Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

laseczki uciekam na 2-gie pobranie krwi 🙃 jak dobrze że nie musiałam tam siedzieć tej godzinki tylko w domku, szybciej zleciało 😆

Julia faktycznie jeśli nie zamierzasz tam wracać do zmykaj na l4 a jeśli chcesz wrócić, to spróbuj się dogadać, a może pracujesz przy kompie to możesz przy nim siedzieć tylko 4 godz,a później albo zapewnią ci inną pracę albo do domu powinni puścić 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Aga84 z tego co wczoraj pisałaś to Cie choróbsko dopadło więc masz kategoryczny zakaz sprzątania i jazda do łózka, bo Tobie lanie będzie się należało jak mnie nie posłuchasz 😠 :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie mamusie 🙂

Ja byłam na badaniach i kurcze nie zdążą mi ich zrobić na poniedziałek rano jak pójde do gina dopiero po południu 😠

A ja dalej się kuruje gardełko troszke drapie i małego katarku dostałam,ale mam nadzieję że szybko przejdzie.

Akompf kombinezon śliczny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emmax ja Cię kochana nie straszę ale przedstawiłam Tobie jeden znany mi fakt i mam nadzieję że i nie tylko Tobie odechce się jakichkolwiek generalnych porządków w trybie expresowym 😠 Dziewczyny My musimy na prawdę na siebie uważać, bo wystarczy nie tak zejść z krzesła albo z drabiny i nieszczęście gotowe 😞 😞
GosiaG miłego polowania na Allegro, a jak coś już upolujesz to chwal się zaraz kochana :laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc dziewczynki!

Jednk jestem dzis od rana i pewnie będę, bo nie pojechałam z męzuniem do teściów... Nie chciało mi się wstać 😁 ale wczoraj cały dzień u nich spędzilismy, więc mi chyba wybaczą 😁 Za to teraz bede siedzieć w domu i wymyślać sobie prace domowe, choć od kilku dni mam MEGALENIA! Nic mi się nie chce! 😁

Podziwiam Was pracujące grudniówki!

Ciągle mi sie śni poród albo moja mała Basieńka już "na zewnątrz" itd... 😁

agnieszka84 - jak to co robić... połóż się do łózka! Jeszcze się zdąrzysz nasprzątać!!!!

Emmax - jeśli brzusio Cię boli to daj sobie spokój z robieniem czegokolwiek i odpocznij sobie!! Poleniuchuj! Bo jak nie teraz to kiedy?! 😁 Dobrze, że już Ci przeszło chociaz trochę.

Julia - u Was chyba inne prawo pracy obowiązuje ale zrobiłabym jak dziewczyny radzą - jak nie masz zamiaru wracać do tej pracy to uciekaj na zwolnienie :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny! 🙂

Julia na zwolnienie idz 😁

Akompf cudny ten Twoj kombinezonik ahh! 🙂

Wiolka bo wtedy zabieraja od macierzynskiego o ile sie nei myle.

A wogole to zapomnialam wam chyba pisac ze moja "tesciowa" w tamtym tyg sie rozpakowala... miala miec chlopca a wyszla dziewczynka 😉 i moj szwagier wkurzony bo on powiedzial,ze ma dosyc juz tych bab!

Mnie katarek meczy i gardelko drapie ale daje rade 🙂 wogole to wczoraj sprzatalam a pozniej moj brat mi nasyfil znowu 😠 a w sobote sprzatalam i tez mi nasyfil 😠 i dzisiaj mam to w dupie... nie sprzatam!

Ide wciagnac jakies sniadanko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal leżę na sofie w piżamce, tylko pozycje zmieniam coby mi sie odleżyny nie zrobiły 😁 😁 😁 😁 hahhahah

Fredeczka poratuj mnie jakimś przepisem na obiad :P Mam biodrówkę, która się właśnie rozmraża ;D hehehehe - jak ją przyrządzić?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurcze znalazłam fajny kombinezon ale wydaje mi się że będzie za mały długi na 56 cm. Znając moje tendencje do wyhodowania dużych dzieciaków to muszę poszperać za czymś większym.
http://www.allegro.pl/item745739036_cieply_kombinezon_dla_maluszka_0_3.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć leniuszki :laugh: ! Wy się będziecie obijać a ja muszę znowu sprzątać bo wczoraj jak mi wpadły dzieciaki8 na cały dzień to zrobiły takie kongo, że mieszkania poznać nie mogę a tu zaraz mężulek w domku będzie i musi to jakoś wyglądać :laugh: chociaż dostałam od niego zakaz jak mnie ostatnio po sprzątaniu brzuchol zaczął boleć. Wszystko na spokojnie ale sprzątac muszę ZNOWU 🤢 🤢 🤢

Gosiag kombinezonik śliczny ale poszukałabym większego rozmiaru.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...