Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
o właśnie... bo mały urodził się 2 ty później i był taki pomarszczony...
dziękuję za pomoc 🙂 to teraz czas się wybrać na małe zakupki 🙂

Kurcze, mój mały też jakoś nadzwyczaj pobudzony jest od kilku dni... czasami to aż zawyję z bólu, szczególnie jak wierci mi się w okolicach wątroby... cały brzuch mi się rusza, jakby zaraz miął mi jakiś obcy z niego wyjść 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agnieszko K witaj 😘 😘

Nadrobiłam forum, porównałam listy wyprawek i zastanawiam się czy nie mam za mało tych rzeczy dla Antka, tym bardziej, że to zima i wszystko paskudnie wolno schnie... Echh......

Ja sobie dzisiaj część rzeczy poprałam w płatkach, kolejna partia jutro.
Wyskoczę chyba na chwilkę na jakieś szybkie zakupy uzupełniające. Brakuje mnie tylu rzeczy a za 2 tygodnie do szpitala 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
A jakoś nie mam serca (i zaufania :P ) zostawiać męża z listą zakupów, wolę mieć spokojną głowę, że wszystko jest gotowe i czeka na malucha.
I powiem Wam w tajemnicy, że też pomału ogarnia mnie strach ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biedna Ewa 😞 przesyłam jej telepatycznego buziaczka 😘

Dziewczyny czy materac pianka-kokos-gryka jest dobry?? Jaki Wy macie??

A kosmetyków dla małej to ja mam dużo więcej ale wypisałam te najważniejsze 🙂 [img size=267]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/DSC05334__320x200_-4cdda6f23466a73dad065c5fe002640f.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam was dziewczyny ponownie 😉

Mala sie bawi ksiazeczka a ja zasiadlam do was 😁

A ja jakos nie odczuwam ,ze to juz wszystkich swietych hmm...

AgaK witam! 🙂 mam nadzieje,ze juz lepiej sie czujesz?

Aga84 niestety to norma :/

Ja tez wyslalam na ta lovelle 🙂

Do pepuszka tez mam gaziki Leko. 20szt chyba starczy? jak nie to dokupie 🙂

Do oczek i noska mam sol fizjologiczna.

Czapeczki zimowe mam 4 , 2 udalo mi sie w lumpku upolowac w tym jedna ta dynia smieszna :P

Lece dziewczyny, bo pani ze szkoly dzwonila,ze Łukasz mowi,ze mu zimno i rozgrzany jest :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Współczuję Ewie tego leżenia w szpitalu. No, ale teraz zdrówko jej i maleństwa najważniejsze.
Mam nadzieję, że niedługo wyjdzie.

Dziewczyny szukam cudownego antidotum na zaparcia 🙂 Już nie wiem co mam robić, ale jest coraz gorzej 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agusia - musimy wytrzymać, mnie tez krocze nawala jak głupie...
ale ważne, że z naszymi maleństwami wszystko jest okej... Dla nich wytrzymamy wszystko 😁 Nawet poród 😁

Mi tez brakuje drobnych kosmetyków i muszę Sudokrem kupić, siostra radziła, żeby się też zaopatrzyć w Bepanthen (na odparzenia dupci i nasze sutki) i może Linomag (podobno do dupci rewelacyjny) 😁

czekam nadal na łóżeczko... a jeszcze muszę kupić pościel...

Aha! Wypłatę dostałam w końcu! A najgorsze jest to, że zaraz jej nie bede miała 😞 ehhh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AgaK witaj spowrotem!!!! Ciesze się, że wróciłaś w dwupaku, poczekaj jeszcze ze 2 tygodnie na rozpakowanie :P

Ja mam dzisiaj wrażenie, że mi Majka koniecznie chce wyjść przez pępek, w dodatku tak się rozpycha po kościach miednicy, że zwariować można :laugh: jakby breakedance się ju z tam uczyła, ałłłłłłłłłłłłłłłłłłłaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...