Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Witajcie ponownie 🙂

Byliśmy na zakupach,normalnie padam na pysk.A to moje dziecko jakie wybredne 😲 te buty nie a ona chce taką bluzke a dres mówie weź taki szary nie ona chce różowy wkońcu wzięła fioletowy bo z różowego nie było spodni na nią 😜 ja pierdziu ona ma dopiero 9 lat to co będzie za dwa lata 😠 eh umęczyłam się tylko,ale w miare wszystko kupione.

Wiola zakupowe szaleństwo widze nadal króluje 🙂

Asiula o jak bym chciała zobaczyć mine teściowej jak będziecie wychodzić cyknij jej fotke w tym momencie 🤪 tylko uważajcie żeby nie poleciała za Wami.

Moja też dość marudna już na czasie będzie druga dolna jedyneczka i to chyba przyczyna złego humoru u Emili.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

MITTKO JUŻ SIE NIE MOGĘ DOCZEKAĆ TAKICH ZAKUPÓW Z LENKĄ JAK CZYTAM O TWOICH PRZEBOJACH Z DOMINIKĄ , POWAŻNIE 🙂

KAJTUSZKO NO TO WSPÓŁCZUJE, 500 ZŁ TO JEDNAK SPORO 😞

AGUŚK JAK TWOJA GŁÓWKA? BO MOJA BOLEĆ NA SZCZĘSCIE PRZESTAŁA.
FREDECZKI SIĘ NIE PYTAM BO JĄ PEWNIE NADAL BOLI 😞

A JA KUPIŁAM PAMPERSY ZA 42 ZŁ DZIŚ W STOKROTCE

WIOLKA TO ZALEJ KOBIETKO I RÓB ZAKUPY, NAJWYŻEJ ZAPŁACISZ NADBAGAŻ JAK TO KÓRAS Z NAS NAPISAŁA

WŁASNIE WCIN AM ROSÓŁ, ALE PYSZNY MNIAMMMM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hehe AgnieszkoW z jednej strony to fajnie,ale czasem jak trzeba coś kupić a tu wszystko jej nie pasuje to można dostać szału,ale znalazłam na ni,ą sposób denerwuje się wtedy i wychodze ze sklepu mówie jak nie to nie i czasem uda się kupić to co potrzeba 🤪 a najgorsza jest ta moda zaczyna się od barbie jakieś bratz teraz jest hanah montana i high schol musical czy jak to się tam pisze 😜 normalnie masakra

Ja pampersy kupiłam u nas w netto też z chusteczkami ale nie wiem ile płaciłam 🤢 coś 40 pare też.W domu mam jeszcze większą część 4+ a te kupiłam już 5 zobaczymy czy będą pasować 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiolka szalej na zakupach poki mzoesz!!! 🙂

dziewczyny przeczytajcie to ... :| http://www.gadu-gadu.pl/5504741977681929091/szok-noworodek-ozyl-w-trumnie1

a do mnie przychodzi na noc kolezanka 🙂) robimy sobie kolacje - risotto z papryka i kukurydza :P

i kuzynka nastoltenia pozniej przyjcie tez spac bo idzie ze znajomymi sobie wypic i zeby rodzice nie widzieli to spi u mnie... ojjj gowniara nie dosc ze prosi zebym jej alkohol kupowala to jeszcze nocowac ja mam 😁 ale co tam... tez mialam 17lat i to calkiem niedawno 😁 ale mi nie w glowie byly imprezy tylko ....... dzieciątko :P

pewnie sie nie pojawie wiec milego wieczoru itd dziewczynki :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mittko to niezłe masz przeprawy z Dominiką na zakupach 😁 😁 😁

Wiola ja właśnie poluję na czarne lniane spodnie! Fajnie, że zakupy się udały 😉

AgaW ja właśnie dla tych zakupów chciałabym córeczkę 😉

Fredeczko miłego wieczoru 😉 Dobra z Ciebie kuzynka 😁

Kajtucha lipa z tą kasą 😮

Mąż znowu upiekł ciasto z wiśniami i się objadam! Właściwie to codziennie piecze i codziennie wsuwamy całą blachę 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Mamusie 🙂

Padam dzisiaj na pyszczek, bo Marika jakaś marudna 😮 a w Majkę jakiś diabeł wstąpił 😠

Mittko wiem jak te zakupy męczą, ja mam podobny problem z Majką. W dodatku jutro jedziemy dobrać spódnice, spodnie i buty do mundurka szkolnego i wiem, że będzie wymyślać niewiadomo co 🤔 No, ale cóż w środę już zaczyna pierwszą klasę 🤪

Asiula cieszę się nieziemsko! Chciałabym zobaczyć minę teściowej jak zobaczy Was pakujących się 🤪

Wiola super, że zakupy się udały!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DOBRY WIECZÓR 🙂

PANNONIKT TO JUŻ W ŚRODĘ ZACZYNACIE 😮 SZYBCIUTKO MY JESZCZE 2 I PÓŁ TYGODNIA A Z RESZTA SAMA WIESZ JAK TO U NAS W POLSCE 😉

MITTKO U MNIE TEŻ SIĘ ZACZYNA Z KAMILKIEM ŻE ON CHCE TO A NIE TO 🤢

DOBRANOC MAMUSIE 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór Kochane!

Wleciałam tylko wszystkie ucałować i dzicieczki poprzytulkać! 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety mąż powiedział że się wyprowadzamy 🥴
Internetu mieć nie będę przynajmniej przez pewien czas 🥴
Mamy już klucze 🤪
Ale sprzątać będziemy w tygodniu bo gościu chce szafkę zrobić jeszcze...
Kurwa kłócą się 🤢 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIEŃ DOBRY

NASZ NOC REWELACJA, JEDNA POBUDKA NA CYCA O 5 I SPANKO DO 9 🙂

MITTKO MNIE JUŻ GŁOWA NIE BOLI NA SZCZĘSCIE 🙂
DZIĘKUJĘ, ŻE PYTASZ.
FAJNIE , ŻE DOMINIKA SOBIE NA TAKI OBÓZ POJEDZIE JESZCZE PRZED KOŃCEM WAKACJI. PEWNIE SIĘ STRASZNIE CIESZY, ŻE BEDZIE JĄ UCZYŁ TAŃCZYĆ JAN KLIMENT 🙂 JAK WRÓCI TO OCZYWIŚCIE CZEKAM NA FOTORELACJĘ 🙂

ASIULA SZKODA ŻE MĄZ SIE WYGADAŁ FLANELCI .. MOGŁAS MU POWIEDZIEĆ, ABY NIC NIE MÓWIŁ, NO ALE TERAZ TO JUŻ SOBIE MOŻNA GADAĆ..
NAJWAŻNIEJSZE, ŻE SIE WYPROWADZACIE I BEDZIECIE MIEĆ SPOKÓJ.
ASIULA JAK TO INTERNETU MIEĆ NIE BEDZIESZ?? TO NIECH TWÓJ MĄZ PRZESTANIE PALIĆ FAJKI!! JESLI WAM BRAKUJE KASY, BO TAK JAK MÓWISZ 500 ZŁ TO ON STRASNIE DUŻO PRZEPALA. WJEDZ MU NA AMBICJE, JUZ NIE CHODZI O TEN INTERNET ALE ILE RZECZY MOGLIBYŚCIE MAŁEMU ZA TO KUPIC...

MOJA KOLEŻNKA URODZIŁA SYNKA W PIĄTEK 13 - TEGO. PORÓD MIAŁA TRAGICZNY, PO 3 DNIACH SKURCZY I BÓLI W KOŃCU ZROBILI JEJ CESARKĘ, BO ROZWARCIE NIE POSTEPOWAŁO POMIMO PODANIA OXYTOCYNY ITD... POJEBANE KONOWAŁY.....


MIŁEJ NIEDZIELI KOCHANE MAMUSIE I ICH RODZINKI :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hhehe AgnieszkoW jeśli tylko będą jakieś fotki,dostanie nasz stary aparat ale jakie zdjęcia porobi to nie wiem 🤪 napewno jednak ich pan będzie robił bo zawsze wrzuca na stronke to coś tam mam nadzieję zobaczymy 🙂

No to fajnie że główka już nie boli,mnie to chyba ze 6 razy w życiu bolała tak do 30 roku życia to nie wiedziałam co to ból głowy teraz dopiero zaczyna mnie czasem boleć.

Ok zmykam buraczki wyłączyć muszą się ostudzić i potem będziemy trzeć 🙂
a za ten czas przygotuje sobie ciuszki iśki i poprasuje to co trzeba 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka 🙂

wczoraj nie miałam czasu zajrzeć, u nas ok, noc taka sobie, mała bydziła się kilka razy pocycac i spała dalej, ale prawie pół nocy ze mną.

poczytam zaległości

miłej niedzieli kochaniutkie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć laseczki 🙂

Poczytałam co naskrobałyście wczoraj i się dowiedziałam że nie mam po co dzisiaj jechać na zakupy bo wszystko pozamykane. A wczoraj to miałam tak szalony dzień że zapomniałam że dzisiaj jest święto 😞 Dobrze że mam coś w lodówce aby zrobić obiad 🤪

A u nas leje od rana i jeszcze zaczęli beczki kulać. Jak ja nie lubię burzy 😠

Asiula to super że macie już klucze do mieszkanka szkoda tylko że mężunio sie wygadał. Ja to bym sie już spakowała nie ważne że brudno. Posprzątać można nawet już mieszkając 🙂

Wiolu szalej z zakupami jak możesz i masz okazję 😉

A moje dziecię nauczyło się chodzić na czworakach i już na zaliczone obdarte kolano bo wczoraj mamusia z tatusiem ciężko pracusiowali a Tosiek urzędował na trawie no i musiał się poobdzierać 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nadrobiłam 🙂

Domi śliczna fryzurka, w kitę da się związać, extra wyglądasz 🙂

Agaw to za ok 6 msc będziecie mieszkać w domeczku, fajnie 🙂 🙂 🙂

Asiulka a niech wie dłużej się powkurwia 😁 😁 😁
a jak się będziesz wyprowadzać to powiedz, żę gości będziesz zapraszać a nieproszonych nie przyjmujesz 😁 😁 😁
Pannonikt to wszystkiego naj z okazji rocznicy 🙂 reszty nie pamietam 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM MAMUSIE 🙂

ASIULKA JAK JA SIĘ NIEZMIERNIE CIESZĘ ŻE WYPROWADZASZ SIĘ OD TEGO POTWORA 🤪 🤪 NA DRZWIACH NAPISZ NIEUPOWAŻNIONYM W NAWIASIE TEŚCIOWA WSTĘP WZBRONIONY 😁 😁 😁 OCZYWIŚCIE ŻARTUJĘ ALE DAJ I TO DOSŁOWNIE KOBIECIE DO ZROZUMIENIA ŻE NIE ŻYCZYSZ SOBIE JEJ ODWIEDZIN 🙂

MNIE TEŻ GŁOWA NIE BOLI A PEWNE SPOWODOWANE BYŁO ZMIANĄ CIŚNIENIA KTÓRE PRZEZ OSTATNIE DNI SKAKAŁO 😉

AGUŚW NAJWAŻNIEJSZE ŻE TWOJA KOLEŻANKA MA JUŻ MALEŃSTWO PRZY SOBIE 🙂 DUŻO ZDRÓWKA IM ŻYCZĘ 😘 😘 😘
A RESZTA SIĘ WZIĘŁA I ZAPOMNIAŁA 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...