Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Tego linka znalazłam w październikowych postach 🙂
Co myślicie na temat takiego czegoś do kąpania dziecka bo ja nigdy bym w nim nie wykąpała 😉 😉 😉
http://zdrowybobas.pl/questions/pozostale-tematy_bdg/wiaderko-tummy-tub_fdgi.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
AgnieszkoK mam taką nadzieję 🤪
Eh ten grudzień już nie możemy się go doczekać 🙂 mógł by już chociaż listopad być,przynajmniej może coś by się działo DagiM już by miała swojego synka,Wiola też na dniach by się postarała a tak dopiero początek października :P
No kurcze strasznie niecierpliwa się zrobiłam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczynki uspokójcie się :laugh: coście takie niecierpliwe, ja bym tam mogła jeszcze troszkę w ciąży posiedzieć :laugh: :laugh: bo wiem że jak dzidzia będzie to męża nie będzie i taka emocjonalnie rozdarta jestem z tego powodu.

Za nic nie mogłam znowu zasnąć i taka zmulona chodzę 🤨 wy tu kotlety a ja ciacho z samego rana :laugh: kurde i jak to ma w dupe nie wchodzić :laugh: :laugh:

Słuchajcie macie może problem z trzymaniem moczu? Ja niestety jak kichnę czasem albo jak mnie mąż rozśmieszy i wybucham śmiechem to mi się zdarzy , jaki wstyd..... ☺️ strasznie niekomfortowa sytuacja ale z tego co czytałam to chyba normalka?

AgaK no to juz tylko 9!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Wiola zobaczysz że dzidzia tak zabiera dużo czasu że nie obrócisz się a mężunio znów w domku będzie 🙂 🙂 🙂

A co do nietrzymania moczu to miałam taki problem z Kamilkiem ale teraz na razie spokój mimo że mały tak czasami wali mi w pęcherz 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny 🙂 z mała do mnie na chwile przyszlam zostawic moje zdobycze 😁

mam lapki niedrapki biale , czapeczke george nową taka dynie :P , rajstopki biale, bluze biala ze slonikiem z przodu i swiateczne body 🙂

wczoraj dzieciaki byly w Poznaniu w kinie wiec juz od rana glowe mialam pelna informacji o bajce jaka ogladali :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...