Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny mnie tez boli krocze , ale o dziwo tylko w nocy przy przekręcaniu a w dzień czuję sie całkiem dobrze 🙂

Mittka a powiedz mi czy przyszło Ci juz to łóżeczko??
Bo ja własnie chcę je zamówić bo gościu wystawił znowu je na sprzedaż i pytam o materacyk , dlatego że on własnie ma pianka-gryka-kokos i chcę od razu u niego kupić.
Napisz mi Mittko jak juz masz to łóżeczko jakie jest w rzeczywistości, czy w miare solidne i czy takie ładne jak na zdjeciu 🙂

PannoNikt ja na zaparcia jadłam orzechy włskie (dużo) i popijałam mlekiem zimnym z lodówki - przepraszam za wyrażenie , ale sraczka murowana 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Witam Grudniówki 🙂
Ale dzisiaj jakiś dzień smętny za nic mi się nie chce wziąć 🤨

Witaj AgnieszkoK z powrotem, jak dobrze że wszystko ok 😘

Słyszałam że jak jest gryka w materacu i dziecko jak będzie większe siku zrobi czy nawet coś niechcący się wyleje to ta gryka zaczyna śmierdzieć bardzo 🤨 ale jak jest na prawdę to nie wiem ale kupiłam kokos pianka kokos nie chcę ryzykować zapaszków:P

Panno Nikt ja też mam straszne zaparcia i hemoroidy do tego ale nic cudownego nie ma żeby to jakoś złagodzić przynajmniej dla mnie bo już wszystkie metody wypróbowałam i jakoś większej ulgi nie poczułam 🤨 😞

Wyskoczyła mi opryszczka na wardze i muszę się męczyć teraz bo kiedyś już miałam i gin powiedział że nie można żadnych specyfików używać do tego 🤨

Jutro z mężem jedziemy po południu do teściowej i będziemy aż do środy późnego wieczora, już zaczynam się nastawiać psychicznie bo jutro jeszcze nie zdążę 🤪

Idę do lumka i po zakupy na obiad, pewnie zajrzę w nocy jak zwykle 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nadrobiłam zaległości, za godzinkę kilka stron, jak zwykle, może [powinnam się powstrzymać ale napiszę moje informacje odnośnie sudokremu itp.

więc tak na szkole mówiono nam, że sudokremu powinno się stosować cienką warstwę i ją wetrzeć w skórę nie zostawiać na skórze bo jest to coś ala antybiotyk i należy stosować tylko gdy jest zaczerwienienie skóry, maści linomag można stosować ile się chce i nie trzeba jej wsmarowywać, podobno jest tez dobra na nasz brzuchol po porodzie bo ma dużo witamin, do sutków położna polecała nam maść Maltan, podobno rewelacyjna i dużo lepsza od tego bepantenu czy czegoś tam, ja tylko w necie wyczytałam, że powinno się ją stosować już 2 msc przed porodem, jeszcze dopytam w piątek o tą maść

Ewunia trzymaj się tam i przecieraj szlaki w naszym szpitalu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AgnieszkaW jeszcze czekam na łóżeczko bo mają wysyłać pod koniec tego tygodnia więc pewnie dopiero po niedzieli będę mogła Ci powiedzieć coś na temat łóżeczka.

Ja używałam sudocremu jak już pupcia bardzo się zaczerwieniła a tak to zasypki używałam.Maści na sutki nie stosowalam bo nie miałam takiej potrzeby :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AgnieszkoK u mnie to chyba jest to co przeczytałam:

Przedwczesny poród czy skurcze Braxtona- Hicksa? Prawdopodobnie już od połowy drugiego trymestru zwracasz uwagę na oznaki przedwczesnego porodu. Teraz, kiedy zaczął się trzeci trymestr, twoje ciało może zacząć przygotowywać się do porodu. Te wstępne skurcze zwane są skurczami Braxtona-Hicksa. Różnią się one od skurczów porodowych i nie stanowią żadnego powodu do obaw. Jak poznać różnicę? Jeśli skurcze są nieregularne i zanikają, gdy zmienisz pozycję to oznaka że do porodu jeszcze daleko.

A po za tym to czuje się dobrze no nie wspomnę o tym że bym poszła spać. Ale nie da rady może jak wrócę z pracy:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znów dostałam sms-a od Ewy.
Niestety musi zostać w szpitalu. Jutro powtórzą jej badania i jak nic się nie poprawi to zaczną leczyć antybiotykiem 😞 😞 😞 Przesyła buziaki dla Nas wszystkich 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jejku ja tez musze torbę spakowac...
Wiecie czego się najbardziej boję?? Cięcia krocza, no bo jak oni na żywca tną , matko jedyna ...

Emmax ja tez słyszałam , że Sudocrem najlepiej używac tylko wtedy gdy jest taka potrzeba i cienką warstwę 🙂

Biedna Ewa ....

U mnie słonko wyszło, więc powiesze pranie na balkon 🙂

I zaraz ide na miasto po jakąs wędlinkę bo pustki w lodówce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biedna Ewa ☺️

Ja stosowałam sudokrem tylko jak małej pupa była podrażniona, nie stosowałam go jak np. moja bratowa przy każdej zmianie pieluchy.
Za to używałam również... mąki ziemniaczanej jako zasypki. Może o tym słyszałyście, może nie... Ale na moją małą żadne pudry nie działały, za to mąka jak najbardziej 🙂

A co do orzechów i mleka... Nie mogę orzechów, jestem alergikiem ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biedna Ewa 😞 Ale lepiej, że jest pod okiem specjalistów...

Agnieszka84 - co do dziwnych snów to też miałam dzis hardcore 😁 Nie dotyczył on porodu ani ciąży ale śniło mi się, że szukałam pracy i jeden pracodawca sie do mnie dobierał a drugi mnie bił po głowie, bo nie umiałam czegoś zrobić... 😁 Ale masakra! Mąż się śmiał, że takie głupoty mi sie śnią, a poza ty sie dowiedziałam, że gadam i często śmieję się przez sen hehehehhe

Gosiag - ja nie mam jeszcze żadnych skurczów...
Sudokremu miałam die małe próbki, ale została mi jedna, bo maż wykorzystuje go do swoich dolegliwości 😁 Jemu pomaga 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację Agnieszko, i tak źle i tak niedobrze.

A mój mąż mnie wnerwia 🤨 Zmacał mi ostatnio brzuch i powiedział, że dziecko jest źle ułożone i będę mieć cesarkę.
Normalnie od samego początku życzy mi drugiej cesarki, czego ja unikam jak ognia 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...