Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Agnieszka84 - poszukaj w necie - ja przeczytałam, ze można wegiel leczniczy ew. smecte, a z domowych sposobów to kakao lub gorzka czekolada...
" 😜odczas biegunki bardzo istotną rzeczą jest uzupełnianie płynów w organizmie. Należy pić wodę mineralną lub słabo osłodzoną herbatę, aby nie doprowadzić do odwodnienia lub niedoboru mikroelementów. Zatrzymać biegunkę może picie mocnej herbaty, odgazowanej coca-coli lub też jedzenie bananów. Dobre rezultaty można osiągnąć jedząc suszone czarne jagody. W przypadku biegunki należy ograniczyć napoje gazowane oraz świeże pieczywo."

no i współczuję... bardzo nie lubię...

Mittka - mi sie bardzo podobają obie, ale wolałabym ta pierwszą chyba 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie 🙂

Jem sniadanko i czytam co piszecie 🙂

Mittka obie sukieneczki śliczne, ale ja jednak wybrałabym nr 1 🙂

Akompf a czy Ty nie wiesz , że nie można obcinać włosów w ciązy - booooooo można ,,skrócić" dziecku pamięc i nie możnaaaa farbować booooooooo dziecko może urodzić sie z plamą na głowie (czy jak to tam było buhahah)
A tak na poważnie, to ja też się wybieram końcówki podciąć i jakoś dotrzeć nie mogę....

Aga84 współczuje , ale chyba to lepsze niz zaparcia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja wybrałam sukienke nr 2 i u mnie większość mam była za nią a mamy z innej klasy wybrały sukienke nr 1 która mnie osobiście też bardzo się podoba więc jaka by nie została wybrana spośród tych dwóch ja będę zadowolona 😁 więc mam nadzieję że reszta mam nie zacznie wymyslać :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po prawie bezsennej nocy 🤨 Nie mogłam zasnąć ani wygodnie się ułożyć i jeszcze te siusiu...

Agnieszka możemy się zamienić :laugh: Już chyba wolałabym by mnie porządnie przeczyściło 😉

Mówicie o tych obniżających brzuszkach i sama nie wiem czy mi się obniżył czy nie.

Mittka mi się bardziej podoba opcja nr 2, ale... ładnemu we wszystkim będzie ładnie, masz śliczniutką córkę!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki dziewczynki,no nawet na naszym forum zdania są podzielone,mam tylko nadzieję że wywalczymy między tymi dwoma 🙂 kurcze ale mam odskocznie,przez chwile nie myśle o pieluszkach o porodzie tylko wybieram sukienke komunijną 🤪 zaraz dojdzie wianuszek i te inne sprawy 😁 eh ale ten czas leci 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny mają rację z ta sukienką 😁 Obie sa śliczne! I przede wszystkim nie wybujałe!

Ide obciąć wlosy ale bardziej niż podciąć... chyba z 15-20 cm pójdzie na ziemię 😁 bo juz nie moge znieść swojego wyglądu!

Uciekam, bo muszę jeszcze po mieście pobiegac trochę!

Będe jak wrócę 😁

Buziaki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam

Znowu wracamy do mierzenia. Mnie od ostatniego pomiaru doszło 4 cm- to 119 cm w brzuch. Akompf chyba Ciebie doganiam 🙃

Na siku wstaje tylko raz i o nie zmiennej porze 1.30 jak z zegarkiem w ręku:laugh:

Mittka moje starsze maleństwo miało w zeszłym roku komunie i wszystkie dzieciaki były jednakowo ubrane. Były albach ale stroje miały uszyte ze smakiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co mi się podobają i alby i sukienki albo garniturki. Ale sukienki właśnie takie proste jak Mittka pokazuje a nie jakieś suknie z nie z tej ziemi, bo komunia to sakrament a nie pokaz mody 😉
Lecę prasować, potem po małą do przedszkola i trzeba robić obiad. Na dziś rybka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczynki 🙂


ja mam dzisiaj wizytę u dentysty, mama nadzieję, że nic do leczenia nie mam, i cały czas się zastanawiam co przyjemniejsze dentysta czy ginekolog:laugh:

na siku wstaje 2 razy po 1 w nocy i ok 4 i wtedy z 1,5 godzinki nie śpię 😠 w czwartek rano idę na badania więc całą noc muszę wytrzymać, no przynajmniej 6 godzin 🤪

Mittka mi chyba bardziej podoba się nr 2 sukienki, ale w sumie jakbym miała wybierać między nimi to nie wiem którą bym wybrała, bo mi się podobają takie 3/4 długości, a te sukienki to tak wcześnie się wybiera 🙂

dziewczyny ale dzisiaj miałam okropny sen, śnił mi się grób malutkiego dziecka, masakra, a mojemu mężowi zmarły sąsiad 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U nas ksiądz sam zaproponował żeby chłopcy mieli garniturki,byle nie alby te sukienkowe 🤪 a dziewczynki maja mieć jednakowe sukienki.Są jednak paniusie które nie będą chciały córki ubrać w to co wszystkie,ale to niech się ksiądz sam z nimi użera :P

Wogóle kiedyś jak proboszcz na zebraniu nam kazanie strzelił to byście padły nie przebierał w słowach znalazło się nawet takie jedno jak burdel 🤪 a tu dzieci jeszcze siedziały na szczęście tak to powiedział że dzieci raczej nie zrozumiały co on powiedział,ale mimo to nie powinien.A i wpadł na genialny pomysł żeby mamusie także ubrały się identycznie :laugh: 🤪 co by czasem za dużych dekoltów nie miały i za krótkich spódniczek :P no mówie Wam cyrk nie z tej ziemi 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...