Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Fredeczko ja tez uważam że nie zależnie od wielkości kupki wlaściel powinien posprzatać po swoim piesku. I to nie jest kwestia tego, że ,,jak inni nie sprzatają to ja tez nie" tylko świadczy o kulturze osobistej posiadacza zwierzątka. I broń Boże, nie chcę Ci tu ublizyc, ale myslę że nikomu - nawet Tobie korona by z głowy nie spadła jak byś posprzątała ta 2 kg kupy swojego Killerka. I nie ma się co oglądac na innych tylko samemu sobie udowodnic , że ,,ja jestem porządnym człowiekiem" 🙂
A ciuszki upolowałaś sliczne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja się zgadzam z Emmax 🙂) Mam 50kg pitbulla, sprzątam po nim, bo korona mi z głowy nie spadnie, a nie chciałabym,żeby moje dziecko wróciło z piaskownicy z tasiemczykiem albo jakimś innym "sympatycznym" żyjątkiem 🙂 ale niestety sama wiem,że niewielu mieszkańców o to dba i jak to powiedział Kondrat w "Dniu Świra" srają mi pod oknami swoimi psami i pewnie prędko się to nie zmieni. Ale w końcu świat zawsze należy zmieniać od siebie 🙂

Mittka trzymam kciuki za Ciebie i dzidzię 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fredeczkaa napisał:
Emmax ja nie raz wdepnelam i podobno to na szczescie 😉 a czy w Killera to nie wiem ale raczej nie bo ona ma stale miejsca ,gdzie kupke robi 😜

Fredeczko wybacz, ale tak sobie wyobraziłam, że skoro nie sprzatasz po swoim piesku i ma on stałe miejsce do robienia kupek, to juz musiała się tam uzbierac niezła kupa gówna, któą musiałabyś przyczepą wywieść...

Ciekawe czy Wiolka sprząta po swojej modelce....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiecie co mnie najbardziej denerwuje, że taki właściciel pieska jak pojedzie np do Niemiec to po swoim piesku posprząta, bo tam to jest norma, to samo jest np. z łamaniem przepisów drogowych itp. w innym kraju potrafimy się dostosować a w swoim niestety nie, no cóż jeszcze długo trzeba będzie pracować nad społeczeństwem, więc najpierw trzeba zacząć od siebie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
http://allegro.pl/item791901120_3_6m_sliczna_ksiezniczka_mega_paka_zima_70_nowe.html spojrzcie jaka piekna paka!!!!!! gdyby nie to cholerne OC............ :P


ja tam nie wiem, kiedys nikomu nie przeszkadzalo,ze pies sie zalatwia.

Ami ale tutaj dzieci nie chodza po trawie, zadnej piaskownicy nie ma i ogolnie to na jednym trawniku jest jesli mozna to tak nazwac boisko i akurat ten trawnik omijam z daleka ale inni niestety nie.

I na nasza ulice na ten trawnik przychodza ludzie z innych ulic ze swoimi psiakami.

Ami a jesli chodzi o piaskownice to i tak bezdomne koty beda sie zalatwiac i zakopywac wiec przed tym nie da sie uchronic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AgaW nie nie ma tam kupy gowna ktora trzeba by bylo przyczepa wywozic bo na naszej ulicy ludzie sie zrzucaja , tzn taka skladka jest i raz w tygodniu przychodzi ,ze tak to nazwe "ekipa sprzatajaca" i wszystie trawniki grabi i wywozi liscie,w lato kosi trawe, w zime odsnieza itd . Wiec ogolnie jest czysto. :P tylko czesto jak jacys chlopacy sie upija w barze, to przewracaja kosze na smieci i rozwalaja i wtedy pelno smieci jest porozrzucanych :/ ale wtedy dzwonimy po straznika miejskiego i zazwyczaj ktos wie kto to zrobil a on juz robi z tym porzadek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AgaW nie nie ma tam kupy gowna ktora trzeba by bylo przyczepa wywozic bo na naszej ulicy ludzie sie zrzucaja , tzn taka skladka jest i raz w tygodniu przychodzi ,ze tak to nazwe "ekipa sprzatajaca" i wszystie trawniki grabi i wywozi liscie,w lato kosi trawe, w zime odsnieza itd . Wiec ogolnie jest czysto. :P tylko czesto jak jacys chlopacy sie upija w barze, to przewracaja kosze na smieci i rozwalaja i wtedy pelno smieci jest porozrzucanych :/ ale wtedy dzwonimy po straznika miejskiego i zazwyczaj ktos wie kto to zrobil a on juz robi z tym porzadek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Emmax , masz rację, tyle że jak juz chyba Ami wspomniała - świat należy zmieniac od siebie i nie patrzeć na to, że inni tak robią to ja też, bo co to da że ja np segreguję śmieci, skoro milion innych osób tego nie robi... a ja segreguję, dla samej siebie....


Zresztą racja, nie ma o czym mówić, każdy zyje jak mu się podoba...


AgaK miłego pobytu u teściowej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no niestety przed niektórymi rzeczami uchronić się nie da, bezdomne koty to się jeszcze chociaż same umyją, ale najgorsi są chyba chwiejni panowie, którym zdarza się załatwiać swoje potrzeby tuż przy naszej piwnicy...bleee Moja była, niedoszła teściowa, kiedyś złapała takiego na gorącym i uczynku i trzymała go dzielnie za łachy dopóki nie przyjechała policja. Dzielna, waleczna Kobitka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hahahahahahaha Ami dobra ta Twoja tesciowa 😁 u mnie w miejscowosci kolo wlasciwie jedynego placu zabaw jest taki najgorszy menelski bar ale akurat Ci menele sie nie zalatwiaja tam... a przynajmniej nigdy nie widzialam a mlodziez tez tam czesto przesiaduje w lato.


Nie wiem dlaczego moje posty kilka razy wkleja :/

jaka zajefajna bluzeczka 😁 😁 😁 http://allegro.pl/item791623626_swiateczna_bluzka_mikolaj_pierwsze_swieta.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AgaW chcesz wiedziec jak?? 🙂 nie namawiajac go :P a pozatym powiedzialam mu,ze nie chce byc sama i chyba wezme mame, kuzynke,siostre albo brata a po kilku dniach sam powiedzial,ze bedzie ze mna.

Znajome powiedzialy mi,ze lepiej zeby byl ze mna ktos trzezwo myslacy i ze nawet jak Marcin nie bedzie to zebym kogos wziela bo tak to jak pielegniarki maja zly dzien to czasami sa chamskie, nieprzyjemne itd... wiec lepiej zeby byl ktos kto je przystopuje w razie czego.

Pozatym powiedzialam mu,ze osoba towarzyszaca przy porodzie nie stoi i nie patrzy w krocze jak maluch wychodzi tylko stoi przy glowie, trzyma za reke i wspiera rodzaca. Chyba sam sobie uswiadomil jak to wyglada.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...