Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
CZesc lasencje wlasnie wrocilam z zakupow i musze isc gotowac 😠 :laugh: Akompf wiec i ja Ci dam jutro oklaska dzis juz nie moge bo limit wyczerpany mozna dac tylko jeden na 6h wiec jeszcze musialabym czekac kilka godzin bo juz jednego dzis dalam.. Ale jutro napewno dodam 🙂
Buziaki laski ja uciekam na gotowanie bo juz przyszla jedna znajoma i wcina mi moje golabki wiec musze sie spieszyc z gotowaniem :laugh: :laugh: :laugh: zanim mi zjedza wszystkie golabki 😆 😆 😆 🙃 🙃 🙃

MOze pozniej zagladne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zebrałam się i pozmywałam te naczynia 😁 jacieeeeee ile tego było i w dodatku wszystko od mąki jak to przy kopytkach 😁
Nakarmiłam mojego Kermicia robaczkami i padam na ryjek!

Dzięki Emmax i Julcia ale na oklaska chyba trzeba zasłużyć :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

A pamiętnik jest zajefajny ale nie mam sił chwilowo 😞 Jaka ja dziś estem padnięta, wszystko mi z rąk leci, zbilam lusterko 🤪 🤪 🤪 🤪 oznaczałoby to 7 lat nieszczęścia ale skoro koniec świata ma byc w 2012 to nie jest tak źle 😁 Wytrzymam te trzy lata 😁 😁 😁 hahahahahhahahahahah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć kochane brzuchole!

Nadrobiłam dzisiejsze ploty...

Na siusiu wstaję tylko raz w nocy, czasem pędzi mnie dopiero jak rano wstanę ale za to ból bioder daje mi popalić.

Mittka mi się bardziej podoba sukienka komunijna nr 2.

Emmax narobiłaś sobie wrogów na forum jak Ci zabierają oklaski hahahah. To sie pewnie przejełaś jak nic heheeh.

PannoNikt co do czucia malucha to moja się tak wygina i kręci, że aż dziw, niezaleznie od tego czy siedzę, leżę, chodzę czy biorę pryszcnic :P.

Agnieszka84 ja nosze okulary i przeciwwskazaniem do porodu naturalnego jest bardzo silna wada wzroku albo wysokie ciśnienie na dnie oka więc jeżeli okulista Ci powiedział, że jest ok to nie słuchaj koleżanek.

Megulka bardzo ładny wózek, na taki kolorek tez bym się skusiła ale chyba będę miała czarny bo bratowej męża ale nie jestem pewna bo go jeszcze nie widziałam.

Wczoraj w końcu przywieźliśmy łóżeczko naszej Majeczki i muszę wam powiedzieć, że ejst piękne, drewniane i jakieś takie duże heh. Narazie jest w rozsypce ale jak go mój mężuś złoży to strzelę fotę 😁.

Ami fajną macie pasję 🙂 Ja już wiem, że moja mała będzie muzykiem jak mamusia bo od samego początku jak nie mogłam jej doprosic czekoladą, czy sokiem żeby mnie kopnęła to włączałam Mozarta i od razu był koncert kopniakowy heheh.

Julia torby do szpitala spakowanej jeszcze nie mam ale wszystko gotowe, dzisiaj zrobiłam ostatnie zakupy szpitalne typu podkłady, wkładki laktacyjne, stanik do karmienia, bepanthen ,majciochy, kapcie, koszule i szlafrok juz miałam a dla maleńkiej dzisiaj wszytsko do pępuszka także jestem gotowa w razie wu.

Emmax jak ja nienawidzę dentysty, uhhh dobrze,że u Ciebie wszystko w porządku, ja zapobiegawczo dziennie piję wapno musujące z wit.C coby zębolów nie stracić. Ja mam do podmywania Nivea intima ale nie wiem czy mnie nie uczuli....

Fajny ten pamiętnik dzidziusia heh.

Akompf ja też wpadam na kopytka 🤪

Dzisiaj cały calusieńki dzień byliśmyu na zakupach dla mamuśki i dzidziusia, kupiliśmy mnóstwo ciuszków, pościel, sprawy higieniczne dla mnie i małej i po prostu nie mogliśmy się w bagazniku zapakowac tyle tego było :laugh: 🤪 No ale w końcu moge być spokojna, że juz wszystko mam. Ufff. Jeszcze sobie gratuisek kupiłam za ten 1 dzień czekania- sweterek hehehe, mój D. juz był tak zmęczony, że się nie sprzeciwiał niczemu heheheh.

Miłego wieczorka!

Zajrzę później!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AgnieszkaW - hahahaha miłego wieczoru!
Wiola! Ale zaszalałaś! Fajnie masz 😁 W końcu to juz niedługo :P Czekamy na fotki!

Kurde, zważyłam się i dobiłam właśnie do magicznej dziesiątki... hmmmm, mam nadzieję, że za dużo już nie utyję 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie co do wagi, jak byłam u doktorka 12 października to ważyłam 76 kg a jak trafiłam do szpitala to 74,900 czyli gdzieś ubyło mi ponad kilogram albo waga wadze nie równa 🤨
Idę teraz w poniedziałek więc zobaczę ile dokładnie ważę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczynki ten pamietnik dzidziusia jest rewelacyjny 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃
uwielbiam ten kawalek :

"...Bywa, że nawet sobie tańczymy. Co to musi być za kobieta! Oddałbym kawałek pępowiny za to, żeby choć przez chwilę ją zobaczyć. Czasami mi się śni, że się do niej przytulam. I jest mi wtedy tak dobrze, tak cudownie.."

i ten tez jest swietny:

"...Każdy chce dotknąć brzucha na szczęście. Ale co byście powiedzieli, gdyby ktoś wam cały czas tak walił w drzwi? Postanowiłem ignorować te zaczepki. Jak ktoś się dobija, udaję, że mnie nie ma. No, chyba że to mama albo tata. Ich puknięcia rozpoznaję od razu. Śmieszy mnie, jak tata łapie mnie za kolano i podekscytowany wykrzykuje: „Łokieć! Łokieć!”..."

W ogole caly ten opis 9 miesiecy jest superowy 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...