Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

hej kobiety 🙂

my już po spacerku a teraz leje jak z cebra, więc nam się udało.

donoszę, że w biedronce są albumy na zdjęcia po 9,99 zł. ja zakupiłam 2 ze stópkami dziecięcymi 🙂

idę nadrobić forum 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!
Dziękujemy za życzonka 🙂'
moje maleństwo od dwóch śpi niespokojnie trochę, no i w związku z ty ja śpię jak zając pod miedza 🤨 uroki macierzyństwa 🙂
oj Wiola ty to powinnaś order matki polki dostać 🙂 zawsze coś masz z Majeczka i musisz przechodzić przez to wszystko sama w obcym kraju, a wiem że nie jest to łatwe!
ja jak mam iść do lekarza tutaj to dwa dni wcześniej przeżywam, na szczęście nie chodzę za często 🙂 Więc dziewczyny nie narzekać tak bardzo na polskich lekarzy 🙂
moja znajoma ostatnio rodziła 15h i pierdolce nawet nie pomyśleli o cesarce a dziecko 4,550, nie mogła urodzić to wyciągnęli kleszczami na siłę, później już nie miała siły łożyska urodzić więc wyciągali go mechanicznie 😠
po wszystkim dostała krwotoku i malo tego wpierdolili jej jakies świństwo że musi antybiotyki jeść 😞 a LEKARZ SIĘ POJAWIŁ JAK JUŻ ROBIŁO SIĘ KIEPSKO 😠
W POLSCE PRZYNAJMNIEJ LEKARZ JEST PRZY PORODZIE LUB NA ODDZIALE, A TU JEST WZYWANY JAK IDZIE COŚ ŹLE 😠 no wygadałam się 🙂
Mittka[color=purple][/color] zdrówka dla mężunia i oby was ominęła ta "przyjemna "choroba
AgaK[color=purple][/color] współczuję Ci pijanego męża, bo najgorsze jest jak taki się upija i zanudza wszystkich wokół, a cicho po alkoholu trudno być 😁 mój na szczęście jak se chlapnie to idzie spać, a robi to bardzo rzadko 🙂 no i już rok nie pali co mnie cieszy przogromnie bo nie znoszę smrodu fajek 🙂
Dla Fredki Wiktorii[color=purple][/color] Sto lat, zdrówka i słonecznych dni!!
a w środę idę na rozmowę kwalifikacyjna do szkoły, bo kurde postanowiłam się języka a sama paliłam do kwietnia 2009 i po tescie koniec 😆 wolna po 10latach 😁doszkolć 🙂 i zadecyduja do jakiej grupy mnie przydzielić 🙂lepiej późno niż wcale 🙂marzy mi się praca w przedszkolu a to konieczne żeby gadać dobrze po norwesku 😞dobrze że tu pedagogiczne wykształcenie nie konieczne do tego 🙂
oj już nie zanudzam, bo się rozpisałam 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeczytałam i się odnoszę:

Wiki moc buziaczków z okazji mini urodzinek 😘 😘 😘

co do spotkania we wrocku to mi najbardziej pasował by weekend obojetnie jaki zaproponowałm październik bo persy pisała że wtedy będzie więc dostosujmy się do jej planów 😜

Agak ja tez nienawidzę jak mój m wypije i wtedy jest mega marudny że mam ochotę się z nim rozwieść 😁 😁 😁

Wiolka mam nadzieję że ta cholerna temperatura już nie powróci 😠 😠 😠

Mittka to jutro koniec obijania się i wykorzystywania męża 😉 😁 😁 😁

miłego dnia 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak w Norwegii mieszkam, ale to prawie jak Anglia 🙂 tylko język troszkę trudniejszy, ale ludzie chyba podobni mentalnie do Angolów 🙂tak mi się wydaje zimni zdystansowani chociaż jak z toba rozmawiaaj to się uśmiechaja, ale uśmiech sztuczny 🙂jak coś chcą to s mili ze aż boli 🙂ale łatwiej się ludziom żyje niż w Polsce 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej.
Ja pierdziele jak moje dziecko tu fatalnie śpi... Non stop się budzi w nocy, o 7 już koniec spania. Dziś myślałam że pozabijam bo usypiałam małego o 9 a ten walniety Igor zaczął się drzec i dzwonić dzwonkiem przy rowerze bo jeździ po domu. Tylko czekam jak mi Szymka najedzie... Oj... Teściowa narazie ok, oczywiście mądrości swoje wygłasza jak np mnie zjebała że rybę gotowana małemu chce dać na obiad... Ale póki jest Igor to ma zajęcie i się nie czepia.
Wszystkiego naj dla Wiki!
A Fredeczka bo tam napisałas że posłowie udzielają porad... To mnie zbiło z tropu.
Mąż idzie na ryby, Szymek dopiero zasnął a o 9 powinien no to ja się zdrzemne. Igor na dworze ze smoczycą. SPOKÓJ.........
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KAJTUCHA JAKOŚ WYTRZYMASZ... IGOR TO TYLKO DZIECKO, CÓŻ ZROBIC... SMOCZYCA CZY RODZICE SĄ OD TEGO BY MU POWIEDZIEĆ ABY BYŁ CICHO BO DZIDZIA ŚPI...

FREDECZKO TA TEZ JEST FAJNA http://allegro.pl/item1185154287_piekna_sukienka_roz_chaber_czerwien_czern_40.html

STO LAT DLA WIKUSI 🙂 ZDRÓWKA I SŁONECZKA NA KAŻDY DZIEŃ 🙂

A JA ZARAZ ZMYKAM NA BUDOWĘ

A NA OBIAD KRUPNIK

LENKA TEŻ JUŻ JADŁA RYBĘ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Kajtucha cierpliwości to tylko dziecko, rozpuszczone ale dziecko 🙂
a smoczyca to chyba zapomniala kto jest matka Szymka, ja bym dała na złość rybę, a napewno nie zaszkodzi jej przypomnieć kto tu rzadzi 🙂
Mati też jadł rybkę oczywiście gotowana ja gotuję na parze mu większość i rybke też tak robiłam 😁
Fredeczko ta sukienka co AGA podała linka fajna tylko nie polecam tego materiału bo się strasznie zaciaga, więc może być lipnie jak zanim wejdziesz na salę już będziesz pozacigana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja już nie wiem może to zależy od materiału bo siorka miała z satyny i pozaciągała się strasznie a była na 1 weselu tylko
1 myję okna a strasznie mi to idzie bo jeszcze muszę Matiego asekurować żeby se glowy nie rozbił
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja już nie wiem może to zależy od materiału bo siorka miała z satyny i pozaciągała się strasznie a była na 1 weselu tylko
1 myję okna a strasznie mi to idzie bo jeszcze muszę Matiego asekurować żeby se glowy nie rozbił
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc dziewczynki
nocka taka sobie ale sie chyba juz przyzywczailam 😮
wszystkiego naj naj dla solenizantow 🙂
zabek juz prawie wyszedl ale nadal sie z nim meczymy jak i z katarkiem a do tego doszedl jeszcze kaszelek ale mam syropek wiec juz powoli mu przechodzi ... i wylalam polowe przez przypadek wwwrrr chyba przez to ze dostalam okresu i jestem maka wsciekla na niego bo czym ja jestem bardziej zmeczona to on jest bardziej nieznosny ten lobuz 🤢
nie wiem co tam dalej bylo bo duzo napisalyscie i sie z tego ciesze ... a dzis chyba nie ma duzo ludzi na forum bo niektore osoby poszly do pracy a inne maja problemy z czasem ...wiec moze byc troszke spokoju ale nastepnym razem znow tyle sie napisze wiec dziewczynki nie smutajcie sie 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczyny wrocilam. Mam pobrac Majce znowu siuski 😮 🤢 no ale zaopatrzylam sie w PL w woreczki dla dziewczynek wiec nie powinno być źle 😉 Poza tym mam jej dawac gotowane jajko 4 razy w tygodniu!! Cos mi sie duzo wydaje ale powiedziala ze skoro jest takim niejadkiem to trza 🤢 😮 Dostala tez syrop supermultiwitaminowy, kurwa drogi jak holera aż zblałam jak zobaczyłam cene 😲 😲 😲 no i to chyba wszystko.

Acha, niestety mała znowu schudła i waży tylko 7500kg 😞 😞 😞

Co do rybek to dziewczynki trzeba uwazac bo tylko białe miesko można dawać i to po skończeniu roku a nie od 5 miesiaca jak Fredeczka napisalas 😉

Edyta ty juz dlugo w norwegii mieszkasz? Ja wiem tylko jak sie piwo po norwesku mowi 😁 😁 😁 zawsze nmi sie marzylo do norwegii pojechac, ech....ale to pewnie dlatego ze jak bylam nastolatka to zaczytywałam ie w Sadze o Ludziach Lodu 😁 😁 😁

Moj dziubasek chce byc dorosly i pije mi tylko z kubka albo prosto z butelki plastikowej 😁 teraz spi a ja powinnam cos zjesc i zaczac sprzatac bo juz mi sie burdel zrobil a taaaaak mi sie nie chce 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...