Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Ja mojego męża w spodniach też bym mogła parodiować z tym że mój mąż jest niższy ode mnie i jak bym ubrała jego spodnie to by wyglądało że mam wodę w piwnicy bo nogawki za krótkie by były :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
Witam!
Ale się rozpisałyście, zaczęłam trochę czytać ale trudno jakoś przejść tych 57 stron. Dzisiaj idę na USG 4D bo wczoraj się nie doczekałam na wizytę, bo pan doktor wpisał sobie w kalendarz poprzedni czwartek i dupa 😞 .Ale dzisiaj ma mnie przyjąć 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LINEA NIGRA

Linea nigra to łacińska nazwa przebarwienia w linii środkowej ciała występującego na powłokach brzusznych kobiety ciężarnej. Linia ta pojawia się w drugim i trzecim trymestrze ciąży, u większości kobiet ciężarnych. Kresa środkowa na brzuchu ciężarnej zmienia barwę na ciemniejszą z powodu zwiększonego wytwarzania melaniny w ciąży. Po porodzie zmiana ta zazwyczaj ustępuje w ciągu kilku miesięcy. W bardzo rzadkich przypadkach może dojść do takiego przebarwienia również u osób nie będących w ciąży.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry!
Ledwo dzisiaj wstałam tak mnie głowa boli od samego rana 😞

Fredeczka gratuluję córeczki i witaj w klubie 🤪 !!!
Mittka mam nadzieję, że lekarz da coś Twojej córeczce na to zapalenie, a ten tekst ze zrobieniem dziury w dziurze jest genialny heheh.
Gosiag daj znać jak po USG ale Ci zazdroszcze, też bym sobie znowu poszła!

Co do tej linii to też jej jeszcze nie mam 🙂

Rany jaka ja jestem rozwichrowana emocjonalnie, jak wariatka, wczoraj jak znowu nie mogłam zasnąć i mój mężuś zadzwonił po północy to całą rozmowę przepłakałam i trudno mi powiedzieć z jakiego powodu :laugh: 😮 Tez tak macie??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heheh mittka dooobre :P

Agnieszka no widzisz, poodpoczywasz sobie 😜

No widzicie, a mi sie synek marzyl a mam coreczke, marzylaby sie coreczka to bylby synek 😁 znajac zycie 😁 a teraz to mi sie marzy parka 🙂 wlasciwie to kiedys tak planowalam, zeby chlopiec byl troche starszy zeby mogl bronic siostre ale zobaczymy co i jak :P

HoHo jakbysmy mialy codziennie swietowac to by dopiero bylo :P

Ja tez tej lini nie mam :P

Wiolka ja tez czasami placze o tak sobie :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fredzia gratuluję córy!

Jesteście niemożliwe Drogie Panie! ;] Ja naprawdę nie rozumiem Waszego pośpiechu i gonitwy po sklepach i alledrogo;] Przecież sklepy po porodzie też są otwarte;p Zresztą nakupić pełno ciuchów i za chwilę nie użyć?! A co jeśli mała wyrośnie? Albo wcale się nie będzie miała okazji w nowe zmieścić? Ja tego nie rozumiem... Ehhh... Kobiety 😜

Pozdrawiam Was Mamuśki i odpoczywajcie dziś myśląc o swoich facetach, którzy NAPRAWDĘ chcą dla Was dobrze - tylko mają inne zdanie o kolejności kolekcjonowania "wyprawki" - na zasadzie: "A dziewczyny z brzuszka już mają to... A mają tamto... A ja nie mam... I takie tam..." Ehhh... Co wyście zrobiły z moją Żoną?! ;]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiolka teraz to wszystko doprowadza nas do płaczu 🙂 🙂 🙂
Ja też czasami mam ochotę popłakać i to nie wiem z jakiego powodu 😞 😞 😞 Czasami byle co i już płaczę :P :P :P :P
A Ty teraz jeszcze za mężem tęsknisz to bardziej dobija 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MężuAkompf jestes niesamowity, uważaj żebyśmy z Toba nie zrobiły tego co z Akompf:laugh:
A co do wyprawki to niestety przed 7 msc powinno być pokupione przynajmniej to co jest niezbędne do szpitala, bo może się zdarzyć poród przedwczesny, a skompletowanie wszystkiego wymaga trochę czasu tym bardziej, że ciuszki dla maluszka muszą być wyprane 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MążAkompf a czy Ty zdajesz sobie sprawe,ze kobieta po porodzie jest cala obolala? przez taka maaala dziurke musi sie malenstwo przecisnac i to boli tak sie sklada :P a dotego jesli ma cesarke to nie powinna za duzo chodzic a juz napewno nic dzwigac! pozatym jak sie malenstwo urodzi to trzeba liczyc sie z dodatkowymi wydatkami np na nowy materacyk, posciel, kosmetyki bo moze miec uczulenie. I to na to trzeba pieniadze odkladac :P a wyprawka na jeden raz jesli ma sie juz na utrzymaniu siebie i meza i czasami jeszcze dziecko jest poprostu niemozliwa a odlozyc na kupke sie poprostu nie da! wiem bo odlozylam 1000zl i jakims dziwnym trafem zostalo mi 20zl... ☺️ a pomyslales co bedzie, jesli Agnieszka (odpukac) trafi wczesniej do szpitala i bedzie musiala lezec i nawet wyprawki do szpitala dla dzieciatka i dla siebie nie bedzie miec? ahh Ci faceci nooo. a pomyslales o tym,ze kobieta musi dzwigac nie dosc ze dzidziusia w brzuszku to jeszcze plyny owodniowe i jeszcze swoj tluszczyk jesli jest? a kregoslup boli od tego. niestety faceci tosa tak nipojetne istoty ,ze czasami chcialabym ze swoim podielic sie tym cudem pod moim serduszkiem i niech tez kilka dni ponosi, do tego piersi rosna w ciazy i to tez trzeba dzwigac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaa no wlasnie dziewczyny musze kupic plyn do plukania bebi bo te platki mydlane ktore kupilam sa do prania recznego.

dziewczyny , moze zeby uswiadomic mezowi akompf jaka lista wyprawki jest dluga i jak dlugo sie to kompletuje to wstawimy mu ta z kubraczka? Chyba ,ze ktoras z dziewczyn ma zapisana ta moja bo ja nie wiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie Fredeczka masz u mnie oklask bo mnie też troche to wkurzyło ale jak się denerwuję to nie mogę zdań poskładać i nie wiedziałam jak to napisać :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Faceci sa niemozliwi 😁 😁 😁 zawsze sie nowe rzeczy pierze, a skad wiesz ze baby w sklepach jak np byly w ubikacji to umyly rece i ze na ubrankach Twojego dzidziusia nie ma ich moczu ? a pozatym uczulenie moze dzidzia dostac, to takie niewinne bezbronne stworzonko i bardzo delikatne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A kto mi da oklaska?! Jako JEDYNY facet bronię całej rzeczy tych biednych, których tu obgadujecie... Jaki mocz? Normalnie shock! Nikt nie sika na rzeczy nowe 😜 Fredzia? Jaki płyn? A to są płyny dla rzeczy niemowlęcych? Muszę obgadać z żoncią... Może zrobimy izolatkę ze schowka na szczotki ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...