Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
gosiag ja mam i spiwor i kombinezon bo stwoerdzilam ze jak bede dziecko trzymac w foteliku to spiwot nie ma rozciecia na nozki i nie wiadomo jak zapiac dzieciaka...

spiowor mam kremowy a kombinezon mam szaro, ciemno szary 🙂

D oglada bajki a ja za niedlugo bede sie kapac tylko mam lenia bo zjadlam sniadanie i pupa mi sie przykleila do gotela 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki 🙂

No to dziś godzinke dłużej się pogniotłam w łóżeczku :P ale spać nawet dobrze spałam 🙂

AgnieszkoW Gosia ma racje takie śpiworki już 8 lat temu tyle kosztowały bo ja też patrzyłam za takim dla Dominiki,ale w końcu dostała baaardzo grubaśny koc i nie kupiłam śpiworka 🙂

Zajadam sobie śniadanko a potem chyba kawki się napije i zjem pysznego ciasta od mamusi,szkoda tylko że sama 😞 eh jak ja nie lubie niedzieli kiedy jestem sama....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć dziewczyny 🙂

oczywiście pojawiłam się w pokojowym nastroju, ale jak czytam jak każda pojawiająca się osoba pisze o wczorajszej sprzeczce, i jeszcze jak zobaczyłam swój nick wypisany wielkimi czerwonymi literami to odechciało mi się pisania na brzuszku.

bawcie się dobrze:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie dziewczynki.
Wczoraj już tu nie zaglądałam, bo pojechaliśmy na kawę do znajomych.
A dziś się będę nudzić jak mops 🤨 Mąż znowu wziął sobie nadgodziny i nie będzie go cały dzień. Fakt faktem pieniądzie są potrzebne, ale ostatnie tygodnie czuję się osamotniona 😞
Dobrze, że jest córcia i małe brykające stworzonko w brzuszku 😉
Ostatnio mam przeczucie, że to synuś 🙂 Im bliżej rozwiązania tym częściej zastanawiam się nad płcią 😉

Cały czas trzymam kciuki za nasze brzuszkowe dziewczyny!
Kurcze AgnieszkaK ma termin jeden dzień po mnie, a tu już mówią, że za dwa tygodnie może rodzić 🤨 Gdzie ten czas ucieka?
Ostatnio powiedziałam mężowi, że jeszcze czterdzieści parę dni i już będziemy mieć dzieciątko. A on na to: A nie możesz jeszcze dodatkowo jakiś miesiąc poczekać? Bo ja jeszcze przygotowany nie jestem :laugh:
Myślałam, że go zabiję. To ja już jestem u kresu wytrzymałości a on chce bym chodziła jak słoń w ciąży 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry 🙂

Jejku to wychodzi na to że ja dziś o 11.20 wstałam 🙂

Fajnie że z AgąK lepiej 🙂

Emmax ale Tobą hormony rzucają !!! przestań się tu denerwowac i wracaj szybko na forum bo dostaniesz po dupie !!!


Mittko łap buziaczka na pocieszenie za te samotne niedziele 😘

Chyba kupie ten spiworek, to lepsze rozwiazanie od poscieli, na pewno nigdzie mi malutkiej nie podwieje 🙂 macie dar przekonywania mamuski hahah

Miałam isc do kościoła ale mam strasznego lenia, mam nadziejż , że Bozia mi to wybaczy 😞 poza tym cos mnie brzunio pobolewa, ale nie mocno na szczeście no i Ania fika jak zawsze 🙂

Miłej niedzieli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki Agnieszko 🙂

A właśnie sobie zrobiłam kawke i zadowalam się ciastem.
Też miałam dzisiaj iść do kościoła,ale znajoma zabierze córe godzine wcześniej na jakieś śpiewanie i zostaną tam już na mszy a potem je odbierze,więc siedze w domku i nie wychodze 🙂

PannoNikt nie przejmuj się mój mąż to wogóle żyje sobie błogo i nie przejmuje się że jeszcze nic nie jest przygotowane on zawsze na wszystko ma czas :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Brzuszate 🙂

Nadrobiłam zaległości.

Ja dzisiaj leżę do góry brzuchem - zalecenie lekarza i wpierniczam wszystko na co mam ochotę i czego nie będę mogła jeść za parę tygodni. Przed chwilką wrzuciłam w siebie michę bitej śmietany i rurek z kremem czekoladowym mniam :P . Muszę się "najeść" frykasów na zapas, bo przy dobrych wiatrach mam zamiar karmić Antka przez 12 mc 🙂.

A co do "sprzeczki" to już kiedyś na ten temat rozmawiałyśmy - ile ludzi tyle poglądów 🙂. Po co psuć sobie nerwy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
DagiM wsuwaj wsuwaj bo potem rzeczywiście mało będzie można 🤪

A ja już po wizycie gości,malutka już taka fajna się zrobiła 🙂 kurcze nie moge się doczekać mojej kruszynki 🙂
Oczywiście dwie reklamówki ciuszków znowu przywieźli.Jak mi się będzie chciało to może zrobie jakieś fotki żeby poruszyć troche to forum dzisiaj :P bo pustki że szok 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tu wchodze z zamiarem nadrobienia co najmniej 5 stron, a tu takie pustki 😞

Mittko wrzucaj te fotki, bo normalnie na forum wieje nudą ...

A ja zjadłam sobie z mężem pizze 🙂 taki leń nas ogarnął, że zamówiliśmy sobie z dostawą do domku, chociaż pizzerię mamy pod blokiem haha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba wyczułam, że ktoś wrzuca zdjęcia i mnie tu przywiało.

Pustki tu dziś niemiłosierne. Ale może to i dobrze, bo wzięłam się za zszywanie kołderki dla maleństwa 🙂

Mittka, ciuszki śliczne, ale te sukienusie wymiatają :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć laski!!!

Ale puuuuuuuusto!!!!

Mittka sliczne te ciuszki, widzę, że większość różowa, co ty zrobisz jak będzie ZONK i się synek urodzi :laugh: ? :P Na różowo go, a co!!! :laugh: :P

Wczoraj mój mężuś wziął mnie na rande vu i było fantastiko 🤪 dawno tak sobie nie podjadłam jak wczoraj hahhhaha i od razu 2 kilo do przodu :laugh: :laugh: :laugh:

Teraz szykuję ostateczną z ostatecznych list zakupowych bo jutro lecimy do Bośni na shopping :laugh: :laugh: i tu moje pytanko, spisałam sobie ciuszki rozmiarowo, podpowiedzcie mi czego jeszcze brakuje bo nie będzie nam się chciało znowu wracac na zakupy a ja nie chcę, żeby mi np. teściowa kupowała po porodzie bo mi czegos zabraknie: Oto ona:

50/56
Body na ramiączkach x2
Body długi rękaw 3
Body krótki rękaw 4
Pajac 1

62/68
Body na ramiączkach 6
Body krótki rękaw 10
Body długi rękaw 6
Rampers 2
Pajace 9
Śpiochy 5
Bluzeczki dł. Rękaw 3
Spodenki 3

74
Body na ramiączkach 4
Body krótki rękaw 3
Pajace 1

80
Bluzeczki dł.rękaw 1
Sukienka 1

++++
Czapeczki grube 2
Czapeczki cieńkie 2
Łapki niedrapki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...