Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny ciasto wyszło przepyszne 🙂 obiecałam że jak się uda to Was poczęstuję. Więc bardzo prosze, ukrojcie sobie po kawałeczku 🙂 [img size=267]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/DSC05235__320x200_.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Dałam śliwki i (nie widac tego na zdjęciu) brzoskwinie, które schowane są pod kruszonką. Jogurty dałam 2 danone morelowe 🙂
Dziewczyny to ciasto jest tak proste w wykonaniu i tak smaczne, że będę je robic bardzo często od dziś 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Widzę, że dzisiaj dzień łakomczucha 🙂 Ja dzisiaj wcięłam mus truskawkowy z bitą śmietaną! Pychotka! Nie mam wagi w domu, ale w czwartek zważę się u lekarza i zobaczę czy mogę sobie na tyle pozwalać 😉 Pewnie już wróciłam do wagi sprzed ciąży (bo na poczatku schudłam) i ciekawe ile jest na plusie.

A tak poza tym to jeszcze godzina w pracy... lepiej się czułam jak siedziałam w domu. No, ale jeszcze tylko jutro i w czwartek wezmę l4 :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie dziewczynki 🙂

AgaW ciasto wygląda smakowicie 🤪 potraficie narobić smaka :P
Tyle stron naskrobałyście że zapomniałam już o czym na początku czytałam 😁 Co do śpiworka to mam jakiś ale taki grubszy i ten materiał wydaje mi się gryzący więc chyba kupie jakiś 🙂

A ja dziś byłam pooglądać wózki i szczerze mówiąc mam problem!!!! ☺️ gościu tak mi zachwalał jeden wózek że zastanawiam się nad kupnem 3 kołowca 🤪 co dla mnie kiedyś było nie do wyobrażenia 😞 ale kurcze naprawde mam problem i takie wybieranie wózka przez internet to porażka bo połowe wózków odrzuciłam jak je zobaczyłam na żywo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczynki, jak zwykle temat kulinarny...a ja taka jestem głodna. Jedzonko w szpitalu jest nawet, nawet ale mało...trzeba sobie organizować coś dodatkowo. Hehe
Jutro wychodze do domu. Ufff....
Za to ten pobyt dużo mi dał..."przyjęłam 4 porody". W pokoju którym leże są dwa "przejściowe" łóżka na które trafiają dziewczyny po terminie (swoją drogą same przenoszone ciąże się pojawiają).
I wczoraj byłam świadkiem odejście wód płodowych, czopa i skurczy o różnej sile, rozwarcia na 4 i 5 cm. Liczyłam koleżankom rodzącym co ile mają skurcze...Oj działo się, działo..
Dziś za to byłam kilka razy na oddziale poporodowym - zobaczyć pociechy naszych koleżanek - Maciusia, Karolinke i Gabrysie...
Sliczne maluszki. Duże dzieci teraz się rodzą...słodkie. Aż łezka mi się zakręciła...jak je odwiedzałam. 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AgnieszkoW - ciasto napewno pychota! Wygląda niesamowicie! Zabieram kawałek na później bo sama już zjadłam polowe pizzy którą zrobiłam i umieram... chyba Baska ma za mało miejsca teraz w brzuszku 🙂 Musi dzielić je z pizzą 😁
- męzuniowi też smakowała 🙂

zostalo mi jeszcze 4/5 opakowania drożdzy, moze upiekę jakieś ciasto drożdżowe?! Nigdy nie piekłam jeszcze 🙂 mam sliwki i mrożone morele, moze doradzicie cos? hehehhe

Ewa84 - ja myślałam, że dostane L4 bez wiekszego problemu a sie okazało inaczej. Mam nadzieję, ze nie wrócisz z niczym. chyba, ze chodzisz prywatnie 🙂 to juz inna bajka :P

Persy - to juz masz jakieś doświadczenie 🙂 Wiesz co robic w "kryzysowych" sytuacjach :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Persy lekarka która robiłam mi USG 4d mówiła, że duże dzieci rodza się głównie dzięki fast foodom i naszym witaminkom, które łykamy. Kiedyś kobiety podczas ciązy brały tylko kwas foliowy.

Co do przenoszonych ciąż to mi sie po cichu marzy , że przenosze malutką i urodze w styczniu 🙂

Ja juz po obiedzie. Dziś chyba pękne, najadłam sie tego ciasta, na obiad gulaszu z kaszą i ogórkiem kiszonym... a potem mam żal nie wiadomo do kogo, że tyje hahah 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akompf drożdże sobie zostaw na kolejną pizzę, a morele i śliwki wykorzystaj do tego ciasta, które ja dzis zrobiłam. Naprawdę jest banalnie proste w wykonaniu. Wsypuje się tylko składniki do miski, miesza łyżką i na brytfankę. Dziecko by sobie poradziło... a jak smakuje pysznie....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki!!!

Nadrabiam i nadrabiam i juz nie wiem co chciałam pisać :P jak zwykle heh.
Ciacho wygląda przepysznie, ja ostatnio jadę tylko na szarlotce....Boże będę wieeeeeeeeeeeeelka!!! :laugh:
Fredeczka dobrze, że Ci nauczyciele idą na rękę.
Persy a jak Twoje badania, pozbyli się tego świństwa?Kurcze całkiem nieźle, juz wiesz co i jak wygląda więc obejdzie sie bez paniki.

Co do śpiworka to mam jeden cieńki od 0-3 i jeden grubszy 3-6 ale ten grubszy raczej mi sie tutaj nie przyda, w tamtym roku w zimę najniższa temperatura sięgała +15 stopni więc...

A ja sobie dzisiaj obciełam włosy!!!! I to porządnie bo do ramienia ze skosem, mój mąż się załamie bo on tak kocha jak mam długie włosy ehheheh ale co on tam może wiedzieć, czuję się fantastycznie i super sexy! 🤪 🤪 🤪

Czy wasze maleństwa dają o sobie znac jak chodzicie? Mała tak fikała i takie mi kopy strzelała jak szłam do tego fryzjera, że aż szoku byłam 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O proszę Persy to się nazywa szkoła rodzenia :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
A mnie znów odwiedziła moja teściowa i kupiła za całe 1 złotych ubranko już na lato dla mojego Bartka :laugh: :laugh: Zaraz wstawię fotkę 😉 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny 🙂

Marcin wlasnie poszedl na spacer z moim kuzynem i z Killerem 🙂

Akompf ja tez mialam ostatnio zgage, troche sody oczyszczonej popite woda jest dobre 🙂 spiowrek cuudo! 🙂 i lalka tez 🙂

Ciasto wyglada smakowicie! 🙂 🙂 🙂

Persy az nie wierze w to co pisze, ale zazdroszcze Ci troche tego pobytu w szpitalu... 🙂 🙂

Wiolka pokaz zdj!! 🙂 ja chcialam sie obciac tak ala Vicki Beckham ... ale jakos mnie naszlo zeby zapuscic jeszcze:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mitka uwierz mi że to było drugie ciasto w moim zyciu, jakie upiekłam 🙂 i wyszło miodzio. Powtórzę się, ale to prawda - jest bardzo proste w wykonaniu 🙂

Wiolka ja tez mam chec obciąć włoski bo w tej chwili mam dość długie - do połowy pleców, ale jakies takie cienkie się zrobiły w tej ciązy 🙂
A dzidzia moja już nie zwraca uwagi czy chodze czy leże, tylko wyprawia te swoje akrobacje kiedy jej się podoba. Jak chodze, to też często czuję, troszkę słabiej niz na leżąco, ale czuję 🙂

Mąż znowu uciął sobie drzemkę

Idę umyc naczynia 😞 marzy mi się zmywarka 🙂 na pewno sobie kupię, jak juz skończymy budowę będziemy się urządzać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fredeczko to my mamy podobne myśli, tylko Ty jestes bardziej odważna w ich głośnym wyrażaniu bo ja tez zazdroszczę troszkę Persy tego pobytu w szpitalu 🙂
Najważniejsze że wszystko u Persy OK 🙂

AgaK to ,,wdzianko" to juz chyba na większego smyka , co?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...