Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Kurczak, godzine mnie nie było a Wy sie rozpisałyście, że ho! ho! 🙂

Zaczełam robic to ciasto, ale jak odstawiłam do wyrośnięcia to zeszła moja mama, pokazała mi co upolowała w lumpku dla mojej Baśki i normalnie się ubrałam i poleciałam!!!!!!!!!!

I dziewczęta zapowiadam Wam teraz, że jak jeszcze raz pozwolicie, żebym tyle nakupowała to jak zbankrutuję to będę po zupki dla Baski do Was pisać :P Pozazdrościłam Wam i sama przyniosłam tego tyle, ze sama sie teraz pukam w głowę

2 pajacyki - białe zwykłe, 4 bodziaki z długim rękawkiem, 2 bodziaki z krótkim rękawkiem, 5 kaftaników - w tym dwa pluszowe, i jeden komplet - kaftanik i dwa rampersy z Morris Mouse z aplikacją ze słonikiem! Zdjecia Wam wkleję później, bo zaczyn mi dawno wyrósł :P

Uciekam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No baby 18 stron do nadrobienia 🤪

A ja dzisiaj pojechałam do hurtowni dziecięcej i zakupiłam pieluszkę flanelową i 2 tetry kolorowe bo białe już mam ni i proszek i płyn do płukania dla małej, i zamierzam robić wielkieeeee pranie 🤪
Pooglądałam też wózki, i najprawdopodobniej będzie to tako jumper, jak m go zobaczył a jeszcze usłyszał , że się super sprawdza w górach to już koniec, tylko trochę mi się kolorki tych jumperów nie podobają, ale coś tam wybiorę, podoba mi się w nim to że jedną ręką się ugnie i fajnie wiedzie na podwyższony chodnik, bo ma amortyzatory, w x-landerze już to tak fajnie nie wygląda 🥴
no j tak przy okazji zahaczyłam o ikee, oj ja mi ta kasa z rąk wylatuje 😠

Aga to już na 100% pani magister, śpieszę się pogratulować:P

A no i po długich namysłach nasza Alicja najprawdopodobniej zostanie Dianą, bo imienia Ala nie dam rady strawić:laugh: ale to się jeszcze okaże jak urodzę:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akompf to czekamy na zdjęcia z niecierpliwością :laugh: :laugh:
A ja kurcze kichnęłam sobie tak porządnie dwa razy i cosik brzuszek dołem mnie pobolewa tak jak na miesiączkę 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wróciłam wlasnie ze sklepu. No i kupiłam kilka rzeczy: smoczusia, gruszke ( pewnie za jakis czas kupie tez aspirat), skarpeteczki czerwoniutkie i czapeczke po kąpieli 😁

A teraz kilka słów do was a szczególnie do Fredeczki. Wczoraj miała dołka ze ma mały brzuszek. Natomiast dzis mnie moja osobista babcia powiedziała z przerazeniem: JAKA TY JESTES GRUBA!!!!!!! cHODZIŁO JEJ GŁÓWNIE O MOJ TYŁEK! ☺️ ☺️ ☺️ zawstydziłam sie bo wyglada to tak jakbym sie przezerała w ciazy!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Akompf no to zaszalałaś 🙂

Emmax ja też się zbieram do wielkiego prania, ale coś się zebrać nie mogę.

Dzisiaj pójdę po butelki, powiedzcie mi jeszcze tylko jakie kupić 125ml czy np. jedną 125 a jedną 250? Wiem, że truję z tymi butelkami, ale ja serio się nie znam :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Ewa jedną małą druga duża, są jeszcze 330 ml ale tej nie kupuj bo ona jest za duża i nie będziesz jej wykorzystywała, Marcel od siostry ma 1,8msc i najwięcej wypija 180 ml. jeśli kupujesz Avant to w niej są smoczki tzw 2 a są jeszcze 1 takie od 0 msc, ja tych nie dokupowałam, bo od siory wezmę nie używane, ale różnie to może być i z tych 2 będzie za mocno leciało więc tez może dokup, a i jeśli będziesz kupowała taki zwykły smoczek do uspokajania to tez patrz taki od 0 msc czyba on jest do 3 albo do 6 msc, to jest 1 rodzaj później już są większe:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziewczyny idę się położyć bo brzuch mnie nadal boli 😞 😞
Emmax to pewnie na mnie przeszło że tak na Ciebie nakrzyczałam :laugh: :laugh:
Ale jak mi do wieczorka nie przejdzie to wybiorę się do szpitala 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciasto wyrosło, kruszankę musze zrobic jeszcze, mięsko tez gotowe do pieczenia ale to sobie podaruję na wieczór. Mężunio u rodziców obiad zjadł a ja jakoś nie jestem głodna, obiad na jutro bedzie :P

Co do brzusia, to w niektórych pozycjach też mnie pobolewa. a jeszcze bedziemy troche dźwigac dziewczynki. Tez wszyscy oczy robią jak widza moj brzuch... "to jeszcze tak długo? " ;/ brak słów :P

AgnieszkaW pewnie już "Mogę Gówno Robić" 😁 mam nadzieję, ze sie nie obrazi na to rozwinięcie - u nas tak sie przyjęło 😁

wracam robić kruszonkę 😁 ale mi długo idzie to pieczenie ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emmax dzięki za dokładne wyjaśnienie sprawy z butelkami 🙂 Zbieram się i idę do sklepu po kilka gadżetów dla maluszka,a potem po męża do pracy i razem sobie wrócimy.

Akompf nie rób mi już smaka tym ciastem bo język ucieknie do... :laugh:

AgaK wypoczywaj, mam nadzieję że ból przejdzie.

Agnieszko84 Ty chyba też miałaś w łóżku leżeć, co???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewo do usług, jakby coś to pytaj, wie się co nie co, jednak dobrze mieś siorę z małymi dziećmi, ale muszę przyznać, że dużo mi pomogła w zakupach i nie nakupiłam bubli, z których jest się później niezadowolonym, bo ona trochę nakupiła i później nie korzystała, ale nie miała kogoś takiego jak ja mam w jej osobie:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam was wszystkie grudnioweczki 🙂
Dziekuje wam wszystkim za rady... problem w tym ze to wlasnie z szefem rozmawialam i to on powiedzial ze nie moze mi zmienic czasu pracy o godzine... Ale coz jutro mam wolne wiec bede spala jak bobr dzis wieczorkiem.

Sama jeszcze nie wie wiem czy chce wracac do tej mojej pracy po porodzie bo ostatnio zalezlismy ze znajomym ze nasz pracodawca po krjomu obcina nam godziny czasem pol godz czasem godzine... to niby nic wielkiego ale jak sie zliczy to w ciagu miesiaca to jest roznica w wyplatach jakies 100£-150£. Nie mamy jednak jak tego udowodnic bo wglad ma tam tylko menager. Czasem tylko mozemy go poprosic o wglad i wtedy jak jest cos nie tak to poprawia.. Ach z ta praca.. Ok nie wazne

Wiecie co myslalam dzisiaj?? Ze jeszcze tylko troszke i bedziemy opisywaly jak tam bylo z naszymi porodami 🙂 Hehe boicie sie troszke? Ale ten czas leci,,, jakby nie patrzec pamietam jak sie zarejstrowalam na te strone (bylam wtedy w 8 czy 9 tygodniu)Jeszcze chwilna i bedziemy tylko wspominac jak bylysmy ciezarne, pozniej to nie bedzie zbytnio czasu na siedzenie przy komputerze i pisanie... Juz nie moge sie doczeekac 🙂

Make a pregnancy ticker



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej lasencje 🙂 🙂
No przeszedł mi ból Bogu dzięki 🙂 🙂
Teraz zajadam się zapiekanką i popijam kakao:P :P
Julia 87 ja już pisałam że pomimo że to mój drugi poród zaczynam trochę się bać a zarazem nie mogę się doczekać 🙂 :P 🙂 :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...