Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

AgnieszkaK - witaj spowrotem!!!!!! Pustki nastały na forum a przez weekend szczególnie! :P
Agnieszka84 - daj Ty sobie kobietko spokój z noszeniem! Ogólna znieczulica ogarnia niestety i młodych i starych! W tramwaju ostatnio jechałam chyba z 20 minut stojąc, bo ani zachlany pijaczek ani młodzian jakoś nie zauważyli nad sobą brzucha 😁 Tylko nagle ciekawie się za oknem zrobiło 😁 A ja nadal mam odruch ustępowania miejsca staruszkom i strasznie mi głupio jak zajmuję im miejsce z racji swojego odmiennego stanu...

Kajtucha - widzę podobieństwo synka do mamusi 😁 Też mnie ogarnia strac powoli, a tak sie zastrzegałam, że się nie boję! :P
Informacja techniczna: żeby znaleźć swój ostatni post wejdz na swój profil, w zakładke 'forum' i wyswietli się lista 10 ostatnich Twoich postów...

Nocka znowu taka srednia chodź jakoś nie bardzo muszę chodzić w nocy do toalety 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze dziewczyny jak mi Was brakowało 😉 Taj się za Wami stęskniłam jak dziecko za mamusią :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

A tak w ogóle dziękuję za pozdrowienia i za ciepłe słowa wsparcia 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o porodzie to nawet nie wspominajcie bo jak o tym mysle to juz cala mokra jestem.. boje sie bardzo...

nawet nie bolu ale zeby ktos by ze mna jak sie zacznie i zeby wszystko poszlo w miare szybko i zeby szycie jak cos nie bolalo..

torba juz spakowana.. do lekarza 2, za tydzien i musze sie o wszystko wypytac..

teraz jestem zla na siebie ze dzwigalam bo mnie brzuch boli a wlasciwie kluje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha! Emmax! Jak będziesz takie głupoty wypisywała to osobiście przyjade i Ci dupsko skopie :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

W końcu kto jak kto ale grudniówki muszą trzymac sie razem! 😁
Mittka - dobrze, ze masz takie dobre koleżanki 😁 i ekspedientki 😁 A kolejka nie wrze jak podchodzisz bezpośrednio? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga84, ja też się boję, że będę wtedy sama i że będę musiała dzwonić po karetkę, a tego bym nie chciała 😉

co do szycia położna nam mówiła, że to nie boli bo już wtedy dają znieczulenie miejscowe i jeśli zacznie cię bolec to muszą dać więcej , ale siora mówiła, że ją bolała jak cholera, chyba bardziej niż poród 🤪

dziewczyny czy można w aptece kupić spirytus 70% do pępka?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Akompf jeszcze nie korzystałam z tego przywileju w tym sklepie :P więc nie wiem jak by zareagowała kolejka,ale czasem jak trafią na mój wredny nastrój to ja bardzo chętnie porozmawiam sobie z tymi kolejkowiczami 🤪 już raz tak zrobiłam w przychodzni kobieta mnie oskarżyła że weszłam bez kolejki,a ja jej zza rogu wyskoczyłam i mówie.Jakieś wąty mówie niech się pani nie boi nie wejde bez kolejki,się zdziwiła kobietka głupio jej się zrobiło a ja taka dumna chodziłam 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja właśnie nie chcę tych gazików, bo nimi nie dotrze się do samego brzuszka, a to jest bardzo ważne, żeby kikut i przy brzuszku dokładnie przemywać, bo chciałabym się tego szybko pozbyć, no cóż jak nie będzie w aptece to zwykły rozrobię 🙂

uciekam na jakieś małe zakupy, do później 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No witam Was dziewczynki 🙂

10 stron to ja rozumiem 🙂 jem sobie śniadanko, czytam fantastyczną lekturę czyli nasze forum 🙂

AgaK jak ja się cieszę, że w końcu jesteś i najważniejsze, że wróciłaś jako kinder niespodzianka 😘 😘 😘
Jeszcze musimy na Ewe poczekać.. ciekawe co tam u niej ?

A dziś muszę wyprasowac ciuszki, które prałam w sobote w płatkach mydlanych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczynki.

AgnieszkoK nawet nie wiesz jak się cieszę, że wróciłaś!!! Brakowało mi tutaj Ciebie!
Ciekawe co u Ewy 🤨

Emmax zakaz smucenia się na forum!!!

Ja jakiś tydzień temu spisałam sobie co mam z ubranek i raczej nic nie będę już kupować. Dopiero dzidzia jak się rodzę to kupię coś zgodnego z płcią.

Moja lista wygląda tak:
Rozmiar 56
Kombinezon 1szt
Pajace 9szt
Śpioszki 3szt
Kaftaniki 3 szt
Spodnie bawełniane 2szt
Bluza i spodnie 2 komplety
Koszulka na ramiączkach 1szt
Body 2szt
Łapki niedrapki 3szt

[bRozmiar 62]
Body długi rękaw 5szt
Body krótki rękaw 16 szt
Śpiszki 4 szt
Kaftaniki 3 szt
Pajace 5 szt
Bluza i spodnie 2 komplety
Sweterek 1 szt
Polar 1szt
Grube pajace 4 szt
Koszulka krótki rękaw 1 szt

Dodatkowe akcesoria
3 komplety pościeli
1 rożek
1 śpiworek do łóżeczka
2 śpiworki do wózka
1 otulacz
3 kocyki (bawełniany, polarowy i jeden bardzo gruby)

Wiolu nie pamiętam czy zapisałaś sobie skarpetki i rajstopki (chyba, że już masz 😉)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm chyba z tej Twojej listy PannoNikt zgapię sobie kocyk polarowy, bo mam jeden bardzo gruby akrylowy, drugi cieńszy puchaty i jeszcze by mi się przydał właśnie taki polarkowy.
Pościeli mam 2 komplety w tym 4 poszeweczki na podusie. Myślę , że to na razie wystarczy, tym bardziej, że juz któraś z dziewczyn pisała - na poczatku pościel słuzy jako ozdoba do łóżeczka 🙂
No i jeszcze spiworek do wózka, chyba się skusze na ten z owczej wełny 🙂
I zastanawiam się nad rożkiem usztywnianym jeszcze bo mam tylko miękki.

Kajtucha z kosmetyków i tych aptecznych to najpotrzebniejszy moim zdaniem Sudocrem na odparzenia, krem do buzki na każdą pogode na wyjścia na spacerki, mydełko i cos do smarowania pępuszka... hmmm dziewczynki dopiszcie jeśli coś ważnego ominełam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pościeli akurat mam tak dużo, bo dwa komplety mam po córce a jeden nowy. I oczywiście zgadzam się, że na początku służy jako ozdoba.
Co do rożka... Ja mam usztywniany, ale właśnie te usztywnienie mnie wkurzało zawsze, więc wyjęłam.
Z kosmetycznych rzeczy mam:
- patyczki do uszu, waciki
- do kąpieli Oilatum
- chusteczki nawilżane (ale je stosowałam zawsze na wyjścia, a tak przemywałam wodą lub po kupce brałam małą pod wodę 😉)
- sudokrem

Nie mam spirytusu, dopiero mama mi przywiezie, bo tu stosują tylko wodę do kikuta.
Oczka przemywałam wodą, bo nie mieliśmy z nimi problemów i na razie też nic nie kupowałam.
Muszę dokupić jakiś krem do buźki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...