Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Witam Grudniówki 🙂

Noc koszmarna, jakieś głupoty mi się śniły a nad ranem tak mnie żołądek bolał ze masakra 🤨

Mittka obie sukieneczki śliczne ale mnie nr 1 bardziej się podoba 🙂

Też noszę okulary ale plusy więc nie mam się czego obawiać 🙂

Kamil jak ma czkawkę to czuje tak na dole bardziej, w piątek już będę wiedziała na 100 % co i jak 🙂 no i 5 listopad decyzja cc czy nie 🤨

O 16 wyjazd do teściowej, zamówiłam sobie pomidorówkę z ryżem i pierogi 🤪 gotować lubi i to jest jej plus, chyba jedyny 🤨

Pojawię się pewnie jutro w nocy dopiero więc miłego dzisiejszego i jutrzejszego dnia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczynki 🙂
Wlasnie wstalam i uciekam na zakupy.
Fredeczko ja pracuje w supermarkecie teraz na kasie bo nic innego nie moge no chyba ze skladanie zamowien itp bo przeszlam na zastepce kierownika wiec nie jest az tak ciezko. Chociaz non stop mnie sadzaja na kase 😠 😠 bo mowia ze narazie nie chca zebym sie przemeczala..

Co do sukieneczek to obie sa sliczne ale jakbym miala wybierac to tez wybralabym ta druga 🙂

Ok dziewczynki uciekam na szal zakupow :evil: :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do oklaskow widze ze znikl mi jeden,
Widze emmax ze dalej masz focha wiec sobie miej ja sto razy nie przepraszam ale oklaska niestety Ci nie odebralam bo bylo by to zbyt dziecinne. Za to widze ze posadzilas mnie i mi tez odebralas.. Milej zabawy wiec jesli sprawia Ci to przyjemnosc :laugh: :laugh: :laugh: Niepotrzebnie sie nakrecasz... Nie zapominaj ze jestes w ciazy i powinnas sie relaksowac a nie stresowac...

Dobra ide bo nie bardzo widze jedna z grudnioweczek obudzila sie nafoszona.. Ni mam zamiaru sie stresowac przez jedna osobe... Ide na zakupy :evil: :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kochana Julio niestety nie odebrałam Ci oklaska, gdyż nigdy Ci go nie dałam, i nie czuje się upoważniona do odbierania oklasków przyznanych przez inne osoby, więc się pomyliłaś, a focha nawet na Ciebie już nie mam:laugh:

co do czkawki, to mała miała ją chyba 2 razy i też czułam ją pośrodku brzucha tylko po lewej stronie a jest ułożona główką w dół 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mittka to zdolniacha ta Dominiczka 🙂

ja na prawdę nie zabrałam Julii tego oklaska, a swoją drogą ciekawa jestem kto nam je zabrał i za co, niech się przyzna to dostanie ode mnie kilka kolejnych:laugh:

Julia uwierz lub nie ale nie mam do Ciebie urazy, i nie masz za co mnie przepraszać, w sobotę napisałaś tylko swoje zdanie, a, że było wyrażone w taki a nie inny sposób to nie musiało mi się to spodobać i napisałam o tym, więc proszę Cię daj już spokój i postaraj się powstrzymać od takich postów jak napisałaś wcześniej o "jednej osobie", nie znamy się i po co te niesnaski:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emmax czasem osoba nie związana z nami może to zrobic bo akurat ma taki kaprys i nic na to nie poradzimy.

No aż mnie zadziwiło dzisiaj to moje dziecko wczoraj 4+ z dyktanda gdzie nie miała żadnego błedu ortograficznego a dzisiaj żadnego błedu nie zrobiła na teście z polskiego,a pozostałe dwie 5 to z religi za zdrowaś mario i ojcze nasz 🤪 hehe ale co tam też się liczą 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Mamusie

co za noc, codziennie od 4 rano nie mogę spać, chyba mała przyzwyczaja mnie do nieprzespanych nocy.

widzę,że rozmawiacie o wadach wzroku, ja mam wadę -3,25 i od 10 lat noszę soczewki kontaktowe, temat wad wzroku mam obcykany, bo w pierwszym trymestrze miałam wirusowe zapalenie oka i sporo nieprzyjemności. Ani krótkowzroczność ani dalekowzroczność nie jest wskazaniem do cc niezależnie od wady, istotne jest tutaj podobno w jakim stanie jest dno oko i badaniu pod tym kontem dobrze jest się poddać przed porodem. Tak przynajmniej twierdzi moja pani okulistka. Ogólnie wada wzroku tylko w skrajnych przypadkach jest wskazaniem do cesarki, więc niedowidzące z lekka Mamusie nie przejmujcie się 🙂 Mnie przeraża to,że nie można rodzić w soczewkach i że nie zobaczę w pierwszej chwili swojego dziecka, bo w okularach totalnie nie umiem chodzić 🤪 ale może nie będzie tak źle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny!

Polozylam mala spac i przyszlam was odwiedzic 🙂

Akompf ja mam wiecznie spuchniete kostki i to baaaaaaardzo mocno 😞

Mittko mi sie obie podobaja i nie wiedzialabym na ktora sukienke sie zdecydowac :P

Aga84 podobno po ciazy wlosy straaasznei wypadaja wiec ja pofarbuje jeszcze przed porodem bo mi zawsze po farbowaniu wypadaja a nie chce byc lysa :P

Emmax ja juz wole ,zeby ktos mi w krocze zagladal niz w zeby haha :P a tak serio to poprostu slabo mni sie robi od zapachow u dentysty ale ogolnie to jakos sie nie boje specjalnie. Raz nie bylam 4,5 roku i mialam tylko 1 zeba do leczenia
🙂 a oklaski to mi ginely kiedys na bierzaco 🙂 ale nie wiem dlaczego :P a kto mial Ci zabrac? 😉


Moja mala chyba tez nie jest glowka w dol tylko lezy tak pleckami do wyjscia 😞 i smuci mnie to bardzo bo nie chce za nic w swiecie cesarki... 😞

A ja wzrok mam wrecz idelany hehe :P

Julia za kasa tez czasami bywa ciezko, tymbardziej ,ze siedzisz tyle godzin :/

Emmax i Julia a wy o co sie klocicie?? :P

Lece dziewczyny. Musze dzieciaki jakimis grami planszowymi zajac bo by tylko tv caly dzien ogladali... :/ wlasciwie to im sie nie dziwie, bo taki dzien ponury i ogolnie to od soboty w domu caly czas siedza :/ papa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...