Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
Co to witamin to ja ciągle biorę i mam zamiar nadal bo pomimo iż mam zróżnicowaną diete to mam również anemię, wolę nie ryzykować, że jakiś witamin mi brak.

Co do artykułu to brak mi słów, jedyne co mogę powiedzieć na temat takich lasek to to, że za przeproszeniem, są pierdolniętę w mózg.

Mittka wiem wiem, ty za to go będziesz miała jak urodzi się maleństwo, nie tak jak ja....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agnieszka niestety tylko na 2 miesiące bo tak ma kontrakty, 4 na statku, 2 w domu, ale nie ma co marudzić bo teraz zmienił firme i jest dobrze, przed tem było 6 miechów i 3 w domu ale kompanja taka pojeb...,że czasem zdarzało się że zostawał na statku 8 miesięcy i po miesiącu w domu znowu go chcieli spowrotem... no comment. Teraz przynajmniej wiem kiedy dokładnie będzie w domu, kiedy jedzie, mogę sobie wzystko zaplanować no i praca lepsza i bezpieczniejsza bo zamiast na cargo to na wycieczkowach się buja mój mężuś 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Artykuł przerażający nie rozumiem tej choroby ale to co te laski potrafią w ciąży robić to już przegięcie.Normalnie bez komentarza 😠

Wiola mam nadzieję że Twój załapie się na poród i zdąży zobaczyć Maje przed kolejnym wyjazdem Tego Wam życze a na razie od jutra cieszcie się sobą bo będą to ostatnie chwile kiedy będziecie sami potem już we trójke i właściwie wszystkim dziewczynom które spodziewają się pierwszego dziecka wykorzystajcie ostatnie dwa miesiące 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiolka to fajnie , że zmienił firme i że mu tam lepiej 🙂 Dobrze tez że mamy teraz internet , telefony itd i że można się porozumieć a nawet zobaczyć, wiem że to nie to samo co na żywo ale zawsze coś.
Mam nadzieję, że przez te 2 miesiące będziesz mimo wszystko zaglądac do nas i zdawać relacje 🙂
A jak tam Majka, bo pisałas ostatnio ze mało ruchliwa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

artykuł bez komentarza, ale my grudniówki to się do niego totalnie nie stosujemy:laugh: wszystkie normalne 😉

Wiolka ty to już pewnie bóstwo jesteś przed jutrem, oj będzie się działo:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Majka mam nadzieję, że dobrze, mało się rusza ale już chyba tak ma, jak cos zjem to sie na chwilę ożywi i idzie dalej spać, leniuszek hehe.

Postaram się zaglądać jak najczęściej, obiecuję :P .

Heh Mittka będziemy się baaaardzo starać, żeby malutka się urodziła przed wyjazdem tatusia ale znając mojego farta to pewnie nic z tego 🤢 Internet internetem ale nic Ci nie jest w stanie zastąpić obecności męża na codzień 😞

dobra kochane ja idę dać jeść mojemu dzidziusiowi, ostatnio muszę się zmuszać do jedzenia bo wogóle apetytu nie mam, jak tam z tym u was?

Acha i jeszcze jedna rzecz, zastanawia mnie układanie dziecka w łóżeczku, rekomendowaną pozycją jest pozycja na pleckach ale ja również słyszałam, że noworodka powinno się kłaść na boku ze wzgldu na to, że może zwymiotować i jak będzie leżeć na pleckach to może się udusić..... i już sama nie wiem, jak myslicie, jak w końcu, na pleckach czy na boku?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Myśle że tak jak Emmax napisała będzie dobrze,moja to się zawsze skulikała z boczku i tak leżała na pleckach :P no i pamiętam jak mi w szpitalu mówili żeby pod materac położyć poduszke żeby dziecko miało ciut wyżej,a moja zawsze przez to zjeżdżała pod kołdre i jak przyszła położna to kazała mi wyjąć tą poduszke bo mówi co za głupota że przecież dziecko w brzuszku przez ostatnie tygodnie głową w dół leżało i jakoś nic mu nie było 🤪 i pamiętam że przez pierwsze misiące poduszki wogóle nie używałam tylko leżała na płasko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emmax no oczywiście że my sie nie stosujemy do artukłu no bo przeciez mamy wilkie dupy hah

Wiolka ja nie mam tego problemu co Ty, teraz własnie mam taki okres że bym tylko jadła.
Najwazniejsze, że w ogóle czujesz małą a że troszkę mniej ...widocznie tak jak mówisz, leniuszek z Twojej dzidzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he, he, ale my lubimy swoje szanowne w takim rozmiarze:laugh: prawda?
A tak sobie pomyślałam ciekawe co by wyszło jakby wszystkie wielkie dupy grudniówek złączyć w jedno:laugh: :laugh: :laugh:

to teraz pączuś na osłodę:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe dziewczyny moj Marcin jechal dekorowac sale na impreze firma ktora wieczorem jest a teraz nieprzytomny lezy na lozku a wlasciwie spi, ledwo wszedl po schodach polozylam go i rozebralam iedaczek caly bialy jak sciana, pewnie kumple narzucali tempo a on zadko pije no i takie sa efekty :P

Te odchudzajace sie w ciazy mnie przerazaja!! cos okropnego wedlug mnie...

A jesli chodzi o ukladanie dziecka to na boczku jak lezy to trzeba pilnowac ,zeby tyle samo czasu na jednym i na drugim boczku spedzala kruszynka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiolka - super, ze męzuś wraca do domu, to teraz sie soba nacieszycie na maxa że az caly Dubrovnik bedzie słyszał! A co!
:P Cieszę się razem z Tobą!

Fredeczka -co Ty masz z tego chłopa 😜

Caly czas mi wszyscy powtarzają, że jak się maleństwo urodzi to sama będę wiedziała co robić 😁 Poza tym przeciez jeszcze położna będzie przychodzić, to o wszystkim powie 😁 Ehhhhh przestaję się bać!

Uciekam, bo mnie mąż goni 😁 Robie ciasto alzackie :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
na zdrowie... ? hmm ja cos czuje ,ze on dzisiaj i jutro bedzie umierac. Jeszcze mowie do niego "chce Ci sie wymiotowac" a on mowi "juz wymiotowalem" hehe. Mam nadzieje,ze za nasza kruszynke pil bo jak nie to... 😉 lanie 😁 ale za to teraz jak slodko spi 😉 skulony jak dzidzius 🙂 i szczerze mowiac to nawet sie ciesze,ze teraz popil bo przynajmniej wieczorem nie pojedzie na ta impreze a tak to bylby do rana tam pewnie 🙂

Biedny ten kierowca :P widzialam, ze tam caly bus zapelniony takimi nietrzezwymi budowlancami 😁 i jesli ma tak kazdego wnosic do domu jak Marcina to nielada wyzwanie go czeka hahahaa 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...