypiły. Nie
wiedząc gdzie iść się wysikać, jedna mówi do drugiej:
- Wejdźmy na ten cmentarz, tutaj na pewno nikogo nie będzie.
Wchodzą na cmentarz, najpierw jedna ściąga majtki,sika, wyciera się tymi
majtkami i oczywiście je wyrzuca... Widząc to, druga od razu sobie
przypomina, ze ma na sobie drogą markową bieliznę od męża i szkoda
by ją wyrzucić. Ściąga więc majtki, wkłada je do kieszeni,sika i zrywa
kokardę z pierwszego lepszego wieńca, żeby się podetrzeć.
Na drugi dzień mąż pierwszej, dzwoni do męża drugiej:
- Jurek, nawet sobie nie wyobrażasz co się stało! o koniec mojego małżeństwa!
- Dlaczego?
- Moja żona wróciła o 5 rano kompletnie pijana i na dodatek bez majtek!
Od razu wywaliłem ją z domu.
Na to drugi:
- Marek, to jeszcze nic, wiesz co wykombinowała moja! Nie tylko
przyszła pijana i bez majtek, ale miała włożoną w tyłek czerwoną kokardę z
napisem:
NIGDY CIĘ NIE ZAPOMNIMY, ŁUKASZ, IGNAŚ, STASIEK I POZOSTALI PRZYJACIELE Z SIŁOWNI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna koleżanka żali się drugiej:
- Mój Kazik jest ostatnio jakiś oziębły w sprawach seksu.
- Podmień mu w czasie kąpieli szampon na taki dla psów - radzi druga - Ja swojemu tak zrobiłam, to po wyjściu spod prysznica rzucił się na mnie, jak jakiś brytan, zaciągnął do łóżka i mało mnie na strzępy nie rozerwał w czasie stosunku!
Minęły dwa dni:
- Beznadziejna ta twoja rada z szamponem dla psów.
- Coś ty? Nie zadziałało?
- Zadziałało. Wyskoczył z łazienki, opier**lił całą kiełbasę z lodówki, a jak mu zwróciłam uwagę, to ugryzł mnie w tyłek i poleciał do tej suki, Kowalskiej z trzeciego pietra...

😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁

Następne z kategorii: Seks » | Zobacz inne kategorie »
Seks - Dowcipy o seksie - kawały erotyczne dla dorosłych

Młode małżenstwo u ginekologa dowiaduje się, że będą mieli dziecko. Młody żonkos pyta:
- Panie doktorze a jak z "tymi" sprawami w czasie ciąży można czy nie?
Lekarz:
- W pierwszym trymestrze można bez obaw, normalnie po bożemu, w drugim trymestrze proponuje na pieska - od tyłu bo bezpiecznie dla przyszłej mamusi, a w trzecim trymestrze to tylko i wyłącznie na wilka.
- A można wiedzieć panie doktorze jak to jest na wilka?
- Leżysz pan koło nory i wyjesz!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pewnej rodzince był taki zwyczaj, ze rodzice co dwa, trzy dni wyjeżdżali do znajomych na noc, więc jedyny syn miał całą chatę wolną przez cały wieczór i noc. Wiec skwapliwie z tego korzystał sprowadzając sobie swoją dziewczynę i razem "figlowali" korzystając z nieobecności starszych. Aż pewnego pięknego dnia znajomych nie było w domu i rodzice z kwitkiem wrócili z powrotem i przyłapali młodych (jak ktoś to ładnie ujął) "in figlanti". Chłopak przyłapany na "gorącym" uczynku pomyślał sobie : - O, cholera, mam za niedługo maturę, miałem dostać samochód, uważali mnie za takiego porządnego, a tu co ? A trudno. Dziewczyna sobie myśli : - Aj, miało być fajnie, miał mnie przedstawić rodzicom, miało być milo, kolacja itp., a tu mnie jak ostatnia k*.*ę poznali. Ojciec sobie myśli : - Moja krew ! Dobrze synku, dobrze, całkiem niezła d*.* ! A serce matki : - Jak ta k*.* nogi trzyma ! Przecież mu niewygodnie !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idzie pedał ulicą, patrzy a tu jakiś pijak leży pod płotem. "Skorzystam z okazji" pomyślał pedał i wyruchał go. Głupio mu się zrobiło więc włożył pijakowi 20 zł do kieszeni i poszedł. Pijak się budzi, patrzy a tu kasa. Idzie do monopolowego a kasjerka - Winko?. - Nieee, dzisiaj pół litra bo mam kasę. Wypił wódkę i znowu zasnął na ulicy. Na drugi dzień sytuacja się powtarza, na trzeci również. Czwartego dnia pijak przychodzi do sklepu a kasjerka - Pół literka?. - Nieee, lepiej już to wino bo po wódce to mnie dupa boli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O NIEEEEE 😁 😁 😁

Antek, chłopak ze wsi, wziął ślub. Po miesiącu ojciec Antka pyta synową: - No i jak wam się, Kaśka układa? - Ano miesiąc po ślubie, a Antek mnie jeszcze nie tego... - Jak to? Już ja z nim pogadam! Jak zapowiedział, tak zrobił. - Antek, czemu ty z Kaśką nie tego? - Wiesz, ojciec... Nie wiem jak... - Jak to nie wiesz? Zara Ci pokażę. Zabrał Antka do stodoły, dał mu świecę i mówi: - Masz i świeć. Sam Kaśkę rzucił na siano i wydmuchał synową. Po wszystkim pyta Antka: - Tera wiesz już jak? - Wiem. Spotykają się znowu za jakiś czas i ojciec pyta synową: - No i jak tera? - Fantastycznie, cudownie, cała wieś mnie dmucha, a Antek ze świecą stoi i przyświeca.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MOJA PARÓWECZKA ZE SWOIM KUZYNEM IGORKIEM, MOIM CHRZEŚNIAKIEM. IGOREK UR 10 WRZEŚNIA 2010, SYNEK BRATA MOJEGO MĘZA

[URL=http://img227.imageshack.us/i/dsc07624640x480.jpg/][IMG]http://img227.imageshack.us/img227/783/dsc07624640x480.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://img210.imageshack.us/i/dsc07584640x480.jpg/][IMG]http://img210.imageshack.us/img210/2234/dsc07584640x480.jpg[/IMG][/URL]

IDE NA RAZIE BO MOJE DZIECKO SIE OBUDZIŁO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...