Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Mittka Ty tez się jeszcze uczysz czy córcię zaprowadzasz do szkoły??

Anja bardzo się cieszę, że ciasto Ci smakowało, ja tez jestem pod wielkim wrażeniem. A powiedz mi jaki jogurt dawałas? Ja morelowy danone i zamiast zwykłego cukru dałam cukier puder.

Któras z Was (wybaczcie, ale za dużo do nadrabiania i nie pamieam która 😞 ) prosiła o link do ciasta

http://zapraszamnaciasto.blox.pl/2007/06/CIASTO-JOGURTOWE-Z-OWOCAMI.html

Akompf bardzo fajny wózek kupiliście 🙂 Jak Ci się mąż rozszalał z tymi zakupami 🙂 normalnie chyba dostanie odemnie oklask 🙂

Ja jednak nadal jestem uparta na X landera X3 , bardzo mi się podoba 🙂

http://www.90n.pl/sklep/product/p/490/x-lander,x3.html

Oglądam film na polsacie Braveheart - piękny film , juz go kiedys widziałam.

Aguś masz śliczny brzuszek 🙂
Jutro pokaże Wam swój 🙂

Jak bym już nie weszła na forum to za wczasu mówię Wam dobranoc 🙂 spokojnej nocy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Megulka ja jestem taka szczęsliwa, że juz mam za sobą wszelkie przedszkola, szkoły, uczelnie... w tym roku skończyłam studia i właśnie sobie myślałam jak to cudnie, że w końcu nie będę musiała juz jeździc co drugi weekend 100 km do szkoły 🙂 tylko jeszcze obronic pracę mgr pod koniec września i mam luz blus 🙂

Będę się skupiac na wychowaniu dzidzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja byłam studentką z dzieckiem. W ciąży robiłam dziennie studia, po porodzie zaoczne, ale co tydzień i zjazdy trwały 3 dni. Także cztery dni spędzałam w domu. Potem pakowaliśmy się we troje w samochód (wanienkę i cały zestaw) i jechaliśmy 120 km do akademika. W przerwach biegałam na karmienia. Mała miała 3 tygodnie kiedy pierwszy raz byliśmy na zjeździe.
Mój mąż studiował za to dziennie w naszej miejscowości 😉

Oj jest co wspominać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Megulka - studiujesz socjologię? ja skończyłam kulturoznawstwo licencjackie - prace dyplomową pisałam z Barbie 🙂 świetny temat :P a jak sie świetnie pisało! 🙂

Nie zazdroszcze studiowania i wychowywania dzieciątka naraz, dużo obowiązków, mało odpoczynku... ale jak wszystko da sie przeżyc a co nas nie zabije to nas wzmocni!

Dzieki za uznanie dla Wózka, jak Wy się o nim dobrze wypowiadacie to musi si sprawdzić 🙂 😁


A ja wieczór miałam średnio fajny - obowiązkowa kłótnia rodzinna ;/ Dobrze, ze nie z męzuniem ale z resztą... Juz kiedyś miałam doła z tego powodu...

Dobranoc brzusie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaa Agnieszko! Masz śliczny brzusio!!! Znając życie to za chwile posypią się kolejne zdjęcia kolejnych brzuszków! 🙂 fajnie :P

jutro bede popołudniem dopiero albo wieczorkiem, bo mam kilka spraw do załatwienia w Poznaniu.

Jeszcze raz dobranoc!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was kochane grubaski 😎 😎 😎

Miałam nie wchodzić na Brzuszek.Net przed wyprawieniem młodego do zerówki ale to było silniejsze ode mnie :P :P :P
Akompf życzę aby wózek dobrze Tobie się prowadził 😉 😉 😉 😉

Zajrzę tu później bo niektóre pewnie jeszcze śpią :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Was Kochane,
Cztery dni mnie nie było a tu 133 strony,wszystkiego niestety nie nadrobie:-(

Akompf, bardzo fajny wózek:-)

Agnieszka, śliczny brzuszek i rozstępów ja tam nie widzę:p

A mi weekend zleciał raczej spokojnie, wczoraj byliśmy z mężem kupić tapety bo chcemy wytapetować jeszcze w tym tygodniu:-)Także trochę roboty będzie oczywiście mój mąż nic mi nie każe robić dopóki z pracy nie przyjdzie:p

Napiszcie mi co u Gosi bo nie wiem czy coś pisała bo nie dotarłam do jej postów:-(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry dziewczynki!

Wczoraj wieczorem nie mogłam wejść na brzuszek 😞
Dzisiaj obudziłam sie o 7, poszłam z pieskiem i chciałam sobie jeszcze pospać ale nici z tego bo zaraz mój teściu przyjeżdża coś tu looknąć.

Agnieszka śliczny masz brzusio 🙂

Dzisiaj Gosia ma tą operację, prawda? Boże mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze....

Agusia Gosi dziecku nie rozwijają się nerki i dzisiaj ma operację, taką wybrała opcję bo mogła jeszcze maleństwo usunąć ale tego żadna z nas by nie zrobiła, moim zdaniem podjeła najsłuszniejszą decyzję. Trzymamy za nią kciuki oby operacja się udała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach prawda Gosia ma mieć dziś operację 😞 😞 😞 Dziewczyny pomódlmy się za Gosię i aby operacja się udała 😞 😞 😞 😞

GOSIU JESTEŚMY Z TOBĄ 🤨 🤨 🤨 🤨 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kochane 🙂

Dziewczynki ja i uczenie no co wy za stara i za leniwa jestem:P to że do szkoły to mówiłam że z córą ide,właściwie nie musiała bym z nią chodzić ale stęskniłam się za innymi mamami i za wystawaniem pod szkołą 😁 Ale za to jak zobaczyłam tą ich pania to mi się ciśnienie od razu podniosło 😠 wypisywała plan na tablicy i dziecko się pyta czy plan jest stały a ona tak cały :P nie mam pytań 🤪

Agnieszko ale masz superowy brzusio i ja też nie widze żadnych rozstępów więc się nimi nie chwal :P

No ciekawe jak tam Gosia,ale wierze że wszystko pójdzie dobrze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agnieszko brzuszek cudowny 🙂

Agusia to czeka Cię to samo co mnie 😉 Od niedzieli mam gołe ściany i coś nie możemy się zabrać żeby położyć tapety. Nigdy tego nie robiliśmy więc obawiam się jak nam to wyjdzie hehehe.

Mittka łóżeczko suuuuper!! Jejku super! Ja mam dostać w spadku, ale to jest z szufladą i w przystępnej cenie. Kurcze nie wiem czy się nie skuszę. Zobaczę czy mi wydatki pozwolą. Oczywiście jeśli nie będziesz miała nic przeciwko 😉

Gosiu jesteśmy z Tobą i trzymamu kciuki!!!

a naszej fredeczki kochanej nie ma, w szkółce bidulka siedzi hihi 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę Wiolu że już odliczasz dni do przyjazdu mężusia na NK 🙂 🙂 🙂 🙂 Wiem co to jest tęsknota za mężem 🤨 🤨 Też miałam taka sytuację 6 lat temu jak z Kamilkiem byłam w ciąży. Mój mąż pracował w tedy w Austrii i 6 miesięcy go nie widziałam 😉 😉 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agnieszko popieram Cię w 100 procentach...

Ewo no oczywiście że nie będe miała nic przeciwko,właśnie cena mnie bardzo zainteresowała i szuflada,tylko że gościu w sklepie troche mnie zbił tą szufladą bo mówi że tak ona ma szpary i nie unikne tego że będzie się kurzyło a po drugie też trzeba mieć miejsce żeby tą szuflade wyciągać i nie wiem właśnie co robić 🤨 ale chyba i tak zdecyduje się na szuflade 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć Dziewczyny
Agnieszko gratuluję brzuszka 🙂
Mam nadzieję, że u Gosi wszystko bedzie w porządku, jak tyle osób modli się za nią to chyba musi być.
Megul nie perzejmuj się, ja tez studiowałam z brzuszkiem , a potem z dzieckiem, chwilami jest trudno, ale dziecko jest najważniejsze i zawsze jakoś się układa. Ja teraz bardzo się cieszę ze urodziłam córkę tak wcześnie.
A teraz właśnie moję dziecię jest już w szkole i do 13 jestem sama, bede miała więcej czasu na czytanie brzuszka..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłam już dzisiaj w lumpku no i oczywiście z pustymi rękoma nie wyszłam :laugh: :laugh: :laugh:

Kupiłam śpiworek choć zarzekałam się że nie będę mieć :P :P Całe 3 złote za niego zapłaciłam 😉 😉 😉 [img size=499]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/DLA_MALUSZKA_024.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze 11 śliniaków całkiem nówka ale bez metek 😉 😉
tutaj jest 5 sztuk :P :P :P [img size=499]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/DLA_MALUSZKA_025.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tu 6 sztuk :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: [img size=499]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/DLA_MALUSZKA_026.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...