Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
Aga czytalam juz o tym.

Wyobrazcie sobie, ze dziewczyna ktora byla w rodzinie zastepczej u mojej ciotki jest w 30tc ciazy... ma teraz rocznikowo 14lat. A ojcem dziecka najprawdopodobniej jest facet jej siostry... jej siostra urodzila mu niedawno 2gie dziecko... a ta jak byla u mojej ciotki w tej rodzinie zastepczej tomiala 11 lat i badania ginekologiczne wykazaly ,ze nie jest juz dziewica. Pozniej byla sprawa w sadzie przeciwko temu chlopakowi jej siostry o to,ze ja molestowal. Dostal chyba wyrok w zawieszeniu :/ czy poszedl siedziec ale wyszedl po roku czy po 2 latach... szkoda slow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aga czytalam juz o tym.

Wyobrazcie sobie, ze dziewczyna ktora byla w rodzinie zastepczej u mojej ciotki jest w 30tc ciazy... ma teraz rocznikowo 14lat. A ojcem dziecka najprawdopodobniej jest facet jej siostry... jej siostra urodzila mu niedawno 2gie dziecko... a ta jak byla u mojej ciotki w tej rodzinie zastepczej tomiala 11 lat i badania ginekologiczne wykazaly ,ze nie jest juz dziewica. Pozniej byla sprawa w sadzie przeciwko temu chlopakowi jej siostry o to,ze ja molestowal. Dostal chyba wyrok w zawieszeniu :/ czy poszedl siedziec ale wyszedl po roku czy po 2 latach... szkoda slow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aga moze sie spytaj,czy nie myslal o tym,zeby wspierac Cie przy porodzie. Namawiac nie ma co. Dopoki namawialam i naciskalam Marcin sie nie zgadzal.

Mam nadzieje,ze wyjdzie tak ,ze bedzie mogl byc przy mnie... musze mu powiedziec, zeby juz trzymal zawsze w pracy telefon przy dupie. Bo tak to bede dzwonic,pisac a on od 11 niestety do 17 nic nie zobaczy a wtedy to ja juz coreczke na rekach pewnie bede miec :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy go nie namawiałam i nie naciskałam na niego...
Sam zrobi co będzie chciał. Jakoś nie czuję wielkiej potrzeby by ktos bliski był przy mnie i trzymał mnie za rękę.
Ważne jest dla mnie, żeby był ktos w szpitalu, żebym miała świadomość , ze jest gdzieś blisko, ale nie koniecznie musi to byc sala porodowa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
11 lat i nie byla dziewica.. hmmm... to jest 5 klasa podstawowki. Tak patrze czesto na dziewczynki tam wlasnie koniec podstawowki to jak sobie pomysle,ze byc moze ktores z tych dzieci ma za soba swoj pierwszy raz to az mnie na wymioty bierze i poprostu plakac mi sie chce... mam nadzieje,ze uda mi sie przed tym uchronic moja kruszynke! chociaz wydaje mi sie, ze Marcin bedzie jej cnoty pilnowac i pilnowac :P hehehee 🙂 bo juz zapowiadal ,ze niech ktos sie zblizy do niej to jaja pourywa :P ogolnie to troche jej wspolczuje juz... bo wiem jaki Marcin bedzie... jak on swojej siostry pilnowal jak miala 17 lat pamietam hahaha 🙂 a teraz ma 20 i juz jej nie pilnuje bo ma wiecej swoich waznych spraw na glowie :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
11 lat i nie byla dziewica.. hmmm... to jest 5 klasa podstawowki. Tak patrze czesto na dziewczynki tam wlasnie koniec podstawowki to jak sobie pomysle,ze byc moze ktores z tych dzieci ma za soba swoj pierwszy raz to az mnie na wymioty bierze i poprostu plakac mi sie chce... mam nadzieje,ze uda mi sie przed tym uchronic moja kruszynke! chociaz wydaje mi sie, ze Marcin bedzie jej cnoty pilnowac i pilnowac :P hehehee 🙂 bo juz zapowiadal ,ze niech ktos sie zblizy do niej to jaja pourywa :P ogolnie to troche jej wspolczuje juz... bo wiem jaki Marcin bedzie... jak on swojej siostry pilnowal jak miala 17 lat pamietam hahaha 🙂 a teraz ma 20 i juz jej nie pilnuje bo ma wiecej swoich waznych spraw na glowie :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
albo jak sie okazalo,ze chlopak z ktorym byla 4 lata ja zdradza i Marcin zobaczyl go jak siedzi z kumplami w barze to poszedl po siostre i zaprowadzil ja tam i ta tego wyzywala, bila itd a Marcin stal i pilnowal zeby jej nie oddal hehe. A Sandra mowila ,ze jej ulzylo i ze odrazu jej jakos lepiej bo Ci jego kumple to jak zobaczyli jego mine to smiali sie podobno w nieboglosy a ten nie mogl nic zrobic bo zaraz by go Marcindorwal hhee :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fredeczko a powiedz mi ile Ty miałaś lat jak zaczełaś uprawiać sex...

Ja moge się przyznać ,,bez bicia" że miałam 17 lat i uważam, że to tez jest o wiele za wcześnie.
O 11 latkach to się nawet nie wypowiadam....
Mojej szwagierki córka ma 11 lat ... jakos nie wyobrazam sobie jej uprawiającej sex....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fredeczko nie łudź się, że Marcin upilnuje wasze dziecko, a ciebie ojciec upilnował?, ale jesteś bardzo młoda osobą i masz prawo do myślenia takimi kategoriami, za kilka lat wszystko ci się zmieni i będziesz myślała gdzie ja rozum miałam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AgaW ja mialam 16 lat. Rocznikowo 17. I tez uwazam,ze to za wczesnie.

Chociaz dziewczyny w klasie juz w gimnazjum naciskaly,ze chyba juz czas itd. Pffff dupa a nie czas. Na kazdego czas przychodzi w odpowiednim momencie. A wlasciwie to chyba nie... bo 11 lat to nie jest odpowiedni moment :/ ja sie wtedy jeszcze lalkami bawilam a teraz juz dziewczynki lataja z chlopakami po lozkach. Ahh brak slow...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście nie tylko wiek powinien byc wyznacznikiem pierwszej inicjacji seksualnej, bo każdy człowiek inaczej dojrzewa... ale nie mam tu na myśli wielkości piersi na przykład tylko dojrzewania emocjonalnego.

Ach zresztą....

Dziś poleciała mi pierwszy raz z piersi siara... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emmax moj tata mi zawsze na wszystko pozwalal,rozpieszczal mnie i ogolnie to rozwydrzyl. Zawsze mialam co chcialam, to ja rzadzilam rodzicami a nie oni mna. Na cos nie pozwalali to sie poplakalam i juz bylo ok. Pozwolili na wszystko,zebym tylko nie plakala.

Chyba chcial mi tak wynagrodzic to,ze nie mial czasu dla mnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AAAAAAA dziewczynki kocham Was 😘 AgnieszkaK masz ode mnie zasłużonego oklaska 🤪

Moja grzeczna mała dziewczynka obróciła się głowką w dół 🤪 no i nie jest aż tak mała waży 2289 🙂 eh no kamień spadł mi z serca i wizja cesarki oddaliła sie :laugh:

A frdeczko moja córa ma na razie 8 lat to zgryz córa ma chyba 11 i nie wyobrażam sobie mojej córki uprawiającej sex w takim wieku 😲 a ja współżycie zaczęłam w wieku 19 lat hihihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AgaW a mi w nocy siara tak leciala ,ze rano pizamke jeszcze mialam mokra :/

Ja dlugo sie przygotowywalam. Marcin nigdy nie naciskal,nie namawial.

Jednak mysle,ze taka dziewczynka 11 letnia nie moze byc dojrzala emocjonalnie do tego. Fizycznie tez jakos nie widzialam super rozwinietej 11 latki :/ Mam kuzynke 12-letnia i tak ostatnio na nia patrzylam i sobie wyorazilam,ze ta Baska miala 11 lat i nie byla dziewica a ta Paulinka sie bawi tymi lalkami,skacze przy muzyce, w piaskownicy tez sie bawi. Ajj poprostu nie jestem w stanie tego w glowie pomiescic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emmax pewnie bys miala slady na stanikach.

Mittka to super ,ze Twoja "mala" juz glowka w dol jest 🙂 ja przed chwila czulam nozki albo raczki mojej kruszynki chociaz przypuszczam,ze nozki maja taka sile z lewej strony po boku 😞 mam nadzieje,ze jutro na us okaze sie ,ze glowka jest na dole...

Wiec pewnie zgryz cora ma 11 lat.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emmax ja niestety wiem,ze Marcina jedyna nie bylam... i troche mnie czasami zazdrosc bierze 😠 chociaz nie powinnam byc zazdrosna o cos co bylo przedemna. A Marcin zazdrosny jest czasami o chlopakow z ktorymi sie calowalam hahhaa 😁 smiac mi sie chce wtedy i mam ochote mu wypomniec jego byla ale co tam ... pozniej tylko wielka klotnia by byla...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...