Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
AgaW dzieki, Majka moze nie wyglada bo w nia wciskam na chama ale co mam zrobic 🤢 😞

Pikasso Majka w Polsce jadla pieknie! Az sie nadziwic nie moglam, przytyla az pol kilo w 3 tygodnie! Pewnie jej klimat pasowal no i inne jedzonko 🙂

Persy fajne te targi 🙂 wyslalam Ci juz wszystkie filmiki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fredeczka, jeśli coś znajdę ciekawego to zadzwonię do Ciebie.
Wiolka, filmiki ściągnęłam. I tak jak wspomniałam wcześniej - w przyszłym roku wybiorę się do Trojmiasta w tym samym czasie co Ty...już się zapowiedziałam siostrze. Coby nasze dzieciaczki mogły się znów zintegrować. 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiolu to wracaj do nas spowrotem .... a do chorwacji wracaj na wakacje jak maz przyplynie do domu - to chyba najlepsze wyjscie zebyl mloda normalnie jadla a i dziadki sie bardzo uciesza ze wiecej czasu z nia beda spedzac 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Persy oczywiście że chciałabym się spotkać!
Kurde tylko będę bez auta bo mąż na spotkaniu będzie, a ja się nie znam kompletnie na Wawie i boję się sama po niej poruszać bo mnie ten ogrom przeraża. A będę na Grochowie na Łukowskiej. Fajnie by było gdybyś mieszkała niedaleko co bym pieszo mogła dojść 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pikasso uwierz mi ze chcialabym tak robic ale niestety sie nie da 😞

Persy juz sie nie moge doczekac kolejnego spotkania!

Ja mysle dziewczyny ze my sie powinnysmy gdzies spotkac, tak wszystkie razem, ale to dopiero za rok. Wynajmiemy jakas chatke nad morzem czy w gorach i bedziemy robic raban 😁 😁 tzn. nasze dzieciaczki 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć!

Wiola i Persy super, że spotkanie się udało! Fotki i filmiki świetne!!! Madzia i Majka wyglądają super, no i oczywiście mamuśki też 🙂

Fajne by było takie spotkanko w czasie wakacji... pomysł z piciem też mi się podoba 😁 😁 😁 Fredeczko dzieci będą trzeźwe 😁 😁 😁

AgaW no ogarniam się powoli 🙂 Wczoraj po pracy wróciłam nakarmić Piotrusia i poleciałam na lody 🙂 Wróciłam po 20 😉 Nadal mi smutno, ale muszę przyznać, że odkąd wróciłam do pracy to odżyłam! Jestem pełna energii i uśmiechnięta! Do tego wszyscy w pracy codziennie mi powtarzają, że super wyglądam i chyba potrzebowałam tego. W końcu ubieram się w coś innego niż dresy 😜

Mittko znalazłam w tesco te ciasteczka co dawali gratis w Smyku 😉 Piotrek dosłownie oszalał na ich punkcie, wcina jak szalony 😁

No i co z tym spotkaniem we Wrocławiu??? Persy kiedy dokładnie będziesz w Legnicy? Może rzeczywiście coś wykombinujemy...

Fredeczko śliczna ta sukienka 🙂

Aniu ajjj chętnie bym się wprosiła na te lody 🤪

AgaW nie będziemy Ci się zwalać na głowę, no coś Ty! Przecież to żarty. Jakby kiedyś nam wyszło spotkanie w większym gronie to załatwimy sobie jakieś noclegi 😉

Ja to przed takim spotkanie chyba bym się bardzo denerwowała hehe 😁

Kajtucha czym się tak zatruliście???

Moje chłopy są na spacerze, a ja szybko Was nadrobiłam i idę do nich dołączyć 😉
W mojej rozpisce żywieniowej jest napisane, że od 10 miesiąca dziecko ma jeść już 2 dania na obiad, zupkę i mięsko z warzywami 🤪
A 11-12 miesiąć 3-4 jajka w tygodniu, serki, kefiry, fajowo 🤪

MIŁEGO WEEKENDU 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJKA LASKI 🙂

JA JUŻ POSPRZĄTANE MAM W DOMKU I CZEKAM NA TOMKA BO DZIŚ BĘDZIE W DOMKU 🤪 🤪 🤪 MIŁA BYĆ WE WTOREK ALE ZAŁADUNEK POWROTNY BYŁ SZYBKO ZAŁATWIONY I JUŻ JEST NAWET W POLSCE 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

KURCZE LASKI MUSIMY COŚ ZAŁATWIĆ NA NASTĘPNY ROK ŻEBY SIĘ SPOTKAĆ W WIĘKSZYM GRONIE 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HE HE FREDECZKO AMI OSTATNIO PISAŁA ŻE ZAWSZE GDZIES PIERDYLNIE TELEFON I DOPIERO PO KILKU DNIACH PATRZY KTO DZWONIŁ WIĘC TERAZ TEŻ GO GDZIEŚ WALNĘŁA I MOŻE ZA KILKA DNI ZOBACZY KTO DZWONIŁ 😁 😁 😁 😁 😁 😁 JA TEZ DOPIERO PRZEBRAŁA BARTOLINIEMU KUPALA 😁 😁 A ŚMIERDZIAŁO JAK BY STARY NASRAŁ 🤢 🤢 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej

ja tez jestem za spotkaniem i to jak najszybciej a nie za rok 🙂

wiola i persy super zdjecia zepotkania 🙂

a teraz mykam na spacerro bo sloneczko wyszlo 🙂

do pozniej 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
przygotowałam mieszanke na lody, włożyłam do maszyny, mieszam a tu nic nie zastyga... doczytałam dopiero, że miske należy włożyc wcześniej na noc do zamrażalnika 😠 😠 😜 😜

ja się pisze na spotkanie-gdziekolwiek ono będzie 😜

Kajtucha a będziesz miała dostęp do neta podczas wizyty u smoków?

AgaK a gdzie mężuś był? za gracicą?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...