Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
No to super 🙂

A ja o dziwo ostatnio i jakaś spokojniejsza jestem a i humor mi dopisuje,ciekawe jak długo :P
Wiadomo że wszystkich świętych to nas taka nostalgia dopadnie to zawsze Dla mnie było takie święto wyciszenia.
Emmax i pewnie hormony troszke szaleją,nie smutaj sie bo i dzieciaczek też odczuwa Twoje złe samopoczucie.Łap buziaka na lepszy nastrój 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiolka to ty za tydzień już śmiało możesz rodzić, a ja dzisiaj 8 msc zaczynam:laugh:
moja sis urodziła córę 3 tyg wcześniej, więc może to byc już niebawem:P

a ja to od czwartku taka jestem, i chyba mi już tak zostanie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziewczyny, widzę że nie tylko ja zaczynam się przejmować rolą mamy... Też zaczynam się obawiać jak to będzie... Ostatnio mnie taki strach obleciał, że będę miała dziecko, że szok... Normalnie szok... Zaczynam się bać porodu, ale może nie bólu, tylko tego że coś może pójść nie tak... ten czas tak szybko zleciał... ani się obejrzę a już będę wrzeszczeć na porodówce 😞 Ale już bym chciała mieć naszego synka w ramionach...


Poza tym muszę powiedzieć, że jesteście niesamowite... Ostatnio w zeszłym tygodniu napisałam tu coś tam... i weszłam po dwóch dniach to musiałam przelecieć 70 stron żeby znaleźć swój post a i tak go nie znalazłam 🙂 Przy 70 stronie się poddałam 🙂 [img size=499]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/a-3803097ee02141001a3f0401a9bfb53b.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witaj AgnieszkaK, super ze do nas wrocilas 🙂

wlasnie wrocilam z zakupow,chyba troche przesadzilam z ta siatka bo ledwo doszlam i brzuch mnie teraz troche boli...

sasiad szedl za mna od sklepu, myslicie ze zaproponowal ze wezmie mi siatke? hihi
musze dodac ze ma 25 lat a w prawej rece trzymal piwo wiec napewno mu bylo za ciezko by mi pomoc i tak szedl za mna az do 3 pietra 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Kajtucha tak to już jest na tym naszym forum :laugh: :laugh: No ja zaczęłam się konkretnie bać bo właśnie wróciłam ze szpitala 🤨 Miałam przedwczesne skurcze ale rozwarcia nie mam i szyjka mi się nie skraca 🙂 Lekarze powiedzieli że jeszcze z 2 tygodnie niech posiedzi w brzusznym inkubatorku a potem niech się dzieje wola nieba powstrzymywać nie będą 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agak wszystko juz ok?

Aga84, niestety jak kogos nie poprosisz to nikt nie zauważa że jesteś w ciąży, mi się w sobotę w sklepie słabo zrobiło, i sobie kucnęłam pod scianą to nikt z kolejki nie zauważył, nawet ludzie stojący za mną, tylko później przyszła taka kobieta przyniosła mi wodę i powiedział, że mają mnie przepuścic, to wszyscy jakoś zauważyli:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niestety doświadczyłam tego samego... stałam w urzędzie komunikacji czekając na wejście do jednego z pokoi, ukucnęłam bo mi słabo się zrobiło i jakby nikt nie zauważył... To znaczy wszyscy patrzyli jak na..idiotkę, ale żeby ktoś podszedł zapytał czy wszystko ok, chociażby wpuścił przed sobą w kolejkę to nie... i co najgorsze- w większości przypadków ustępują mi mężczyźni, kobiety pozostają nieugięte... no chyba że starsze babcie w tramwaju. raz miałam taką sytuację, że starsza babcia chciała mi ustąpić, a młoda- może 15tka- obok nawet nie drgnęła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...