Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
Hej dziewczynki 🙂

U nas nocka nawet spoko 🙂
Dziś ciężki dzień mase prania zakupy ostatnie dla Iśki na wyjazd bo jutro nic nie kupimy bo święto i wszystko pozamykane 🤢

Mnie się otwiera to co Kajtucha wysłała,ale już kiedyś widziałam wszystkie te złudzenia 🙂

Miłego Dnia dziewczynki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry 🙂

AAAAAAAAAAAa Mittko dzięki wielkie za przypomnienie, że jutro święto 🤪 Muszę dziś iść na zakupki!
Dominika wygląda przepięknie 🤪 🤪 🤪 Ślicznie jej w tej nowej fryzurze, rewelacyjnie dobrana! No bomba po prostu!
Emilce gratuluję ząbka 🙂

Piter rzeczywiście spał już od 19, a obudził się o 8.15. oczywiście w tym czasie było z 6 przerw na cyca 😮

Ja mam dziś gości, którzy się wprosili i będą od 19 do 22 😠 😠 😠

Kajtucha zarąbisty krokodyl 🤪 🤪 🤪 Szymuś jaki malutki przy nim 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM

GŁOWA NADAL MNIE ĆMI ;/ MASAKRA

NOC ZJEBANA, LENKA CO CHWILE CHCIAŁA MEMLAĆ CYCA ;/

DZIŚ PRZYJEŻDZA DO MNIE MOJA CHRZEŚNICA 12 LATKA, Z KTÓRĄ NIE WIDZIAŁAM SIE OD CZASU JEJ KOMUNI A MIESZKA TYLKO 15 KM ODE MNIE 🤪 DODAM , ŻE TO NIE JEST MOJA RODZINA, KIEDYŚ BYŁYŚMY SĄSIADKAMI I JEJ MAMA POPROSIŁA MNIE ABYM ZOSTAŁA JEJ CHRZESTNĄ 🙂 ERAZ TO JUŻ PEWNIE PANNICA. CHCIAŁAM JEJ COŚ KUPIĆ, ALE NIE WIEM CO I CHYBA DAM JEJ PIENIAZKI , PEWNIE TAKA PANIENKA TO JUZ SAMA WIE CO SOBIE KUPIĆ..? JAK MYŚLICIE??

EWO NA PEWNO SIĘ POCHWALE URZĄDZONYM DOMKIEM, JUZ NIEDŁUGO POKAŻĘ WAM ŁAZIENKĘ NA DOLE BO PAN WŁAŚNIE ZACZĄŁ ROBIĆ 🙂
I WIDZĘ ZE MASZ TAKIE NOCKI JAK JAK.. OJ, JESZCZE TROSZKĘ. NA PEWNO JAK PRZESTANIEMY KARMIĆ CYCEM TO NASZE DZIECI ZACZNĄ PRZESYPIAC W KOŃCU NOCE.

PANNONIKT GRATULUJĘ ROCZNICY 🙂

MITTKO IŚKA WYGLĄDA ŚLICZNIE, PIEKNA Z NIEJ DZIEWUSZKA, NIE ODĘDZI SIĘ OD KAWALERÓW 😁
GRATULACJE Z OKAZJI ZĄBKA DLA EMILI 🙂

MOJE DZIECKO JAK COŚ CHCE TO MÓWI DA I JEST TO JAK NAJBARDZIEJ PRZEZ NIĄ ŚWIADOME 🙂 ŚWIETNIE TO BRZMI.

KAJTUCHA ŚWIETNY KROKODYL A SZYMUS JESZCZE ŚWIETNIEJSZY 🙂

MIŁEJ SOBOTY BABECZKI :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej lachony!!

my sobie pospalysmy do 8... wiec nie jest zle tylko to moje dziecie sie tak roozpycha ze o ja pier...... :/ a ja scisnita gdzies w kacie lozka hehe :P

AgaW pewnie ze daj jej pieniazki, napewno jakos nimi zagospodaruje, moze nawet wyda na glupoty :P ale bedzie miala co bedzie chciala i napewno jej sie spodoba 🙂 a dlaczego z nia kontaktu nie utrzymujesZ?

Ide do mojego lobuza strasznego bo bawi sie z dziadkami ale dzidki usza sie szykowac na wesele wiec trzeba ja zabrac 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Kobietki 🙂

Dzięki o przypomnieniu o święcie 🤪 dzisiaj muszę na zakupy lecieć a jutro będę sprzątać w tamtym mieszkanku jej jak się cieszę 🤪

powiedziałam mężowi że skoro on na siebie wydaje 500zł od tak (fajki) to na pewno znajdzie się 30 zł żeby w play najtańszy internet wziąć 😉 Zobaczymy co z tego wyjdzie 😉

Iśka wygląda ślicznie w nowej fryzurce 🙂 i gratuluję ząbka Emilce 😘

Kajtucha ale fajny krokodil 😉 mnie też możesz przesłać tego psa i jak byś miała czas to może karty byś mi postawiła... ☺️ 😘 [email protected]

A noc u nas koszmarna co trochę się budził a o 3 z takim krzykiem i płaczem że czopa musiałam dać 🤢

Panno nikt gratulację z okazji rocznicy 🙂

Ja z mężem znamy się 20 miesięcy 😜 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A NIE WIEM FREDECZKO, TAK JAKOŚ WYSZŁO... W SUMIE ONA TEZ JUŻ JEST NA TYLE DUŻA , ŻE MOGŁA BY SIĘ DO CHRZESTNEJ ODEZWAĆ 😉 WCZORAJ ROZMAWIAŁAM ZE SWOJĄ KOLEŻANKĄ PRZEZ TELEFON NO I MOJA CHRZEŚNICA BYŁA OBOK NIEJ (BO TO KUZYNKI) NO I DAŁA MI JĄ DO TELEFONU I SIĘ NA DZIŚ UMÓWIŁYŚMY BO BERNASIA (MOJA CHRZENICA) JEDZIE DO BABCI , A BABCIA MIESZKA W TEJ SAMEJ MIEJSCOWOŚCI CO JA 🤪 A MAM JĄ ODEBRAĆ Z DWORCA , JAK BEDZIE CHCIAŁA TO ZABIORE JĄ GDZIES NA LODY , DAM JEJ 100 ZŁ ( CHYBA NIE ZA MAŁO ANI NIE ZA DUŻO ?? ) NIE WIEM ILE TAKIEMU DZIECKU DAĆ , ŁO MATKO ... ODPROWADZE DO BABCI 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ASIULA SUPER ŻE JUTRO JUZ SOBIE POSPRZĄTASZ MIESZKANKO 🙂 ZOBACZYSZ KOBIETKO JAK ODŻYJESZ BEZ SMOCZYCY 🙂 NIE BEDZIE CI POTRZEBNY ŻADEN PSYCHOLOG, DEPRESJA SOBIE SZYBKO ODEJDZIE. NO I OCZYWIŚCIE MĄZ NIECH TROCHE PRZYSTOPUJE Z FAJKAMI NA RZECZ INTERNETU ABYC MOGŁA Z NAMI DALEJ ROZMAWIAĆ.
SWOJĄ DROGĄ TO CIEKAWE CZY SMOCZYCA BEDZIE WAS ODWIEDZAĆ .. OCZYWIŚCIE ZYCZĘ CI ABY NIE ROBIŁA TEGO WCALE LUB BARDZO RZADKO 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teściowie nie będą wiedzieć na razie gdzie mieszkamy a naloty miała bym codziennie bo ta baba jest psychiczna 😠 potrafiła bez zapowiedzi 100 km do Piotrkowa przyjechać a co dopiero w Kielcach 🥴
W ogóle to nic nie wiedzą ze się wyprowadzać będziemy 😉 będzie wielki SURPRISE jak z torbami będziemy wychodzić 🤪 😜 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczynki!

Asiula strasznie sie ciesze ze bedziecie wynajmowac to mieszkanie i uwolnicie sie od tej łajzy!

AgaW 100zl to tak akurat.

Moja jak spala do 8 tak teraz budzi mi sie o 5.30 🤢

Mittka fzyzurka Iski jest swietna!!!

Fredeczka moja Majka tez sie tak rozpycha, ja spie na 10cm a ona ma cale wyro 😁 😁 😁

Dzisiaj na zakupyt znowu, ja nie wiem jak sie zapakuje 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hEJ!

Asiula masz racej z tym internetem 😉) maz ograniczy papierosy, Ty bedziesz miec internet i dacie rade!! 🙂

AgaW mysle ze 100zł to ok 🙂


Asiula surprise robicie? 😁 SUPEER!! :P i dobrze ze nie bedzie wiedziec gdzie mieszkacie 🙂)

Wiolka nooo dokladnie jak Wiki haha xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My już po porannym spacerku. Dziś uśpiłam Pitera przy piersi bo już nie chciało nam się biec na kostkę. Wiemy już, że wytrzyma 8 godzin więc luzik 😉

Asia świetna niespodzianka dla teściowej 😁 😁 😁 Chciałabym widzieć jej minę 😁

AgaW 100zł to w sam raz 😉

Wiola będziesz nadbagaż płaciła jakby co 😜 😁

Fredeczko Piotrek też zajmuje całe łóżko, a my z mężem ściśnięci jak sardynki 😁

Ajjjj a ja taka zła jestem na tą dzisiejszą wizytę, że masakra 😠 Teściówka będzie mi tu siedzieć do nocy 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Mamusie 🙂

mittka Gratulacje z okazji pierwszego zębolka, my nadal czekamy. Fryzura świetna. 🙂

fredeczka i Wiolka Mnie się wydaje, że rozpychanie to norma, Wiki robi to samo. 😁

Asiula To będzie świetny SUPRISE, Twoje 30 zł w porównaniu do jego 500 zł to pikuś, Pan Pikuś, więc powinien się zgodzić. 🙂

Ewa84 Współczuję Ci takiego napadu, a z tym siedzeniem to jakaś przesada ileż można tak męczyć ludzi. 😲

agnieszkaw26 Stówka jak najbardzej odpowiada 🙂

Nie pisałam wcześniej, brat zmienił mi dysk w kompie i przez cały dzień instalowaliśmy Windowsa. Teraz się z nim oswajam. Noc okropna 😞
1. Burza
2. Spałam (może) łącznie z 4 h
3. Inwazja zmutowanych robali
Wiktor raczkuje i czasem wrzeszczy, przed chwilą buszował mi pod krzesełkiem 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AgaW tak sie sklada ze takich sklepow u nas niet, jak na zakupy to do Bosni ale tam to masakra jest a w centrum to same wloskie sklepy i ceny w ojro takie ze japierdziu! Wiec szaleje poki moge 😁 😜 😉

Wogole to myslalam zostac dluzej i juz patrzylam zeby przebukowac bilet na wrzesien ale 27.08 jest ostatni lot powrotny wiec dupa blada 😞 😞 😞

Pikasso moja tez popyla gdzie popadnie, ostatnio sobie upatrzyla siedzenie pod stolem i podciaganie sie po nogach stolu i chyba niedlugo tk sobie guza nabije.

Asiula ale jaja, chcialabym zobaczyc mine twojej smoczycy hahahha!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJ GRUDNIÓWECZKI 🙂

NOCKA W MIARĘ ALE BARTUŚ COŚ OSTATNIO NIE ŚPI SPOKOJNIE 😞 STRASZNIE SIĘ KRĘCI 😞

MITTKO IŚKA WYGLĄDA IMPONUJĄCO W NOWEJ FRYZURCE 🤪 NO I GRATULACJE Z OKAZJI PIERWSZEGO ZĄBKA 🤪 🤪 🤪

AGAW 100 ZŁOTYCH TO W SAM RAZ 🙂

ASIU NIE WIEM CZY DOBRZE ZROZUMIAŁAM ŻE SIĘ WYPROWADZACIE 🤪 🤪
JAKĄŚ CHAŁUPKĘ CZY MIESZKANKO MACIE??? WCZORAJ NIE CZYTAŁAM WASZYCH POSTÓW WIĘC NIC NIE WIEM 🙂
JAK TAK TO SERDECZNIE GRATULUJĘ W KOŃCU ODPOCZNIESZ OD TEJ JĘDZY 😠 😁
BOŻE ILE TWÓJ MĄŻ PIENIĘDZY WYPALA 😮 500 ZŁOTYCH MIESIĘCZNIE TO STRASZNIE DUŻO 🤢 MAM NADZIEJĘ ŻE TERAZ TROSZKĘ PRZYSTOPUJE A TY NA INTERNET BĘDZIESZ MIAŁA 🙂

KAJTYCHA JAK SZYMUŚ PRZY TYM KROKODYLKU MALUTKI 🤪 🤪 KROKODYLEK EXTRA 🤪 🤪 🤪

NO I MOJE DZIECKO DOŁĄCZA DO RACZKUJĄCYCH 🤪 🤪 🤪 🤪 WSZĘDZIE GO TERAZ PEŁNO 😁 😁 A WCHODAKU ZA CHOLERE NIE CHCE WIĘC CHODZIĆ WIĘC NIECH TERAZ PODŁOGĘ CZYŚCI 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Laski ja juz mamie zrobilam frencha i jeszce tylko makijaz i ja ubrac :P bylysmy na zakupach bo moja mama to taka hmm.... pokraka modowa wiec ja ja musialam ubrac:P idzie w sukience tej co ostatnio tej mojej czerwonej aleeee pazurki jej zrobilam, i inna fryzure ma no i dodatek inny aha i na poprawiny sobie kupila SAMA fajna kiecke za 20 zł !! :P byłam w szoku hehe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiki znowu mi nanerwy dzisiaj dziala. jestem przed okresem i to juz robi swoje ale ona?? 3 godziny ja usypialam!!!! je - placze , pije - placze , przebieram ja - placze , nosze ja - placze , poloze ja - placze ciagle placze!! usypialam ja 4 godz!! wkoncu zasnela i co?? obudzila sie i ?? PŁACZE!! NOSZ kur... ile mozna ? :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiki znowu mi nanerwy dzisiaj dziala. jestem przed okresem i to juz robi swoje ale ona?? 3 godziny ja usypialam!!!! je - placze , pije - placze , przebieram ja - placze , nosze ja - placze , poloze ja - placze ciagle placze!! usypialam ja 4 godz!! wkoncu zasnela i co?? obudzila sie i ?? PŁACZE!! NOSZ kur... ile mozna ? :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FREDECZKO OPISUJESZ IDENTYCZNĄ SYTUACJE JAKA JEST TERAZ U MNIE 😞 BARTEK PŁACZE NAWET JAK SIĘ NAJE, WEZMĘ NA RĘCE PŁACZE, POŁOŻĘ SPAĆ PŁACZE, NAWET CYC GO NIE USPOKAJA 😞 NIE WIEM CO W NIEGO WSTĄPIŁO 😞 RĘCE ODPADAJĄ NORMALNIE 😞 A DO TEGO CO CHWILĘ POWRACAJĄCY BÓL GŁOWY 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamusie

u nas nocka w miarę, nie było źle i spaliśmy do 7.40. Moje dziecię ciągnie cyca o północy i ok 5-6

wczoraj byłam u tej kuzynki a ona wynajmuje kawalerkę i tak pomyślałam że w sumie za namową mamy, może i my wynajmiemy coś ale zobaczymy bo mężowy odejdzie teraz 500zł z wypłaty bo płacił mu za to że sam się ładował ale teraz ta firma kupiła se wózki widłowe więc Artur ładować się nie będzie musiał no i trzepnie nas ostro po kieszeni więc...

Asiula, fajnie że sobie jutro posprzątasz 🙂 ach zazdroszczę Ci... no ale odpoczniesz kochana od tej jebnietej baby i to najważniejsze. Co do fajek, mój mąż pali paczkę dziennie to jest 300zł miesięcznie i też placka gonie ale on ma to w nosie...

laski, jakby co to w Rossmannie są pampersy economy pack z chusteczkami pampers za 44,90zł!!! byłam, zakupiłam 🙂 byliśmy n zakupach i musieliśmy szybko wracać bo mąż zostawił cieżarówkę w Gnieźnie na warsztacie i wrócił osobówką szefa do domu i akurat na zakupach zadzwonili że jest do odebrania no i pędem do domu i jechał. No i 3 godz z głowy zanim obróci w dwie strony a czekają san spożywcze zakupy... rodzice jadą na noc do ciotki więc będę musiała Szymka przetrzymywać żeby zakupy porobić..

Jutro święto, no i nasze małżeńskie prywatne święto 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie ponownie 🙂

Byliśmy na zakupach,normalnie padam na pysk.A to moje dziecko jakie wybredne 😲 te buty nie a ona chce taką bluzke a dres mówie weź taki szary nie ona chce różowy wkońcu wzięła fioletowy bo z różowego nie było spodni na nią 😜 ja pierdziu ona ma dopiero 9 lat to co będzie za dwa lata 😠 eh umęczyłam się tylko,ale w miare wszystko kupione.

Wiola zakupowe szaleństwo widze nadal króluje 🙂

Asiula o jak bym chciała zobaczyć mine teściowej jak będziecie wychodzić cyknij jej fotke w tym momencie 🤪 tylko uważajcie żeby nie poleciała za Wami.

Moja też dość marudna już na czasie będzie druga dolna jedyneczka i to chyba przyczyna złego humoru u Emili.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...