Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Myślę iż oceny to trzeba brać z przymrużeniem oka. To co dla mnie jest dość ważne w opisach to jak przebiega przyjęcie, kolejne fazy porodu i pierwszy kontakt z dzieckiem (jak długo może trwać itd.)
Bo np. nie chciałabym podczas wszystkich okresów (faz) porodu leżeć w łóżku plackiem. A tak podobno jest w Szpitalu w którym mam lekarza prowadzącego. 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
z tego co ta kolezanka pisze, to miala cesarke ale u nas jak nie musza to nie robia. malenstwo bylo caly czas po porodzie z nia na sali 🙂 porody rodzinne sa bezplatne, znieczulenia tez. Nie narzucaja Ci jak masz rodzic , chcesz to mzoesz chodzic,masz pilke itp. Ciuszki dla dzidzi maja,trzeba miec swoje tylko na wyjscie. No i do pielegnacji dzidziusia tylko chusteczki pielegnujace trzeba miec.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niunia nie za dobrą ocene ma nasz szpital, ale też myślę ze nie ma co wierzyć w to tak do końca, bo z kolei oceny kobiet rodzących tam i komentarze są w dużej większości pozytywne.
Co do porodu rodzinnego to 120 zł oczywiście ze bym dała. ALE SPRAWDZ W SZPITALU BO NA TEJ STRONIE NIEKTÓRE INFORMACJE MOGĄ NIE BYĆ AKTUALNE, O MOIM SZPITALU TEŻ PISZĄ ZE JEST OPŁATA, A JA DZWONIŁAM I DOWIEDZIAŁAM SIĘ ZE NIE MA.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fredeczka przez tydzień była u mnie siostra z 2 dzieci, mój dom wygląda jak pobojowisko,na brzuszek zajrzałam 2 razy i tylko czytałam że z dzieckiem gosi coś nie tak, napiszcie coś więcej, co się stało i czy to coś poważnego?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej mamuśki!

Wstalam z męzuniem o 7:00 i miałam się już nie kłaśc... ale sie położyłam spowrotem spać i wstałam 30 minut temu :P
Fredeczka jak sie rozpisałaś w jednym poście to nie mogłam przez niego przebrnąć 🤪 🤪 🤪 🤪

Jesli chodzi o poród to sie tak nie boję jak wszystkiego co bedzie później - jakoś mnie takie przerażenie wzięło 😞 jak ja sobie poradze itd...

Jeśli chodzi o szpitale to oba, które wybrałam mają pozytywne opinie i juz wiem na który się zdecyduje, tym bardziej, że moja siostra w nim rodziła to mi powie co i jak

Dziś musze posprzatać łazienkę i pokój, zrobić obiadek mężusiowi itd. więc uciekam 🙂

PS. Ciągle mnie dręczy to kłucie w podbrzuszu... 😞 dobrze, ze jutro do lekarza (nowego) - mam andzieję, ze mnie nie odeśle z kwitkiem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak czytałam jeszcze o innych szpitalach w mojej okolicy Leszno, Rawicz i Głogów mają więcej gwiazdek i serduszka posiadają ale wybiorę chyba jednak szpital w mojej miejscowości pomimo że ma tylko 1 gwiazdkę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a u nas poród rodzinny wygląda tak ze pierwszy etap porodu odbywa się w osobnym pokoiku, a potem już sam koniec odbywa się w boksach, czyli sala niby wspolna ale podzielona murkami, w sumie w tym ostatnim etapie porodu było mi to obojętne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...