Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
e tam wredna 🙂 w kazdym bądz razie strasznie Ci kibicujei zebyś ja zmieniła ja Ci powiem szczerze ze moja mam czasami zachowywała sie tak jak by to było jej dziecko bo twierdziła ze ja za młoda na matke jestem ech w sumie zawdzieczam jej bardzo duzo bo mogłam pracowac studiować ale powiem Ci że ten żal jest dalej w moim sercu i to jest silniejsze ode mnie ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA TEGO NIE ROZUMIEM, PRZECIEŻ TY JESTES MATKĄ WIKI I TO TY POWINNAS DECYDOWAĆ O TYM JAKĄ MA KURTKĘ UBRAĆ I GDZIE JESĆ. NIE ROZUMIEM POSTĘPOWANIA MATEK, TEŚCIOWYCH KTÓRE NA SIŁĘ CHCĄ BYC MĄDRZEJSZE I CHCĄ POKAZAĆ ZE TO ONE MAJĄ WIEKSZE DOŚWIADCZENIE I PRZEDE WSZYSTKIM RACJĘ...
DZIĘKI BOGU MI SIĘ NIKT NIE WTRACA W WYCHOWANIE LENY...

A TY FREDECZKO NIE KŁÓC SIE Z MAMA TYLKO SPOKOJNIE JEJ WYTŁUMACZ O CO CI CHODZI...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiu dokladnie tak samo ma moja mama!! ona mysli tak jakby to bylo jej dziecko! i moze tez mysli ze ja za mloda na mame jestem ale to nie jest powod zeby mi sie wpierdalala w wychowywanie WIki ! najwyzej bedziemy cale dnie siedziec u gory a ona nawet malej na rece nie wezmie jesli bedzie tak robic.

AgaW nie masz pojecia jak sie wkurzylam 😠 tymbardziej ze wiem ze w wielu sprawach to ja mam racje a nie ona
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiem fredeczko 🙂 to jest tak irytujące ze do tej pory jak sobie przypomne to nerwicy dostaje 😠 a wogóle mój Kamil był teraz miesiac u mamy i znowu ja mówiłam swoje a ona robiła po swojemu niestety człowieka nie zmienisz chociaż może Tobie sie uda 🙂
a mnie mój wkurzyl i zastrajkowałam nie robie dzisiaj obiadu niech je mrożonki albo chleb 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FREDECZKO WALCZ O SWOJE RACJE BO W KOŃCU TY JESTEŚ MATKA WIKTORII 🙂 POTEM TY BĘDZIESZ SIĘ Z NIĄ MĘCZYĆ BO BABCIA CHCE ROBIĆ PO SWOJEMU 🙂
FREDECZKO POSTARAJ SIĘ POROZMAWIAĆ SPOKOJNIE Z MAMĄ I JEJ WSZYSTKO WYTŁUMACZYĆ 🙂
JA ROZUMIEM ZE MAMY CZY TEŚCIOWE CHCĄ POMÓC ALE MUSZĄ WIEDZIEĆ CO TRZEBA I JAK ROBIĆ A NIE SWOJE POKAZUJĄ 😠 😠 😠 😠 FREDKA WALCZ 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂

Fredeczko rozumiem Twoje wkurzenie bo moja mama też wszystko wie najlepiej, a ja czuje się przy niej jakbym się na niczym nie znała 😠 Chociaż widzę, że ostatnio trochę wyluzowała kobieta. Mam nadzieję, że się dogadacie 😉

Persy ja też nic nie mam na jesień. powoli zaczęłam kupować spodenki i sweterki dla Pitera, ale jeszcze dużo mi brakuje.

AgaW to czeka Cię pierwsza noc bez Lenki 🤪 Mam nadzieję, że będziecie się dobrze bawić 🙂

AgaK to dobrze, że u Mittki wszystko gra. Fajnie jakby Dagim zajrzała 🙂 Wieki jej nie było 🤪 Wiesz co u niej?

Gosiu niech facet poczuje co to obowiązki domowe 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EWUNIU NIC KONKRETNEGO NIE NAPISAŁA 🙂 PISAŁA TYLKO WALCZĄ Z ZĄBKAMI 🙂

KURCZE FAJNIE BY BYŁO GDYBY COŚ NAPISAŁA O SOBIE CO U NIEJ SŁYCHAĆ 🙂

NO I RESZTA DZIEWCZYNEK TEŻ JAK BTI7, JULIA87, ZGRYZ, MARTAER, AGUSIAW, JUSTYNA626, MISIA ALIS NO I AGA84 MOGŁA BY NAPISAĆ JAK SIE CZUJE JAK WYNIKI 😞

OJ DUŻO NAS BYŁO A TERAZ TO GARSTKA NAS ZOSTAŁA 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Lachony 🙂

Wioluś ja też nie wiem co napisać, tak mi szkoda Majeczki, kuźwa niech wreszcie jakichś lekarz to zdiagnozuje bo jest to zastanawiające z czego ta temperatura tak często powraca, czy na całym świecie lekarze to konowały 😞 😞 😞

co do spotkania to może początek października pierwszy lub drugi weekend????

gosiu brawo tylko wytrwaj w postanowieniu 😉

miłej niedzieli 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ciekawe czy spotkanie wyjdzie, oby tak 😉

Idę dać Misiowi mus z jabłuszek i owoców południowych 😉 Wczoraj wciągnął 190 g jabłuszek z bananami i truskawkami. No i tak się zastanawiam bo w rozpisce jest napisane, że może zjeść maksymalnie 150 g owoców dziennie 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ja wiem, że nie można się tak totalnie trzymać rozpiski, ale nie chcę jakoś zaszkodzić Piterowi. No, ale więcej owocków pewnie krzywdy nie zrobi 😉 Laski co porabiacie? Moi faceci oglądają Grand Prix, a ja czekam aż się to skończy i lecimy na spacerro 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...