Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Wiolka, dzięki za przepis, już kiedyś robiłam karkówkę zapiekana z ziemniakami i mi ziemniaki surowe zostały 🙂 ale to chyba wam pisałam 😁 Moze wg Twojego przepisu sie uda :P Coś wymyslę, chyba będę improwizować 😁

Fredeczka, tobie tez dzięki za podpowiedź ale nie chce mi sie dziś tyłka ruszyć po ten "przepis na..." ;]

Ewa - gratuluję 30tki! A ten pajacyk i niebieski bodziak jest przesliczny!!!!!

A Agnieszka sie teraz pewnie broni, nie zazdroszczę jej tych nerwow ale za to wzywam was wszystkie do mocnego trzymania kciuków za naszą grudnióweczkę!

Macie przepis na ciasto drożdzowe? Zrobię meżuniowi niespodziankę 🙂 ale koniecznie drożdzowe bo mi drozdze zalegają w lodówce 😁 Chyba upiekę takie: http://o-pysznym-jedzeniu.bloog.pl/id,3221960,title,Ciasto-drozdzowe-z-owocami-i-z-kruszonka,index.html?_ticrsn=3&ticaid=68cdb

🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Grudniówki 🙂
Mąż mi się rozchorował i mnie też coś łapać zaczyna 😠
nie wiecie może czy można brać rutinoscorbin lub coś takiego podobnego w ciąży i na ból gardła jakieś septolette ?

Któraś dziewczyna pytała się czy do tego sklepu co pracowałam towar zamawiany był z zagranicy, no więc wszystko przez hurtownie i przedstawicieli handlowych ponieważ towar musiał mieć polskie oznakowanie i wszystkie normy i atesty taki sprowadzany bezpośrednio nie miał by tego.

Fredeczko pisałaś o swojej koleżance że próbuje kogoś poznać na czacie więc odradzam czaty bo 98% facetów właśnie takich tam jest ale portale typu Sympatia są ok mojego męża tak poznałam:P 🤪

Śliczne macie te ubranka same słodziaki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewwczyny, ale piekne te ciuszki! Polarkowe wdzianka takie milusie są dla maluszka!

Asiula - no to gratuluje bystrego oka na tej sympatii 🙂 Ja swojego poznałam w pracy 🙂 Razem pracowalismy ale szybko się musiałam zwolnić i znaleźć coś innego, bo nie szła nam ta praca jak należy 😁 heheheh
Mój mąż tez sie rozchorował 😞 Ale na dupsku to on nie usiedzi! 😁

A na czacie to faktycznie nie wiadomo kogo można spotkać... Większośc i tak ściemnia i zazwyczaj są jeszcze nawet prawiczkami a zgrywaja macho bo niektórym dziewczynom to się podoba :P hehehe Wiem, wiem, dziwne ale tak jest :P

a do mnie wczoraj dotarła paczka z rózkiem z frotty i okrycie kapielowe! Ale się cieszę, że juz bliżej niz dalej, chociaż stracha mam coraz większego 🙂

Ide robic to ciasto :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja mam dzisiaj dzień chwalipięty, ale mam nadzieję, że mi wybaczycie 😉 Właśnie zarejestrowałam się na USG 4D na wtorek 🙂 🙂 🙂 Dzisiaj rano z mężem stwierdziliśmy, że wydamy jeszcze raz kasę, ale będziemy pewni że wszystko jest ok. Jak już pisałam moja gin nie robi mi usg. Cieszę się jak dziecko!!! No i nie mogę się doczekać!!!! 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wróciłam 🙂
Ewa ubranka są prześliczne 🤪 Ja już pisałam że brakuje mi słów na ocenę tych naszych zdobyczy 🤪 🤪
A te polarkowe cudo to na prawdę ccccuuuuddddoooo 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Persy to tez zabalujesz troche co ? 😁

Mittka no pospalas sobie, nie powiem ,że nie 😁 😉

Ewa zakochalam sie w tym pajacyku z misiami dwukolorowym! cudo! 🙂 i rampersy jakie sliczne! wszystko sliczne! 😁 i te skarpetki cudo! 😁 i jeszcze to usg... poszalalas 😁

Nonono Wiolka taki przepis ,ze az sama bym zjadla 😁 pomimo,ze nie znosze miesa :P

GosiaG ten tez sliczny ale tez na 0-3 mies :P

Akompf upiecz drozdzowke zwylka 🙂 a co! 🙂 mi sie z dziecinstwem zaraz kojarzyu jak mama w sobote wieczorem zawsze piekla 2 blachy drozdzowki z owocami i po kapieli do dobranocki z jadlam popijajac mleczkiem 🙂


Asiula ja mojego poznalam na dyskotece tzn wyzwal moja kolezanke bo cos tam krzyczala na niego i jego kolegow a pozniej jakas dziewczyna mojego ex sie odgrazala i swoim "bratem" mnie straszyla i wyslala mi link do profilu jego w internecie i patrze a to ten chlopak i pozniej jak widzial,ze go odwiedzalam napisal wiadomosc z przeprosinami dla mojej kolezanki i dla mnie i tak od slowa do slowa, pozniej gg, telefon no i tak sie potoczylo,ze teraz nasz dzidzius w brzuszku siedzi 🙂 pewnie bylibysmy ze soba juz dawno ale jego byla dziewczyna za kazdym razem jak sie z nia rozstawal to gadala ze sie zabije, raz jej matka dzwonila do niego ze ta z nozem z domu wybiegla itd itd ale w koncu obrocil kota ogonem jak ona cos tam zle zrobila i ja zostawil i bylismy juz ze soba 😁 po roku mowil jej,ze nie chce z nia byc ze jej nie kocha itd a ta go na sile przy sobie trzymala 😮 nie rozumiem tego no ale niech jej bedzie... teraz niech sie trzyma z daleka bo dosyc nerwow mi napsula :P

A ja trzymam kciuki za Age 🙂

No i bylam w lumpku i kupilam rampersika, bodziaka, bluzeczke, rajstopki i pajaca ale juz takiego na 9-12 mies 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...