Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Nie wiem Julio, przed porodem powinien się obniżać, teraz to chyba za wcześnie... echh ja to specjalistką w tych sprawach nie jestem. Byłam u lekarza i kazala mi się oszczędzac...

Emmax słodkich snów , buziaczki :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moj brzusio i tak jest nisko cala ciaze ale ja mam jedno poronienie za soba 😞
Chyba niedlugo pojde na zwolnienie z pracy bo zaczyna mi byc coraz ciezej. I jak piszesz ze powinien sie obnizac pod koniec to wydaje mi sie ze jednak popracuje tylko 3,4 tygodnie i zwolnienie a planowalam przejsc na urlop dopiero 10-15 grudnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Ty jeszcze pracujesz kobieto?? Podziwiam, naprawde. Juz kiedys tu pisałam, że medalu za prace nikt Wam nie da (tym które tak długo w ciązy pracują) ja na zwolnieniu jestem od poczatku ciązy 🙂

Julio a ja Ciebie chyba nie mam na NK to link do mojego profilu, zapraszam 🙂 http://nasza-klasa.pl/profile/28424429
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agnieszko bo mnie nie ma w ogole na nk ze wszystkimi znajomymi jeste na skype ale dziekuje i buziaka zostawiam 😘 😘
Nie ma mnie tam bo zamiast cos robic to wiecznie tam przesiadywalam wiec postanowilam przejsc na skype...
A co do pracy to jeszcze troszeke i sie zwolnie na macierzynskie bo wiesz ja mam tak ze jak nie pracuje to mam tysiace mysli zwiazanych z dzidzia typu czy wszystko jest ok czy ten rodzaj bolu to dobrze a czy ten to zle itp a jak jestem w pracy to jakos nawet czas szybciej leci...Chociaz ostatnio zwolnil wiec postanowilam ze juz niedlugo przerwa:laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nocka bez częstego siusiania fajnie by było 🤪 4 razy to tak minimum i jeszcze chrapanie męża to tak średnie mam te nockiprzespane 🤨 ale fajnie mi się śpi od 6 jak mąż wyjdzie do pracy i tak do 11 się wyleguję 🤪

Pamiętam jak moja siorka sudokremu używała i mówiła na niego cudokrem 😁 bo jak tylko jakieś zaczerwienienie było to po nim przechodziło a tak to przy każdej zmianie pieluszki oliwką smarowała i było ok, też tak mam zamiar robić 🙂

Brzuszek mi się nie obniża wręcz wydaje mi się że wysoko jest bardzo, wyglądam jakbym piłkę połknęła 🤪

W piątek mam wizytę u gina i dowiem się ile waży mój synek kochany 🙂 😘

Uciekam spać tzn spróbować spać, pa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam dziewczyny fajnym pazdziernikowym porankiem! 🙂

Mittka z tymi slabosciami co Ci sie robia to moze lepiej do lekarza sie zglos??

AgaW jakiekolwiek imie wybierzecie musicie pamietac,ze ma je na cale zycie ( chociaz mozna zmienic po 18stce ale tylko jak jest osmieszajace itd )

Jesli chodzi o podklady to u nas w szpitalu daja ,wiec nie kupuje raczej...

Moj ma na imie Marcin i osobiscie mi sie podoba. pozatym jest jeszcze Sandra, Łukasz, Asia, Ola i teraz Daniel... wiec imiona ladne 😉 tylko baba popier......

Mittka no to ladnie was wykorzystywali :P

AgaW ja mam mała Wiki w brzuszku ( przynajmniej wedlug mojej Pani doktor :P ) albo Sebastiana 😉

Emmax o co chodzi z tym, ze przez jakas dziewczyne mialas skonczyc z brzuszkiem?? :P

A ja chcialam wczoraj spakowac torbe do szpitala i co sie okazalo? torby nie mam !! 😠 moj brat sobie wzial wszystkie torby z domu tylko jedna zostawil taaaaaaka wielgachna i na dodatek jeszcze cos tam rozdarte jest 😠

Ja przed snem praktycznie wogole nie pije i wstaje 1 raz albo wogole 😁 😁 😁

Julia no ladnie... jeszcze pracujesz? ojjj.... a jako kto pracujesz?

PannaNikt mi sie obnizyl kilka dni temu a przynajmniej mam takie wrazenie i Marcin tez... hmm :/ zaczynam sie martwic...

Wczorajsza nocka byla dla mnie straszna... :/ bo nie spalam od 24 do 4 nad ranem :/ a dzisiaj noc poprostu IDEALNA 😁 ani raz nie wstalam na siusiu ani nawet nie przebudzilam sie wogole :P i kregoslup tylko troche boli a brzuch wogole nie boli :P

ja teraz chwilke na allegro wejde i lece zjesc sniadanko i sie szykowac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
i widze,ze z rana pierwsza tutaj bylam 😁 hehehe 😉 teraz pewnie codziennie tak bedzie, bo teraz wstajemy o 6.30 i jak nie myje rano glowy to duzo czasu mam :P

papa dziewczynki, ja lece najwyzej jak mala bedzie dlugo spala to wtedy sobie wejde na brzuszka was poczytac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry Brzuszki-leniuszki 🙂

Fredeczko mnie też się brzuchol obniżył, spokojnie całą dłoń (i jeszcze troszkę miejsca jest)miedzy cycki a brzuszek wsadzę.
Wiolu mnie też się jedzonko pcha pod prąd 😞 paskudne uczucie...
Co do siusiania w nocy to wstaje tylko raz (między 3 a 5 rano) ale za to od tej godziny zazwyczaj już nie śpię... Chociaż dzisiaj przespałam całą nocke:laugh:

Męczy mnie ból splotu łonowego 😞. Normalnie przez niego ledwo się kulam.
:laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkie!

Asiula - piękny zestaw ciuszków!
Ami - odpoczywaj i nie przemęczaj się :* Dociągniesz do bezpiecznego pulapu i urodzisz śliczną córeczke o ślicznym imieniu 😁 Kurde, aż strach, bo zaczynamy sie powoli rozpakowywać 🙂
PannaNikt - a próbowałas herbatke rumiankową?
Fredeczka - tak w Obornikach jest szpital, ale będę walczyc jak lwica, zeby rodzić tam, gdzie zaplanowałam! Co do próbek Sudocremu to ja dostałam wtedy na tej akcji w Poznań Plaza - co robiłam USG i dowiedzialam się, że będziemy mieli córeczkę 😁
Mittka - powiedz proszę kiedy sie mierzyłyśmy, bo szczerze mowiąc nie zapisałam, ale wiem, że Ty masz wszystko ładnie ponotowane 😉
Emmax - owszem, zdarza się 🙂 🙂 i jest to średnio przyjemne, szczególnie, że czasami wcale nie muszę się schylać :/
AgnieszkaW - Róża wzięłam sobie jako trzecie imię - na bierzmowanie :P
Julia - mi się nie obnizył brzuszek, a w nocy nie musze wstawac na siku 😁 Ale ze mnie szczęściara! 😁
DagiM - mnie tez ten ból przesladuje... czasami jest nie do wytrzymania 😞

Wczoraj zauważyłam, że mam opuchniete kostki delikatnie, myslałam, że po nocy przejdzie ale ni chu chu! Kurde sama nie wiem, bo zjadlam wczoraj miche popcornu solonego i słony rosołek wypiłam i kurczak też dość słony... Pewnie od tego... hmmm

Ide dzis do fryzjera! Nie wiem co zrobię ale pewnie obetne włosy bo już mnie ogromna nuda dopadła z tą fryzurą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry, ja dzis troche poleniuchowalam w lozku bo D ma dzis wolne bo beda dokanczac garaz...

dzis przyjada do mnie znajomi ze sowja 1,5 roczna coreczka wiec jeszcze troche i bede sie kapac bo beda okolo 13..

ja na siuski tez wstaje 3-4 razy w nocy.. a przy okazji wylaczam tv bo D zasypia przy filmie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie dziewczynki 🙂

Akompf już Ci mówie mierzyłyśmy się 16 października 🙂 No i ja wczoraj sie zmierzyłam więc przybył mi tylko centymetr 🙂

A ja w nocy rónie wstaje ale góra dwa razy 🙂

Właśnie przeglądam sukienki komunijne bo dziś wybieraliśmy 🙂 i nawet nie jest tak najgorzej z tmi naszymi mamami gust mają znośny 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej laski 🙂

A ja spałam dziś jak aniołek :laugh: Ani razu siusiu i ani jednego przebudzenia 🤪 🤪

Co do wkładów to ja kupiłam Belli 🙂

Ja mam brzuszek obniżony na 4 palce także chyba nie jest tak źle 🤨 🤨 🤨

A mi centymetr gdzieś wcięło więc się nie zmierzę :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mittka, dzieki 😁 A poprzednie mierzenie mozesz podać? Ostatnio mi podawałaś ale ja sklerotyczka zapomniałam zapisać 😁 Od ostatniego mierzenia przybyło mi 2 cm 😁 Ciekawe ile kilogramów 😉 zaraz pójde do mamy sie zważyć 😉

A te sukienki komunijne to wszystkie takie same będą? Myślałam, że teraz w albach wszystkie dzieciaczki idą...
Wybor takiej sukienki to prawie jak wybór sukni ślubnej co? 🙂

Też muszę zaopatrywać sie powoli w te podkłady i inne...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a jeszcze poprzednie 2 października 🙂

No sukienki mają być takie same,na alby żadna z mam sie nie chciała zgodzić i ja też bym sie nie zgodziła.Jeśli mi się spodoba sukienka to pójdzie w takiej samej a jak nie to bede walczyć :P na razie stanęło na dwóch które najbardziej mi sie podobają więc nie jest tak źle 🤪 właśnie Akompf zależy mi żeby to nie była sukienka jak do ślubu ma być skromna.Po za tym moja jest chudzina więc nie zamierzam jej ponakładać dziesieć warstw falbanek 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...